gdzie są teksty p. Kukuckiego? Zawsze chętnie czytałam...

gdzie są teksty p. Kukuckiego? Zawsze chętnie czytałam jego teksty w dziale Bez Ogródek. Dobrze napisane, zawsze ciekawe (to co, że nie lubię lewicy). Czyżby kolejny lokalny polityk pogniewał się na swoich wyborców? Oj nieładnie panowie, nieładnie...

8 komentarzy

Dionizy

Niezależnie od działu "Bez ogródek" P. Krzysztof Kukucki zamieszcza swoje teksty regularnie w tygodniku Puls Regionu. Jest to z reguły komentarz związany z artykułem redakcyjnym, dlatego objętościowo dość ograniczony.

0 0
ID:1002

Krzysztof Kukucki

Spokojnie, w tym tygodniu napiszę tekst. Niestety w ostatnim czasie miałem wyjątkowo dużo zajęć zarówno tych zawodowych jak i prywtnych, dlatego zwyczajnie na pisanie czasu nie starczyło.
Swoją drogą to miło wiedzieć, że ktoś to czyta.Dodam jeszcze, że na nikogo się nie obrażam, nawet jak krytyka jest nieuzasadniona. Pozdrawiam serdecznie!

0 0
ID:1003

lewy

Oj, Dionizy, myślę że komentarz nie jest mniejszy objętościowo akurat ze względu na związek z artykułem redakcyjnym. To chyba raczej bez związku i pozbawione sensu. pewnie ma po prostu określoną objętość i tyle...
Kto jak kto, ale żebyś ty pisał nielogicznie? Świat się kończy. Poużywaj sobie na skorumpowanych radnych, związkowych pijakach i śmiesznych młodzieżówkach, potem pochwal prezydenta, a werwa i sprawność umysłu ci powróci!!! A na koniec daj odgłos konia.

0 0
ID:1005

Dirty

nawet odpisał!
no tego to się nie spodziewałem, jak Boga kocham
jakby wszyscy byli tacy chetni do dialogu z nami, to może w tym kraju zaczęłoby sie robić normalnie...

0 0
ID:1007

szuja

Ty Dirty Boga kochasz w stylu czarnej mafii.Tak na odczepnego.Coś trzeba robić.

0 0
ID:1009

betty

A moze jednak pan KK nie bedzie nic pisal, tak byloby lepiej

Pisaniem niewiele mozna zmienic ha ha

0 0
ID:1011

Cezary Wujciński

A ja niecierpliwie czekam na możliwość polemiki z osobą o lewicowym spojrzeniu na rzeczywistość gospodarczą i społeczną. I chociaż daleki jestem od takiego widzenia świata, to cenię ludzi, którzy podpisują się pod swoimi słowami i mają odwagę zabierania głosu w ważnych sprawach. Pozdrawiam.

0 0
ID:1012

pazdzioch

a moze pan kukucki zostanie redaktorem? jako juror w karaoke byl swietny ;)

0 0
ID:1013


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA