Centrum Medyczne "DIAGmed" Tyle pisało się o tej placówce...

Centrum Medyczne "DIAGmed"
Tyle pisało się o tej placówce więc napiszę coś od siebie. Zgłosiłem się na wykonanie badania związanego z pobraniem krwi, pani w recepcji przyjęła pieniążki po czym zaprowadziła mnie piętro wyżej do gabinetu zabiegowego i NIE MYJĄC RĄK, BEZ LATEKSOWYCH RĘKAWICZEK, BEZ JAKIEGOKOLWIEK ZABEZPIECZENIA !!! pobrała krew. Następnie oblepiła fiolki numerkami, GOŁYMI RĘKAMI wyrzuciła odpadki (W TYM IGŁĘ) do śmietnika, po czym (oczywiście nie myjąc rąk po dotknięciu śmietnika) uniosła wacik z miejsca pobrania i ponownie ten sam przyłożyła kończąc tym samym zabieg. Byłem tam pierwszy i ostatni raz!!! A Wy drodzy internauci, co o tym sądzicie?

7 komentarzy

ZDZIWIONY

ALE JAK TO, ZAPŁACILEŚ NAJPIERW PIENIĄDZE, A POTEM CI TO ROBIŁA ? PRZECIEŻ NORMALNIE TO SIĘ IDZIE, ROBIĄ CI CO POTRZEBA I ZAPŁATA PO WYKONANIU, KAŻDA USŁUGA TAK FUNKCJONUJE, PORADNIE LEKARSKIE TAK SAMO, CHYBA COS TU JEST NIE TAK.JAK SIE PLACI TO TRZEBA ZWRACAC UWAGE NA MIEJSCU, A NIE OGLADAC SIE, ONA CI SMIALO ROBI, A TY NIESMIALO TYLKO, DOBRZE ZES NAPISALA KOCHANA !

0 0
ID:1075

pacjent 2

coś ci nie wierze...
prowokacja?

0 0
ID:1076

Stacha

To chyba konkurencja psuje opinię.
Trzeba było zwrócic uwagę na miejscu a nie po fakcie .
Mogłeś iść do Przychodni na Kilińskiego tam jest czyściutko i milutkie pielęgniarki.

0 0
ID:1081

Magda

Do ZDZIWIONEGO --- coś mi tu śmierdzi za przeproszeniem, byłam tam i nie mogę złego słowa powiedzieć -- miło, czysto elegancko, dlatego się dziwię Tobie, jeśli tak było ?, ja ponownie jak będzie trzeba tam pójdę i polecam, choć lepiej by było gdyby nie trzeba,

0 0
ID:1082

do zdziwionego

a myślisz, że w Medicusie jest inaczej?!chodzi mi o kasę najpierw musiałam zapłacić a dopiero potem pobrała mi krew!!takie są reali najpierw kasa kasa panie!!

0 0
ID:1085

pacjent

Nie jestem konkurencją czy też prowokatorem, jak to określają inni. Dziś zgłosiłem się po odbiór wyniku badania. Wydano mi go, lecz ani wczoraj ani dziś nie wystawiono rachunku za wykonaną usługę. Dopiero na wyraźne moje żądanie, aczkolwiek z ociąganiem pani łaskawie wystawiła fakturę VAT (ze zwolnioną stawką) pytając przy tym ile zapłaciłem za badanie, bo jak powiedziała nie ma obowiązku znać cen. Na potwierdzenie moich słów i prawdziwości zdarzenia zatrzymałem wspomnianą już fakturę.

0 0
ID:1086

123justys123

Centrum Medyczne Diagmed jest nowoczesną placówką która jest bardzo potrzebna w Naszym mieście. Uważam, że zajście to nie miało miejsca, dziwie się ludziom, że zamiast cieszyć się z powstałych tego typu placówek krytykują je i szukają tanich sensacji. Już nie raz byłam pacjentką Diagmedu jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu w jakim wykazał sie personel pracujący w tej placówce.

0 0
ID:1090


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA