Nie! nie chce aby moje dzieci musialy wyjezdzac do innych...

Nie! nie chce aby moje dzieci musialy wyjezdzac do innych miast oraz za granice za praca chce aby miejsca pracy mialy u NAS we Wloclawku. Nie chce aby tesknily i miesiacami sie nie widzialy z rodzicami. Chce tu godnie ZYC! Wybieram Zbonikowskiego, czlowieka serdecznego cieplego, kreatywnego i SLUCHAJACEGO mieszkajacych we Wloclawku ludzi!!!

14 komentarzy

szuja

ile Martunia dostała ,że tak w HIT dzisiaj ryczała,muuuuuuuu?

9 7
ID:21749

Iza

Już to gdzies czytałam... :)

10 3
ID:21753

rys

i do kilicha

1 1
ID:21754

szczęściarz

Broń boże Zbonikowskiego. Miasto przejdzie gechennę .To będzie marazm.

11 2
ID:21758

zxxc

Buhahaha, a ktoś im karze wyjeżdżać? Zmusza ich? Wyjeżdżają najczęściej Ci którzy i tak w tym kraju musieli by zapieprzać fizycznie, wiec z dwojga złego lepiej u angoli :) Bo tu to jeszcze by się sąsiedzi dowiedzieli że ich dziecko hańbi się uczciwą pracą za 1300 netto miesięcznie.

Takie są realia gospodarki wolnorynkowej, albo wiesz jak działać i zarabiasz relatywnie dobrze na danym rynku, albo uciekasz gdzieś gdzie jest łatwiej i zarabiasz na różnicy kursów. Ale nie łudź się, że zmywając gary czy zasuwając fizycznie na magazynie Twoje dziecko będzie tam KIMŚ. Tutaj owszem, przywiezie parę groszy i przez chwile będzie szastać, na 99% wszystko skonsumuje/przeje i dalej będzie psioczyć, że pracy nie ma i jak tu źle.

Znam ludzi którzy przepracowali kilkadziesiąt lat, a nawet całe życie w jednej firmie, dla nich strata pracy to koniec świata. Młodzi będąc 5 lat na rynku czasem mają już po kilka firm w cv i nie mówię o okresach próbnych. Prawa rynku.

Głosuję na Króla Juliana. http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1206.snc4/155814_113035828762740_113035728762750_99206_5708498_n.jpg

Jego program wyborczy:
http://www.facebook.com/notes/krol-julian-burmistrzem-wolomina/program-wyborczy-krola-juliana/177466928935596

9 2
ID:21764

maks

Zbonikowki słuchający ludzi we Włocławku,w mieście protestów ,oznacza dalszą stagnację.

6 2
ID:21768

Stanisław Zaparucha

Skoro pałucki przegląda oferty pracy z wloclawka, to pewnie nie ma zamiaru wyjeżdżac z Włocławka. Proponuję konkurs gdzie wysłac tego pana na zawsze, żeby nigdy nie wracał do Włocławka a może i Polski. Jedynie Zbonikowski gwarantuje że Włocławek nie będzie zbaczał w kierunku małego powiatowego miasteczka.

2 7
ID:21776

logarytm

kobieto powtarzasz sie! Cieply i serdeczny? Raczej .... i glodny wladzy . a europejczyk nie jest przypisany do zamieszkania jak chlop panszczyzniany i mieszka tam gdzie jest praca> To za socjalizmu byla praca bez wzgledu na to czy efektywna a ty chcialabys nadal czy sie stoi czy sie lezy...pensja sie nalezy! Od tej cieploty od pana Z poparzyc sie mozna a to rany trudne w gojeniu MARTUSI WAZELINO

7 1
ID:21784

danka z haicynta

oj, tak szuja- ryczała potwornie, ale tak szczerze.... to pachnie mi ten tekst słynną matką- pamiętacie chyba jeszcze matkę????

2 0
ID:21800

zbuntowany_kaloryfer

Kolejna narzekająca kobieta. Narzekacie i narzekacie kobitki na biedę i "nędzę" - dziwne tylko, że jakoś pomimo tej biedy zawsze macie stówę na fryzjera, a pół łazienki zawalone ...jakimś czymś, nawet bym nie wiedział do czego służy 95% tych specyfików.

3 0
ID:21808

To Ja...

Marta/Matka nie przynudzaj... mdli mnie.

1 0
ID:21829

szuja

~Stanisław Zaparucha
Jak taki mądry to niech powie co Zboni zrobił dla swojej wioski?

2 0
ID:21855

Bit

Oj, niemądra kobieto. Jaką pracę zagwarantuje Zbonikowski, chyba naukę jazdy na melexie.

2 0
ID:21864

Ja też z tej wsi...

Jeśli pracujesz w tej kampanii dla Zbonia... to Ci dobrze radzę, weź wynagrodzenie "z góry", żeby nie puścił Cię z torbami...

0 0
ID:22020


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA