Które sale bankietowe w okolicy polecilibyście na wesele?

Które sale bankietowe w okolicy polecilibyście na wesele?

42 komentarze

emigra

Piękna sala jest w tym zajeździe przed Kowalem. Nazywa się chyba "Podgrodzie" ale pewna nie jestem. Ale zapisywać się trzeba dużo wcześniej.

0 1
ID:1038

ula

Z pełną odpowiedzialnościa polecam Wieniecki Zakątek w Wieńcu.

0 0
ID:1039

ula

7 dni na wienieckiej

0 0
ID:1043

amoz

polecam holel VICTORIA na ul.przechodniej,wspaniała sala,nie drogo i co najważniejsze smaczne jedzonko.Naprawde polecam.

0 0
ID:1046

beata

ja polecam salę COLT jest ona umieszczona za firma ochroniarska Patronus. Teren jest zamknięty dla ludzi postronnych. Smaczne jedzenie, stosunkowo nie drogie. bardzo ładna sala. Miła obsługa. Polecam goraco.

0 0
ID:1061

krystyna

czy byl ktos z was na weselu w restauracji Falborek w Brzesciu.Jak tam wyglada organizacja wesela,jedzenie itp

0 0
ID:1128

Wiesław Malendowicz

Za Wisłą w miejscowości Szpiegowo jest piękny i godny polecenia dom weselny.Byłem tam 2 razy na weselach i było superowo -dobre jedzenie ,bezpieczny parking parczek przed domem.No i co ważne sensowna cena,rezerwować trzeba długo przed planowanym weselem(Moja córka rezerwowała z dwuletnim wyprzedzeniem),słyszałem,że się rozbudowują,więc o termin może być łatwiej

0 0
ID:1142

arek

Polecam Gospodę:lokal super klima,wentylacja profesjonalna,wspaniałe menu ,dekoracje z prawdziwych kwiatów czego brak w Aleksandrze/chyba że doplacisz/,załufaj jest ful-wypas

0 0
ID:2553

Marek

Podgrodzie przed Kowalem -sala moze i piękna ale jedzenie ubogie ,proste i na dodatek drogie.Wszystko tam za drogie ,pokoje hotelowe jak na ten standard to ceny wygorowane.Nie polecam.

0 0
ID:4458

Agata

Planuję w przyszłym roku wesele, jeśli ktoś ma jakies namiary ( strona www lub telefon) do "Wienieckiego Zakątka" byłabym wdzięczna za przesłanie na emaila: [email protected]

0 0
ID:7228

Gosia

W przyszłym roku w wienieckim zakątku nie masz, co marzyć. CHyba, że w tygodniu. Tam terminy są rezerwowane nawet 3 lata do przodu. Paranoja:D

0 0
ID:7874

xsawery

w Wienieckm paszteciki i niektóre mięsa są chyba z przed wojny o surówkach nie wspomne ggyby świeczniki były zjadliwe to może nie wyszedłbym głodny

1 4
ID:8040

leyna

fakt !ale wystrój zarąbisty!

1 2
ID:8432

goguś

uderz się w głowe własnie jedzenie jest super chyba byłes nawalony

3 0
ID:10767

laura

Witam!
Z tymi terminami to też może być różnie ludzie pracy nie mają to i pieniążków nie ma a takie wesele to też nie mały wy datek.Pozdrawiam.

0 0
ID:11565

basia :))

Witam serdecznie
Bardzo pilnie potrzebuję telefon do lokalu w Wieńcu "Wieniecki Zakątek". Bo planuję ślub w czerwcu 2011 ale z tego co widzę z salami jest problem.
Z góry serdecznie dziękuję

0 0
ID:12639

magda

w tym zakątku tylko wystrój robi wrażenie .pani właścielka powie Ci że tak naprawdę robi wszystko po kosztach i nic na tym nie zarabia,aż czułam niesmak,a tak naprawdę jak Cie skasuje to się zdziwisz.Oj jacy bidni Ci restauratorzy.

1 1
ID:12878

magda

"Po kosztach" to słynne powiedzenie pani z Wienieckiego Zakątka.Zgadzam się .

1 1
ID:12975

Monika

Czy ktoś ma może zdjęcia z lokalu w Szpiegowie? Planuję ślub a na ich stronie nie ma galerii. [email protected]

0 0
ID:13692

Tomasz

Jedzenie i obsługa w wienieckim zakątku dla mnie takie średnie, nie ma jak restauracja Malwina w Bądkowie

0 5
ID:18960

maria

byłam w wienieckim zakątku na bankiecie i niestety wyszłam głodna ,poza tym to co udało mi się zjeść było bez smaku ,masz racje średnia obsługa i jakaś taka zastraszona,przynajmniej mieliśmy takie wrażenie.Raczej nie polecam tego lokalu.

2 5
ID:19083

jurek

jezeli ktos wyszedł głodny z wienieckiego zakatka to chyba był nachlany i slepy bo czego jak czego ale jedzenie jest bardzo dobre i duzo szef kuchni staje na wysokości zadania wiec cego piszecie bzdury czy to z zazdrosci -polecam wszystkim a te bzdury niech pisza sobie idioci którym nie mozna dogodzic!

9 5
ID:19212

maria

do Jurka,no przykro,że padają komentarze na takim poziomie ja podtrzymuje swoją opinię i jeszcze raz nie polecam,a jeśli kucharz staje na wysokości zadania to poprzeczka musi być bardzo nisko.

2 8
ID:19258

Asia

w wienieckim zakątku wszystko bez nadziejnie jedzenie ciągle to samo byłam tam na 3 imprezach nic nowego i bez smaku nasyawiane ciast i owoców żeby stoły napełnic odradzam stanowczo!

1 9
ID:19259

Stefan

Ja polecam restauracje Malwina w Bądkowie lub trochę lepszą Oazę w dobrem. Wiele razy miałem okazje gościć w tych "knajpach" i zawsze było pysznie. Zawsze też można liczyć na szybką i niezawodną obsługę! Pozdrawiam!

0 1
ID:20089

Bartek Bartliński

Zakątek Wieniecki to lokal, z którym nic nie może się równać. Na naszym weselu byli goście z całej Polski i nie tylko - bywalcy warszawskich 5-gwiazdkowych hoteli i europejskich restauracji. Wszyscy przecierali oczy ze zdziwienia i wzdychali z zachwytu. Sala jest pięknie dekorowana, szerokie wybór jedzenia - wszystko świeże, smaczne, super przyprawione ! Obsługa to najwyższa liga, wszystko na czas podane i zabrane, polane winko paniom, panom przyniesione zimne piwko. Dziewczynki rozdawało gościom kwiatki w ramach prezentu od lokalu, dostaliśmy też piękny album i gigantycznego szampana (nie ruskiego ani Cin Cin) na noc poślubną. Polecam to miejsce każdemu ! Tylko liczcie się z tym, że może nie być miejsc na 1,5 roku bo lokal jest rozchwytywany.

5 3
ID:20122

kinia

no właśnie.........piwko,dziewczynki,kwiatki.............skądś znam te zdrobnienia..........oj coś mi się wydaje,że Bartek to nie Bartek.

1 2
ID:20275

ola

Miałam przyjemność gościć w Sonacie i muszę przyznać , że niektóre opinię naprawdę mogą być pisane złośliwie .Jeśli chodzi o jedzenie naprawdę bardzo smaczne ,pani z obsługii "bardzo sprawna " i sympatyczna naprawdę było fajnie.Polecam.

5 1
ID:21342

Monika

Bardzo polecam WienieckiZakątek-piękne sale, pyszne jedzenie miła obsługa. Naprawdę jestem zadowolona z przyjęcia, które mi zorganizowano.Dziekuję i na pewno tam wróce!Pozdrawiam jeśli ktoś czyta :-)

3 0
ID:27930

Magola

Polecam Podgrodzie.Elegancko i smacznie.Miałam za 180 od osoby.Bywalam na weselach w tej cenie gdzie indziej i nie dorównują im pięt.Wnętrze,jedzenie,obsługa i otoczenie na 6+.

2 0
ID:32856

Asia

@~Magola: To jest to pierwsze menu? I czy jedzenia dla gości wystarcza? Mam tam wesele w przyszłym roku i sama już nie wiem które menu wybrać aby wystarczyło. A jeśli można wiedzieć jaki grał zespół?

0 0
ID:33399

olka

odnawiając wątek, może ktoś poleci jakiś dobry zespół?

6 0
ID:50906

Lalka

Proszę o jakieś świeże opinie na temat wienieckiego zakątka

0 0
ID:65230

mistrz

witam odswiezam temat . czy ktos moze podzielic sie swoja opinia na temat rover side, tawerny , gracja badkowo , badz podgrodzie?? głownie chodzi o jedzenie obsluge oraz stosunek jakosci do ceny z gory dziekuje za inf

0 0
ID:69933

wbfoto

polecam sale Riverside i Gościniec Orbaś, zdjęcia tych sal można obejrzeć pod adresem: http://wojciechbalczewski.pl/category/sale-weselne/

0 0
ID:69986

Carri

Potwierdzam - Gościniec Orbaś prezentuje bardzo wysoki poziom. Byłam tam na wieeelu imprezach rodzinnych (wesele, 25 lecie ślubu, 18stka, imieniny i inne) i za każdym razem rodzina wychodziła zadowolona. Pani Róża dba o podnoszenie jakości z roku na rok :)

0 0
ID:71408

gość-97517

Czy ktoś z odwiedzajacych może mi coś powiedzieć o weselu w colt za patronusem Czy jedzenie dobre i obsługa w porządku?Myślę nad tym by tam zrobić przyjęcie weselne nie duże Tylko gdy menu otrzymałam to wydaje mi się dość skromne A może się mylę Proszę o pomoc i wypowiedz Dziękuję

0 0
ID:73092

gość-72573

Do tej pory najlepiej bawilam się na weselu w sonacie w brzesciu kujawskim. jedzenie pyszne, swieze, obsługa przemiła, wystroj sali naprawde fajnie przemyślany i z klasą. Polecam

0 0
ID:74228

gość-64043

ja polecam Hotelik Grandmet, bawiłam się już dam trzykrotnie i za każdym razem jestem zadowolona. w listopadzie organizować tam będziemy też 80 lat babci i liczę, że będzie tak samo pysznie i miło jak dotychczas ;). Polecam!

0 0
ID:76260

Darmaz

Jeśli szukacie lokalu lub pomocy w sprawie wesela to polecam zerknąć tutaj https://www.gdziewesele.pl/

0 0
ID:79525

Wojciech fotograf

Jako fotograf ślubny widziałem wiele sal weselnych, przygotowałem subiektywną listę: https://wojciechbalczewski.pl/sale-weselne-wloclawek/

0 0
ID:83388


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA