Wreszcie ludzie pokazali gdzie miejsce anty rozwojowych...

Wreszcie ludzie pokazali gdzie miejsce anty rozwojowych partii PiSu i ich popleczników z WWS. I co, łyso wam teraz? SLD rządzi w mieście i będzie rządzić dobrze a nie jak wy wymyślacie bzduty o jakimś kolesiostwie!!! Zboniu, Stocki, Chmielok i inni teraz niech się schowają ze wstydu, bo wasz wynik to dla was WSTYD!!! I bardzo dobrze!

5 komentarzy

cool

Na pewno Stocki w RM miasta to duże ożywienie i gwarancja ,że SLD z Kukuckim na czele bedzie miało problemy z 'przepychaniem" swoich utopijnych planów.
Należy mieć nadzieję ,że te ponad 50% nie głosujących w II turze przejrzy na oczy.
Aż 10 z SLD to jeszcze nie władza abslolutna i nie widać szans na żadną koalicję.
Będzie jeszcze gorzej rządzić niż dotychczas.

4 0
ID:21363

sos

jesli dla ciebie glowonogu rozwoj miasta to budowanie drogi i inne pierdoly to mi cie zallllllllllllll!!!!!!!!!! nic sie znowu nire zmieni w tym miesciee

1 0
ID:21366

dzonny_killer

O czym Ty piszesz? Rada Miasta: 11 SLD < 5 PiS + 5 PO + 3 WWS i nawet horonziakowa nie jest im potrzebna :)))
A po II turze, mam nadzieję, że to pałuckiemu będzie łyso :))) i jest na to realna szansa.
Zanim zaczniesz pisać cokolwiek, to najpierw pomyśl, bo wstydzić się powinnaś własnej niewiedzy i kompletnej ignorancji.

1 0
ID:21383

pinokio

a ja mam nadzieje ze wnioski wyciagna wszyscy. jeszcze nie wiemy tak do konca co i kto w radzie. Wybrani musza zdawac sobie sprawe ze laska panska na pstrm koni jezdzi a 4 lata to nie wiek...Moim zdaniem dobrze sie stalo ze wladza pozostanie w tych rekach niech dokoncza co zaczeli i mam nadzieje ze tym razem do PALUCKIEGO bedzie mozna sie dostac bez problemow nie tak jak bylo bo to WLADZA DLA NAS A NIE ODWROTNIE .

1 0
ID:21405

szuja

dzonny_killer | dziś, 14:22:54
To co piszesz ,to chyba tylko zwykła gorączka?

0 0
ID:21467


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA