Czy panie ze Spółdzielni Mieszkaniowej Południe nie mają...

Czy panie ze Spółdzielni Mieszkaniowej Południe nie mają w zwyczaju brania kąpieli lub prysznica?Zadają mieszkańcom różne dziwne pytania z zakresu zużycia wody nawet jeżli użytkownik mieszkania opłaca regularnie rachunki za nią.Czy kazdy musi myć się zgodnie z normą ustaloną przez taką panią którą dziwi normalne nienadzwyczajne zużycie wody.Może niektóre panie zajmą się normalną pracą i rozejrzą się czy czasem nie jest ich w biurze za dużo.Może jest to nowa forma podkreślenia swojej niezbędnej funkcji w firmie lub odwrócenie uwagi od własnego lenistwa?

13 komentarzy

keypaks

Myjcie się dziewczyny , bo nie znacie dnia , ani godziny......

0 0
ID:1017

studencik

Słyszałem o tej sprawie.paniusie wysyłają wezwania mieszkańcom z propozycją ujawnienia osób które zamieszkują na waleta.Rozwieszali takie informacje w klatkach schodowych.Proponuję żeby porozwieszały listy swoich zajęć wtedy okaże się czy są aż tak niezbędne w pracy.Kryzys dotyka nas wszystkich a praca pań jest opłacana też z czynszów lokatorów.Może więc członkowie spółdzielni powinni zweryfikować koszty ponoszone przez pracowników którzy zajmują się takimi głupotami.Wracając do tematu kąpieli.Jedna osoba myje się często i lubi kąpiele w pianie,druga myje się raz na dzień i czuje się czysta,jeszcze inna nie myje się wcale,roztacza nieprzyjemny bukiet zapachów (może wokół petentów i znajomych z pracy).Jeżeli wszystkie koszty zużycia wody są opłacone to pani może najwyżej nadmuchać miłośnikom kąpieli.

0 0
ID:1022

OBSERVER

Pewnie następnym krokiem ze strony SM będzie zainstalowanie monitoringu w łazienkach mieszkańców południa.Zainstalowane będą też głośniki i po przekroczeniu dozwolonego czasu kąpieli dyżurna pani z biura spółdzielni donośnym głosem wygoni amatorów zbyt długiego pluskania spod prysznica lub wanny.Big Brother w wersji włocławskiej.Gratuluję panu prezesowi tak pomysłowych pracowników.Powinni o nich mówić w Teleekspresie w ich liście ludzi pozytywnie zakręconych,w dziale zakręconych...kurków od kranu.

0 0
ID:1025

kudłaty

JA też zostałem wezwany na to przesłuchanie do administracji"południe"na ulicy kolskiej powiedziano mi ze;obserwujac zuzycie wody w moim domu podejrzewa sie ze przebywa w lokalu wiecej osob ;...a moze by tak panie zwróciły uwage na wykonywanie swoich prac oraz gospodarzy domow przestrzegajac 8-godzinnego czasu pracy... nadmieniam ze opłaty za lokal i wode wnosze na konto spoldzielni regularnie wiec mam prawo by nawet pluton wojska zażywał kąpieli w mojej wannie..

0 0
ID:1027

Colt One

spóldzielnia poludnie to by tylko kase zdzierala, a i tak malo robi... wiem bo sam mieszkam w bloku tej SM...

0 0
ID:1028

brat wielkiego brata

Czytając wszystkie posty doszedłem do wniosku że następną firmą która będzie nadzorować mieszkańców to MPWiK. Będą ustanawiać limity np. na ilość dm3 odddawanego moczu w toalecie jednorazowo.Po przekroczeniu limitu zablokują muszlę klozetową,może zaplombują. Urzędasy ze spółdzielni,puknijcie się w główki zanim zaczniecie zawracać d.. mieszkańcom.Przecież żeby nawiedzić was,hrabiostwo na włościach,ludzie muszą zwalniać się z pracy w tak durnych sprawach.Skoro szanujecie siebie to uszanujcie też innych ludzi.Chyba jednak za dużo jest was przy biurkach.

0 0
ID:1030

Dzidziuś

Proszę pani,czy mogę sie dziś wykąpać bez obawy że wezwie pani mamę na przesłuchanie?Obiecuję że umyję tylko jedną nogę,drugą zostawię na jutro do mycia w ramach oszczędzania.

0 0
ID:1031

pluskacz

Moja przyjaciółka też była wezwana.Brak słów na takie esbeckie traktowanie mieszkańców osiedla.Może ktoś powinien wyciągnąć wnioski z czyjejś pracy a właściwie z takiego ściemniactwa.Może okaże się że panie po prostu realizowały czyjeś durne polecenie służbowe?

0 0
ID:1033

STACHA

....a Wy chłopaki zmieniajcie gacie bo dnia swego też nie znacie.To tyle do poprzednie komentarza.
Oszczędnie też mozna się umyć pod prysznicem - polejesz-zakręcisz - namydlisz -odkręcisz i spluczesz.Jak się chce to można mniej zużyć wody- trzeba myśleć.

0 0
ID:1034

pluskacz

Stacha, nic ci do tego czy ktoś lubi kąpać się pod prysznicem czy w wannie.Jeżeli płaci za wodę którą zużył to nie powinno to nikogo interesować. Wy w swojej spółdzielni skoro nie myjecie się to chociaż wietrzcie pomieszczenia jak przychodzą do was czyści mieszkańcy na wezwania.Niedługo będziecie pewnie rozliczać mieszkańców kto z kim śpi i czy czasem za głośno nie chrapie.Zajmijcie się lepiej swoimi grzeszkami a zwłaszcza funduszem remontowym żeby farby które mają być do malowania bloków i klatek nie trafiały na pewne działki.

0 0
ID:1040

OBSERVER

Ostatnio przeczytałem w jakiejś gazecie o prezesie spółdzielni mieszkaniowej miejscowości (..).Pan prezes polecił zainstalować przed blokami kamery monitoringu osiedlowego.Mieszkańcy mogli oglądać wybrany przez siebie teren poprzez TV kablową na jednym z programów.Okazało się że działania te były bezprawne i nakazano zaniechanie takich praktyk.Naruszono według sądu w ten sposób prawa mieszkańców.Nie każdy był zadowolony że jakiś sąsiad wiedział o której godzinie wychodzi czy wraca do domu,w jakim stanie.czy trzeźwy czy po spożyciu alkoholu.Czy pani K przychodzi do pana M podczas kiedy jego żona jest w pracy.Myślę że techniki operacyjno-donosicielskie praktykowane przez spółdzielnię mające na celu ujawnienie niezameldowanych osób też mijają się z prawem.Co zrobią w czasie kiedy obowiązek meldunkowy nie będzie już obowiązywał? Czy panie z "dochodzeniówki" spółdzielni okażą się zbędne w swojej pracy i zasilą szeregi petentów urzędu pracy? Może gospodarze domów dostali ciche zlecenie na obserwowanie mieszkańców? Cała ta sytuacja wygląda mi na bardzo chorą.

0 0
ID:1041

anula

a ja tam lubie sie kapac dwa razy dziennie i nikt mi tego nie zabroni

0 0
ID:1042

iga

sm poludnie to wielka biurokracja, ktos sie powinien tym w koncu zajac:)

0 0
ID:1044


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA