Apel do internautów... Redakcja portalu informuje, że w...

Apel do internautów... Redakcja portalu informuje, że w związku z nachalnym zakładaniem tematów przez niektórych internautów dotyczących kandydatów na prezydenta, często o tej samej treści, duża ilość z nich będzie kasowana. Dział włocławianie piszą jest działem do poruszania i zakładania, ważnych merytorycznych tematów, a nie ciągłego oskarżania i wypominania co zrobiła ta czy ta osoba.
Nasz apel jest podyktowany głównie mailami przychodzącymi od Państwa, że czytanie działu włocławianie piszą robi się irytujące i nudne. Prosimy o wyrozumiałość.
Pozdrawiamy

10 komentarzy

sos

to jest forum czy koncert życzeń?

0 1
ID:21523

gabrys

Szanowni moderatorzy mam nadziej ze to sie tyczy obydwu kandydatow. Pozdrawiam

3 0
ID:21525

jaras

Najwyższa pora wprowadzić możliwość wypowiadania się tylko użytkownikom zalogowanym oraz wprowadzenie zakładek w serwisie "włocławianie piszą" ???
Widać dokładnie te sama adresy "IP" i różne nicki koło nich a śmiecą oni prawdziwie :-(

1 2
ID:21528

szuja

Właściwie to popieram taką decyzję.

1 2
ID:21531

xdxd

może pochwała przejdzie dla pana Pałuckiego
E-mile od społeczeństwa ; D

0 1
ID:21534

Pytanie

Czy aby nie przesadzacie ? Za wyjątkiem treści wulgarnych i obraźliwych pozostałe powinny być publikowane z godnie z wcześniejszymi zapewnieniami -inaczej pachnie to wstrętna cenzurą ..... A ludzie sami wybiorą co chca czytać, a co nie ....

2 2
ID:21536

jaś

MOSKIEWSKA CENZURA - jedenastu wspaniałych Pałuckiego !!!

3 2
ID:21542

xyz

Pisałem ostatnio wątek z zapytaniem o to które włocławskie portale najmniej cenzorują wypowiedzi lub nie robią tego wcale, a które wprowadzają cenzurę i też się nie ukazał!

0 0
ID:21544

julciaaaa

ahaaaa..... bo tam pewnie jakieś "pluskwy" pałuckiego pracują i dlatego prawdziwych artykułów publikować nie chcą!!!! tylko jakieś "brawo" dla.....??? hmmm.. no właśnie, dla kogoś kto nam miasto zakorkował!!!!

1 0
ID:21545

zxxc

Ja już przestałem czytać bo to sensu nie ma, skończą się wybory to klakierzy pójdą albo do koryta albo w cholerę i będzie spokój.

2 0
ID:21546


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA