Czy zgodnie z logiką (ale nie tą chorą , partyjniacką...

Czy zgodnie z logiką (ale nie tą chorą , partyjniacką )ale zdroworozsadkową dla dobra mieszkańcow Włocławka przy przewadze SLD w radzie prezydentem nie powinien zostać wybrany pan Zbonikowski ? W przyrodzie(i w polityce) najzdrowsza jest równowaga , a domoinacja(szczególnie partyjna ) prowadzi do wynaturzeń . Co na to Szanowni forumowicze ?

8 komentarzy

ben Jakov

Czy uważasz, że sytuacja, w której rada blokuje wszystkie inicjatywy prezydenta (i na odwrót) byłaby dobra ? Jeśli tak, to gratuluję głupoty pytającemu.

3 2
ID:21368

Wox

Czy naprawdę można tak głupie pytanie zadawać

3 2
ID:21369

zbuntowany_kaloryfer

Dla mnie wynaturzeniem byłoby wybranie Zbonika. Abstrahując od przynależności partyjnej - nie zagłosowałbym na typa, który w całym życiu przepracował kilka miesięcy.Ktoś taki jest dla mnie na starcie podejrzany i można o nim powiedzieć, że jest "etatowym działaczem". Aż mi się tekst z filmu Bareji przypomniał: "zawód - dyrektor";))))
Ps. I niech mi nikt tu nie nawija o bezrobociu, bo ludzie tacy jak Melex i inni działacze oraz aktywiści uwikłani we WSZELKIE partyjne układy mogą sobie załatwić pracę w ciągu kilku minut. Prawdopodobnie to kwestia krótkiej rozmowy telefonicznej. I lukratywna posadka wiążąca się z otchłanią nicnierobienia załatwiona;)). Tacy jak oni zawsze spadają na cztery łapy, nawet jeśli zostaną oskarżeni - nie jest tak? Wystarczy wiadomości oglądać aby się o tym przekonać.

1 1
ID:21370

Greg

o jakiej przewadze Ty mówisz? SLD ma 11 radnych więc musi wejść w koalicje- problem w tym, że nie ma z kim

3 2
ID:21372

rychu BMW

Zgoda na pomysł -Zboniek na Przezydenta!!! dla równowagi .

1 1
ID:21373

dzonny_killer

pozostali utworzą koalicję, co przy wygranej zbonia może da możliwość normalnej współpracy rady z prezydentem

0 0
ID:21388

Pytanie

Zwracam uwagę ,że w założeniu odrzucam logikę partyjniacką ze względu na jej ,,chore ''założenia -,,jak z mojej partyjki to cacy ,jak z innej to bebe'' - podstawą rozważań mają byc cele dla dobra mieszkańców , a nie ideologia partyjna . Nie potraficie już na to patrzeć bez partyjniactwa ?

0 0
ID:21398

szuja

~rychu BMW | dziś, 13:44:55
Masz coś do oddania -zdrowego jeszcze?

0 0
ID:21464


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA