Zwracam się do Państwa zaglądających do tej rubryki o...

Zwracam się do Państwa zaglądających do tej rubryki o pomocne uwagi. Szukam pracy, studiuje zaocznie administrację. Jak to na ogół bywa w naszym mieście ze znalezieniem pracy nie jest łatwo. Jestem młody, nie mam znajomości, kontaktów. Gdzie ewentualnie mogę się zwrócić??? Moja obecna sytuacji się nieco skomplikowała dlatego praca potrzebna mi jest od zaraz. Może w związku ze zbliżającymi się świętami ktoś z Państwa rozważa stworzenie miejsc pracy??

7 komentarzy

Stacha

Jesteś młody i szukasz pracy a ja jestem "stara" miałam dużo znajomych kiedy pracowałam.Obecnie też szukam pracy ale nie ma dla Mnie. Jest dla pracodawców ulga przzy zatrudnieniu osób po 50-tym roku zycia i co NIC.Żaden z pracodawców nie zgłosił zapotrzebowania na tak "stare"osoby. Co z tego,że nie wyglądam na tyle lat, mam doświadczenie w administracji państwowej jak nie jestem nikomu potrzebna,Tobie życzę abyś znalazł prace w innym mieście bo w tym zaściankowym Włocławku to tylko układy rodzinne się liczą .

0 0
ID:1088

bam

zapisz się do jakiejś partii, jak się dopchaja do koryta, to gdzieś cie wsadzą - albo do urzedu, albo do jakiejs spółki miejskiej (jak ci obecni, hehe)

0 0
ID:1089

bro

Zmień studia. Co to za kierunek administracja?????

0 0
ID:1092

RR

a co złego jest w administracji??? na pewno lepszy kierunek od tworów typu : politologia, stosunki międzynarodowe.....europeistyka itd.

0 0
ID:1097

zwolennik kocich kłaków

Idz do WSHe -polecam, naprawde warto, tam zrobia z ciebie prawdziwego naukowca i osobe uczciwa do granic mozliwosci.

0 0
ID:1180

x i y

Wiesz kolego - ja skończyłem już administrację. Kierunek bardzo dobry , wbrew obiegowym opinią i dający duże potencjalnie możliwości. Próbowałem tu na miejscu (pracowałem fizycznie w czasie studiów - studia zaoczne) znaleźć jaką logiczną perspektywę, startowałem w kilku konkursach itd. I przekonałem się, niestety wiele pracy, na w miarę przyzwoitych warunkach jest, ale nie we włocławku. Zdarzyło mi się nawet, że w konkursie do UM Włocławek, "przegrałem" z osobą o wykształceniu średnim (SIC!) choć wiem że miałem lepsze wyniki. W związku z powyższym od stycznia będę śmigał do Bydgoszczy, a docelowo pewnie tam wyemigruję...jak zresztą cała masa tubylców, przykre ale prawdziwe. Pozdrawiam i powodzenia

0 0
ID:1182

"Bral&Miodzio"

Do "x i y" : jeśli chodziło Ci o liczbę mnogą słowa "opinia"w kontekście ich wielości, mnogości, to powinieneś był napisać: "...wbrew obiegowym opiniom", bo z "opinią" (tj. jedną, konkretną) można np. zgodzić się lub nie.

0 0
ID:1184


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA