Może Radio Gra zmieniło by w końcu playlistę? Przecież...

Może Radio Gra zmieniło by w końcu playlistę? Przecież to się porzygać można! W kółko te same kawałki, codziennie, tydzień w tydzień. Do tego kilka razy dziennie ta playlista się zapętla (np wczoraj jak malowałem, to w ciągu 4 godzin 3 razy słyszałem Britney - Womanizer). Dla mnie DJ powtarzający chociaż raz kawałek podczas audycji, to partacz zwykły. Do tego te same 4 mixy w kółko (np 50 cent, na bicie DRE z kawałka Mary J Blige). Z tego co słyszałem, to jest playlista kilkunastu utworów ustalona przez centralę (najprawdopodobniej powstała na skutek umów z wytwórniami, bo inaczej połowa tych gniotów nie miała by szans na zaistnienie na antenie) puszczana w celu promocji wątpliwej jakości artstów.
Abstrahując od tematu permanentnego zapętlenia 10 kawałków, chciałem jeszcze dodać, że na antenie tego radia króluje komercyjna papka, tak naprawde mająca mało wspólnego z "dobrą muzą", którą się tak szczycą.
Zdecydowanie wolę radio Hit, mimo ze nie słucham disco polo (chociaz to jeden ciort dla mnie, czy disco polo czy ta chała z radia Gra - to to samo, tyle ze nie po polsku). Tam czasem trafi się dobry kawałek muzyki.

6 komentarzy

Lidia

To trzeba zmienić stacje... ja nie narzekam :-))

0 0
ID:1051

Saurus

ESKE Zablokowali niestety :(

0 0
ID:1053

Coyote

saurus jako niedoszły pracownik radia gra i założyciel funclubu radia gra (sic!) po wyjeżdzie z miasta regularnie obrzuca błotem swoje ukochane do niedawna radio. więcej konsekwencji, łukaszu...

0 0
ID:1054

Stacha

Kiedyś słuchałam Radia GRA niestety ale wolę już Radio HIT - może są wyśmiewane discko polo piosenki ale są też stare odkurzone przeboje i aktualne .Czasami jest potrzeba aby sobie pośpiewać - i to daje HIT.

0 0
ID:1056

bazzar

drogi chamie:) Prawda mimo że brutalna kształtuje się następująco.
Dj-e a raczej PR (prezenter radiowy) w radiu gra włocławek nie mają najmniejszego wpływu na to co leci w radio.Wszystkie kawałki i "ramówka" jest nadawana z torunia albo bydgoszczy tego nie wiem (dokladnie).Badania mowią ze przecietny sluchacz słuchacz poswieca na słuchanie jakies 2 godziny dziennie i w tym czasie musi usłyszec najpopularniejsze kawałki...stad zapętlanie 10 utworów non stop.Gra to radio komercyjne u puszcza kawalki które sie sprzedają i tyle.
co gorsze mimo ze sa ludzie o bardziej wysublimowanym guscie ,ktorych cala ta sytuacja wpienia to jednak wiekszosc tego radia słucha ,skrzywiona, karmiona nędznymi wzoracami,młodzież ,wychowana na tv viva i innych odmozgownikach.POLECAM BIS(bardzo inna stacja) POLSKIE RADIO.nieformalny 4 program polskiego radia.muza ciekawa,"niszowa" bo niespotykana w rmf ,z i gra....

0 0
ID:1057

romek

no fachowiec - poleca coś czego nie ma - radio bis w maju przekształcono w radio euro, które gra bardzo rózną muzykę

0 0
ID:1064


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA