Kandydat na prezydenta Zbonikowski mówi że w indeksie...

Kandydat na prezydenta Zbonikowski mówi że w indeksie trzeba mieć same piątki aby by dobrym menadżerem. Ciekawe jak to się ma do pana Dębczyńskiego (który ma być wiceprezydentem) skoro ten na oczy nie widział indeksu?

16 komentarzy

zbuntowany_kaloryfer

Żeby być dobrym menadżerem to trzeba mieć do tego dryg i nieco doświadczenia by się zdało. Same piątki to za mało;)
Znam takich, którzy mieli same piątki (Kuli po blady świt - nawet w weekendy - całe skrypty. Na pamięć.), a gdy przyszło co do czego to, za przeproszeniem głupiej żarówki nie potrafili wymienić, ani nie rozumieli dowcipów. I gdyby nie "szerokie plecy", które poupychały tych niemotów na różnych spokojnych (pozbawionych jakiejkolwiek odpowiedzialności) i ciepłych posadkach, to... hmm... człowiek miałby obawy przed powierzeniem im kosiarki. Bo popsują. Albo sobie coś utną.

11 0
ID:21927

abba

Jak będzie wice to zobaczy! WSHE mu da, w ramach tzw. zasług. Ale ja obstawiam na wice jednego z Horonziaków i Kazimierczaka :) Ale byłoby wesoło.

6 1
ID:21928

rolnik

A po co mu myślenie jak wytyczne przyjda z góry.

5 1
ID:21937

anzelm

Nie ważne piątki w indeksie trza umieć sobie radzić jadąc w meleksie..

10 0
ID:21941

jaś

kaloryferku masz w tym swój interes - lubisz sb-ków a wtym gronie tacy są - z całej tej jedenastki kilku majstrowało w struktórach PZPR - brawo !!!

0 7
ID:21944

marol

a kandydat Pałucki nie chwalił się, że pozostaje dyrkiem szpitala na bezpłatnym, żeby w razie czego mieć miękkie lądowanie; od razu widać, że nauki spadochronowe z czasów PRL opanował do perfekcji; czy ktoś potrafi wytłumaczyć, dlaczego reelekt jest równocześnie dyrkiem szpitala ? aż taki on sprawny manager, że jest trzymany na zapas ?

3 5
ID:21947

zbuntowany_kaloryfer

Jaś, nie rozumiem tak cudacznych, bezpodstawnych i absurdalnych wręcz zarzutów. Nie mam pojęcia na jakiej podstawie twierdzisz, że sympatyzuję z ubecją czy pzpr, ale jest to zarówno nieprawdziwe, jak i dla mnie osobiście obraźliwe.

2 1
ID:21957

Onufry

Myli się pan kandydat. Mały quiz. Żeby mieć same piątki w indeksie to trzeba:
a. mieć dobrą pamięć;
b. mieć talent do życiowego cwaniactwa;
c. "zakuwać" dniami i nocami;
d. przedłużać sobie okres studiowania.
Ci co odgadli prawidłowo mogą już głosować na Pałuckiego.
Jasiu nie odejmuj honoru kandydatowi na wiceprezydenta. Pan Dębczyński również w swojej przeszłości miał do czynienia ze strukturami PZPR w manometrach. I nie najlepiej o nim świadczą te "dowcipki" z Pałuckiego, z pomników. Przecież on pluje w swój życiorys. I takiemu człowiekowi pozwolić rządzić??? Lekka przesada. Tym bardziej, że na jednej z konferencji prasowych o arogancji władzy pan Dębczyński pozwolił sobie na dowcip, że Pałucki powinien wziąć dużą łopatę i miotłę. .. [dop.autora: bo tam jest jego miejsce - ta dopowiedź wynika z kontekstu]

2 0
ID:21961

fan- meleksa

prawda jest jedna
żaden kandydat nie myśli o szarym zwykłym mieszkańcu maja nas gdzieś
mają tylko jeden cel - KORYTO
zarobić i się nie narobić
dobrze ustawić siebie rodzinę a na końcu znajomych

2 1
ID:21965

wyborca

@anzelm
Jakimi umiejętnościami (oprócz pisania głupot) Ty możesz się pochwalić?

1 0
ID:21969

golf

Podobno gdy Zbonikowski będzie Prezydentem we Włocławku ma ruszyć produkcja MELEXA. BĘDĄ NOWE MIEJSCA PRACY

3 0
ID:21970

zbuntowany_kaloryfer

W uzupełnieniu poprzedniego wpisu, aby uczynić go bardziej kompletnym dodam, że człowiek zatrudniony na odpowiedzialnym stanowisku związanym z zarządzaniem ZAWSZE powinien wykazywać się nie cechą lecz określonym zespołem cech! Zdecydowanie nie powinno wśród nich zabraknąć umiejętności całościowego, holistycznego spojrzenia na dany problem czy zjawisko - i to z wielu perspektyw. Następnie osoba taka powinna potrafić uchwycić szybko istotę tegoż problemu bądź zjawiska, dokonać analiz i wyciągnąć wnioski. Przy czym najlepiej żeby były one w miarę poprawne. I żeby nie trwało to 3 tygodnie. Rola doradców także powinna być istotna w tym procesie. Trzeba słuchać ludzi. Ale mądrych specjalistów a nie klakierów zatrudnionych wedle klucza partyjnego. Dobry menadżer powinien być człowiekiem bezwzględnie asertywnym. Bo i z despoty, a tym bardziej z uległego ciapy tyle pożytku, co z cycków u wieprza. I teraz dopiero nie zaszkodziłyby wspomniane "same piątki w indeksie" sugerowane przez imć Zbonikowskiego;). Choć nadal stanowczo twierdzę, że wpisy w indeksie nie oddają rzeczywistego stanu wiedzy. Wszak wpis ten zależy od wspomnianych przeze mnie już metod dzięki którym znalazły się tam. Zależą też od relacji wykładowca - student. Może nie zawsze ale jestem pewien, tj. z moich obserwacji i wspomnień wynika, że często tak było. I zapewne jest nadal. Osobiście często czułem się pokrzywdzony. I na koniec pytanie. Kto ma lepsze zadatki na menadżera i w ogóle pracownika - Facet, który na pamięć rył skrypty i całe rozdziały książek przez weekend i dostał? Czy też facet, który cały weekend łaził po mieście od pubu do pubu i zmarnowany pouczył się niecałą godzinę rano w dniu egzaminu dostając 3+? Który z nich był w stanie szybko dostrzec sedno problemu i wyciągnąć wystarczające wnioski, który jest bardziej skuteczny w trudnej sytuacji...? I to jest właśnie odpowiedź na "piątkowy indeks" i "receptę bycia dobrym menadżerem" wg posła Zbonikowskiego.
Ps. Tak poza tym nigdy nie słyszałem o kimś, kto miałby same 5 w indeksie. Chyba, że nasz Szanowny Amator Wypraw Cypryjskich miał na myśli siebie. Ale skoro faktycznie tak jest, to czyni go to jeszcze bardziej podejrzanym niż był dotychczas;)

2 0
ID:21974

Pinokio

PAN DĘBCZYŃSKI TO NAJPIERW NIECH SIĘ WEŹMIE ZA NAUKĘ I NA STARE LATA SKOŃCZY JAKĄŚ PORZADNĄ SZKOŁĘ. PROSZĘ SIĘ TYLKO NIE WZOROWAĆ NA PANU MR, KTÓRY SIĘ DOKSZTAŁCAŁ PRZEZ CAŁE RANKI NA TAJNYCH TRZYMIESĘCZNYCH KUPLETACH, ŻE PODOŁAĆ PRACY W RADZIE MIASTA Z MIERNYMI WYNIKAMI. MIESZKAŃCY MIASTA W OBU PRZYPADKACH BARDZO TRAFNIE TE OSIĄGNIĘCIA ZWERYFIKOWALI. JEDNO CO MOGĘ STWIERDZIĆ TO W TAMTEJ EPOCE JEDNAK TRZEBA BYŁO SIĘ UCZYĆ, ŻEBY DZIŚ BYĆ KIMŚ. W ŻYCIORYSIE PANA D NA Q4 JEST MIZERNE KONTO POD WZGLĘDEM WYKSZTAŁCENIA JAK I PRACY DLA KRAJU. NIECH TEN PAN NAJPIERW PRZEDSTAWI SWOJE OSIĄGNIĘCIA I DOROBEK ZAWODOWY ORAZ KOMPETENCJE DO SPRAWOWANIA FUNKCJI WICEPREZYDENTA. SAMO GLĘDZENIE NIE WYSTARCZY. BRAK JAKICHKOLWIEK KWALIFIKACJI W DEMOKRATYCZNYM KRAJU NIE MOŻE PRZECIEŻ UPOWAŻNIAĆ NIEDOUCZONEGO L.... Z ELITY PRZY PISIE DO OBJĘCIA STOŁKA WICEPREZYDENTA. PAN DĘBCZYŃSKI I WSZYSCY INNI Z PISU WRAZ Z TĄ BABCIĄ EMERTYKĄ NIECH NAM OSZCZĘDZĄ WSTYDU. WYPOMINA SIĘ PANU ANDZRZEJOWI JEGO WIEK A SAMI JESTEŚCIE PAŃSTWO TYLKO TROCHĘ MŁODSI. WIDZĄC CO SIĘ DZIEJE W MIEŚCIE ORAZ NIE MOGĄC PATRZEĆ NA WASZĄ GŁUPOTĘ , WASZE IDEAŁY ORAZ PRZECUDOWNE WYSTĘPIENIA KABARETOWE W RADZIE MIASTA ZAGŁOSUJĘ WŁAŚNIE Z CAŁĄ SWOJĄ RODZINĄ I Z WIELOMA ZNAJOMYMI NA PANA ANDRZEJA. PO II TURZE WYBORÓW PAN ANDRZEJ PREZYDENTEM MIASTA WŁOCŁAWKA .

2 0
ID:21975

Swój

Pinokio Popieram Ciebie ja również za Andrzejem

2 0
ID:21990

Ja też z tej wsi...

Zbuntowany kaloryfer
Mam taki sam poglad jak w Twoim poście. Ale w ten sposób egzaminy zdają tylko Ci, którzy potrafią myśleć. Rzadka to teraz cecha. Wykształciuchy- (w/g terminologii Dorna) trzymają się dobrze. Nawet nie potrafili zrozumieć, co miał na myśli, nazywając Ich wykształciuchami.

2 0
ID:22023

szuja

Pinokio a ty nie krzycz!!! A poza tym źle się czyta duże litery.

1 1
ID:22037


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA