Przeczytałam wczoraj wypowiedzi mieszkańców na temat...

Przeczytałam wczoraj wypowiedzi mieszkańców na temat zachowań pracowników Spółdzielni Mieszkaniowej Południe.Nie tylko tam panują dziwne zwyczaje.We Włocławskiej Spółdzielni Mieszkaniowej też dzieją się przedziwne rzeczy.W sąsiednim bloku przy ulicy Chopina jakaś firma ocieplała ostatnio blok.Zdziwiłam się kiedy po ociepleniu i pomalowaniu bloku z trzech stron firma zwinęła manatki i ulotniła się.Podobno nie wystarczyło pieniędzy na dokończenie remontu.Jestem ciekawa czy wystarczyło pieniędzy na premie dla nadzorujących te prace pracowników WSM.Pewnie odebrali premie za wykonaną robotę.W blokach które remontowano wcześniej w płyty zainstalowane na balkonach wkradł się brud i grzyb.Chyba wybrano najgorszy wariant z możliwych jeżeli chodzi o materiały.Jedyny plus ostatniego remontu i ulotnienia się ekipy robotników to cisza i zero bluźnierstw dochodzących wtedy z rusztowań.Może za rok panowie wrócą na rusztowania.Wtedy WSM zapłaci ponownie za rozstawianie rusztowań.Nie ma to jak dobra kalkulacja....znajomków :)

0 komentarzy


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA