Teraz elektorat innych kandydatow na preydenta POWINIEN...

Teraz elektorat innych kandydatow na preydenta POWINIEN wesprzec ZBONIKOWSKIEGO zeby tego Paluckiego co nie chce wykonywac wyrokow SADu usunac z fotela prezydenta Wloclawka!!!. Do przodu ZBONKOWSKI!

12 komentarzy

Rudi

JÓZEK pchaj dalej wózek Pałuckiemu.

3 0
ID:21361

zbuntowany_kaloryfer

A ja mogę się z każdym założyć o 100 ZW (złotych wirtualnych;))))), że elektorat Horonziakowej, Kierzkowskiego i znaczna część elektoratu Kazimierczaka zagłosuje na Pałuckiego. I nie pomoże Melexowi pełna mobilizacja mobilizacja moherowego elektoratu;). Nadmienię jeszcze, że osobiście nie utożsamiam moheryzmu z wiekiem emerytalnym bądź ogólnie podeszłym, choć bezsprzecznie jest w tym coś na rzeczy. Mimo wszystko to stereotyp, często krzywdzący. Podam przykłady:
1. Jedną z mieszkanek naszej ulicy jest pani po dziewięćdziesiątce. I pani owa twierdzi, że prędzej ręka jej uschnie niż zagłosuje na pIs czy inny lpr. Ale pani owa ma dwa doktoraty i zjeździła pół świata. To po prostu starsza pani z klasą a nie kocmołuch.
2. Inny sąsiad - z zawodu hydraulik, prosty typ, który idąc ulicą smarcze w palce deklaruje jednoznaczne poparcie dla PO.
3. Mój były kolega (poglądy sprawiły, że były) nazywa siebie "Prawdziwym Polakiem i patriotą". Jakieś 4 lata temu podczas piwkowania doszło między nami do ostrej wymiany zdań, podczas której zostałem zezwany od żydowskich pachołków, masonów, plugawych wykształciuchów i zdrajców Ojczyzny. I że razem z całym PO powinienem "gnić w obozie pracy przymusowej". I tu ofiarą moheryzmu padł facet mający 35 lat. Z wyglądu zupełnie normalny typ.
3. Znajoma mojej Pani, przesympatyczna i bardzo urodziwa lekareczka przez kilka weekendów z rzędu jeździła do Wawy "bronić krzyża". Była bardzo gorliwa na tym polu. I kiedy nam zapalczywym głosem powiedziała, że jesteśmy "wrogami krzyża" i czeka nas "potępienie wieczne" to aż zaniemówiłem z wrażenia. Wiek: 31 lat. Zewnętrzne oznaki absolutnie nie wskazują na zagorzałą Moherówkę. Bowiem dziewczyna ta modnie się ubiera, chodzi na fitness czy jak się tam zwie to łajno, jeździ na rowerze w czapce z daszkiem słuchając mp3 itd. Podsumowując: - z wyglądu "fajna, zdrowa mamuśka". Te i wiele podobnych przykłady z życia wzięte utwierdziły mnie w przekonaniu, że ofiary moheryzmu wywodzą się z najróżniejszych środowisk oraz że znacząco różnią się wiekiem i wykształceniem, ot co. I utożsamianie ich wyłącznie z emerytami jest sporym nieporozumieniem.

4 3
ID:21367

Tu Jozek na q4 Zenek

Znów się uaktywniłeś! Piszesz takie głupoty, że aż się czytać nie chce!!!

2 1
ID:21371

zxxc

@zbuntowany_kaloryfer
Mam bardzo podobne spostrzeżenia. Szkoda tylko, że my tu język strzępimy, a zdecydowana większość tych wpisów to zmasowany atak klonów ;) Chociaż teraz przynajmniej proxy zmieniają ;)

4 2
ID:21378

człowiek-dom-praca

A mieliśmy wymienić władzę , na ludzi nie na roboty , była okazja...Będziemy znowu narzekać...Nie wyrzucajcie ulotek wyborczych,zobaczycie ile z obietnic wyborczych zostanie zrealizowanych !!!! Miłego dnia...

3 0
ID:21379

zbuntowany_kaloryfer

No właśnie zmasowany atak klonów. Każda znana mi osoba, która jest chora na moheryzm jest bardzo zapalczywa i gorliwa w wypełnianiu swojej misji. Kiedy normalny człowiek coś pisze to nawet kiedy krytycznie odnosi się do jakiejś partii/opcji politycznej to bazuje na własnych wspomnieniach, obserwacjach, przemyśleniach i analizie. A te pIsowskie klony prowadzą czystą, mechaniczną, monotonną agitkę. Ciekawe czy ktoś im płaci za to czy wykazują się inicjatywą własną? Bo osoby, które wspomniałem w poprzednim poście mogłyby właściwie tak postępować w czynie społecznym. Widać w ich oczach "gorejący płomień wiary", który ja nazywam po prostu fanatyzmem;))
Zxxc, a wiesz za co wspomniana wcześniej śliczna pani groziła mi "potępieniem wiecznym" a dorażnie mało mi oczu nie wydrapała..? Otóż jak szykowała się któregoś razu na wyprawę do Wawy celem "obrony krzyża", zażartowałem, że dam jej 5 stów jeżeli na cały czas trwania wyprawy założy białą tunikę z czerwonymi krzyżami - taką jaką mieli rycerze podczas krucjat do Ziemi Świętej;)) Ludzie siedzący przy stole parsknęli śmiechem, a oczy koleżanki zaczęły wyglądać jak oczy inkwizytora;)). Tak, kolejna wspólna cecha wyznawców kaczyzmu. Poczucie humoru nie jest ich mocną stroną i mają silną skłonność do obrażania się nawet z niewinnych żartów.
Qfa, nie dociera do nich prosty fakt, żarty są tak stare jak ludzkość i że nawet wszechwładnych cesarzy rzymskich parodiowano w przedstawieniach czy na ulotkach i jakoś przeżyli te "zniewagi".
Ps. To parodiowanie było szczególnie niemiłe dla niewolników, których podstawiano w miejsce aktorów kiedy rozpoczynała się krwawa scena i po prostu zabijano na oczach wiwatującej widowni w sposób w jaki przewidywał to scenariusz;). Po tym jak Neron zabił Poppeę dziennie na scenach rzymskich teatrów i teatrzyków potrafiono zamordować 100 i więcej kobiet (niewolnic) w ciąży, które nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności odgrywały małżonkę tego świra. Ten stan rzeczy utrzymywał się przez kilka tygodni szczytowej popularności sztuki. To taka mała ciekawostka na temat dnia codziennego w starożytnym Rzymie;)))

2 0
ID:21391

anna w

Zbuntowany kaloryferze nie wstyd ci nazywać ludzi kocmołuchami? Przytaczasz przykład pani z klasą a gdzie się twoja klasa podziała??????

1 0
ID:21408

seniorka

do przodu a i owszem ale za 4 lub 8 lat> Na dzisiaj to jeszcze szczawik ten pan Z i niech robi doswiadczenia w zarzadzaniu na wlasny urzytek nie na zywym organizmie jakim jest miasto. Do wszystkiego trzeba dojtzec sama demagogia nic sie madrego nie zrobi> Mlodosc tak ale z doswiadczeniem choc minimalnym a ten pan to tylko polityk i to bardzo malej klasy ot taki plankton sejmowy i tyle Sory uzytek milo byc!

1 0
ID:21410

zbuntowany_kaloryfer

Droga Aniu, nie jestem strusiem abym głowę chował w piasek. To, że niektórzy ludzie są kocmołuchami to ani moja wina - ani wymysł! A ja? Tylko głośno powiedziałem to, co większość społeczeństwa (a przynajmniej znaczna jego część) wie. "Koń jaki jest każdy widzi".

0 0
ID:21414

żak

Całym sercem popieram seniorkę. Nic dodać, nic ująć.

1 0
ID:21426

:-)

seniorka... hehe to slugus Paly , seniorka nie pisze szczawik ale niech i bedzie

0 0
ID:21439

-babcia-

też popieram seniorkę!!!!

0 0
ID:21451


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA