Kościół Katolicki ciągle kłamie i okłamuje ludzi,...

Kościół Katolicki ciągle kłamie i okłamuje ludzi, łudzi, że jest BÓG !!!! Nie ma Boga, zniszczyliście mi życie, uwierzyłam im na słowo i ciągle na tacek dawałam, ofiary duże jak dla mnie po 20 złotych co niedziele, modliłam się, i na specjalną mszę dawałam, i na hospicjum pieniądze a ojciec i tak umarł, i jeszcze gorzej, bo leżał w łóżku sparaliżowany jak roślina kilka miesięcy nawet słowa już nie powiedział do mnie, nie ma Boga, a te klechy tylko zbijają kasę na głupocie, dzisiaj nie byłoby tego, gdybym posłuchała lekarzy, a tak wierzyłam, że Bóg go uzdrowi, odmówiła wszelkim zabiegom, do szpitala to kazała szybko wypisać, a oni mówili to moze być źle. Dziś już nie mam sił żyć, a te klechy następnych naiwnych oszukują złodzieje i oszuści, teraz się nie dziwie ludziom, że omijają ich jak się da, ja byłam zbyt wierząca i praktykująca, lekarzom nie wierzyła, zło widziałam w nich, tylko księży zawsze za ikony dobra miałam, ohyda i wstyd mi, jak się dałam nabrać...

8 komentarzy

Normalny

Czuć że wielki żal przemawia przez Ciebie.Jednak oddzielaj księży od samej wiary.Tajemnicą poliszynela jest to że jest pośród nich wielu podłych oszustów,materialistów którzy zawód ten (nie powołanie) wykorzystują do oskubania najbardziej potrzebujących.Jednak tego też nie należy uogólniać.W każdym środowisku są i źli i dobrzy ludzie.Ogólnie też jestem zdania że "obsługa naziemna"niezbyt udała się Bogu.Zwłaszcza nasz sąsiad z Torunia opływający w pychę i bogactwa.Wiara jednak pozwala człowiekowi żyć z nadzieją na lepsze jutro.Czasem też myślę sobie że cierpimy po to żeby zatrzymać się,przemyśleć wiele spraw,spojrzeć na życie z dystansem.Jutro będzie nowy dzień,miejmy nadzieję że lepszy.

1 0
ID:1084

Marek

Przeczytałem Twoją wypowiedz z uwagą,współczuję Ci bardzo, jednakże w całej rozciągłości zgadzam się z Twoją opinią,to są ludzie pozbawieni jakiegokolwiek honoru, dla tych ludzi liczy się tylko pieniądz, a prostakom do których się zaliczam
tłumaczą że dobra doczesne są niewiele warte. Spójrzmy jakie oni mają dobra - samochody przedniej marki,garaże, pałace przy kościołach zresztą każdy to widzi.Jak sami mówią [KŁAMSTWO} zostali powołani do służby Bożej, gdyby Pan Bóg wiedział jakie ma powołania to by....... Pan Bóg chodził boso i nawracał ludzi,to nie są słudzy Boży, ja od kilu lat nie daję grosza na tacę i nawołuję zróbmy to razem a efekty w krótkim czasie będą widoczne.

0 0
ID:1087

antykatol

Swego czasu wokalista pewnego zespołu rock'and'roll'owego "zza miedzy", czyli "Kobranocki", śpiewał taki oto tekst:

>Daj na tacę

0 0
ID:1094

Marek nie magda

Antykatolik-- coś wspaniałego ten wierszyk który powinien być hymnem pewnej części naszego społeczeństwa, choć uważam że każdy ma prawo robić co chce, dotyczy to również dawania na tacę, boję się za dużo pisać bo mogę być wyklęty i ekskomunikowany co kiedyś było najlepszą bronią. Chcę nadmienić że uważam się za katolika, kiedyś niedziela bez kościoła to nie niedziela. Jest to jeszcze jedno miejsce w którym można szczerze podyskutować gdzie nie ma cenzury i za to cenię ten portal-- tak trzymać CHŁOPAKI

0 0
ID:1095

Milena

Nie mów tak na księży i na Boga, niech Cię Bóg ukaże za Twoje grzechy, czas najwyższy, a sąd ostateczny już się zbliża !!!

0 0
ID:1099

Przewielebna Mileno!

W którym miejscu napisałem, poprzez zacytowanie jakże arcytrafnego tekstu Pana Andrzeja Michorzewskiego, "śpiewanego" przez innego Pana Andrzeja, "Kobrą" zwanego, cokolwiek, co byłoby obraźliwe wobec Boga. Tylko i jedynie krytyka perfidnej obłudy polskich, zuniformizowanych w czarne (im bardziej w dół, tym szersze - coś w tym jest, choć, wbrew powszechnej opinii, czarne wcale nie wyszczupla...) sutanny z białymi koloratkami funkcjonariuszy rzymsko-katolickiej instytucji "szerzącej wiarę" chrześcijańską. Gdy rzeczywiście mój najwyższy czas nadejdzie, to będzie wyłącznie mój osobisty problem, czy Stwórca mnie rozgrzeszy z grzesznego żywota doczesnego. Na pewno nie Twój ani księży, bo żaden człowiek nie potrzebuje pośredników w relacjach z Bogiem, jak i "(nad)interpretatorów" Jego słów zapisanych w najważniejszej księdze chrześcijan. Inne kwestie - pomijam, choć są równie ważkie w ocenie zasadności kontestacji kleru.

0 0
ID:1100

kk

Moim zdaniem ten post to prowokacja.

Człowiek ma wolną wolę i może wierzyć w Boga lub nie.
Natomiast jeśli uważa, że płacąc ofiary na kościół,
Bóg sprawi cud i jego życzenia będą spełnione to gratuluję naiwności.
Jak proste byłoby zapewnienie sobie i swojej rodzinie zdrowia gdyby zależało to od sumy wpłaconej na kościół.
A może Bóg sprawiłby, ze wygram szóstkę w totolotka jeśli obiecam, że podzielę się z proboszczem.

Następnie możemy publicznie obrażać się na Boga, że nie sprawił cudu.
Ludzie chcą traktować religię jako sposób załatwiania swoich spraw, a to ma niewiele wspólnego z wiarą.

0 0
ID:1105

andrzej sowa

Księża to urzędnicy szykający piniędzy i władzy wi mie bog I JEZUSA CHRYSTUSA. cHRZEST ZA PIENIĄDZ I POGRZEB TO PARONOJA KOTALICYZMU ZGNIGŁEGO WATYKANIZKMU

0 0
ID:63553


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA