Długi i plany...Za kadencji pana Pałuckiego na rok 2007 ...

Długi i plany...Za kadencji pana Pałuckiego
na rok 2007
42.477.317 złotych (planowany deficyt budżetowy)
na rok 2008
61.889.603 złotych (planowany deficyt budżetowy)
151.740.882 złotych (dług publiczny czyli deficyt plus koszty kredytów pożyczek i ich obsługi)
na rok 2009
113.971.973 złotych (planowany deficyt budżetowy)
290.021.628 złotych (dług publiczny czyli deficyt plus koszty kredytów pożyczek i ich obsługi)
na rok 2010
168.008.325 złotych (deficyt budżetowy)
(koszty obsługi i całkowitego długu publicznego jeszcze nieznane wytrwali mogą sobie policzyć sami prawdopodobnie około 320.000.000 złotych)

Kwota deficytu zwiększyła się czterokrotnie przez 4 lata...Kwota długu być może nawet dziesięciokrotnie.Nie wliczając kosztów długów z pożyczek długoterminowych.Które mają być spłacone dopiero w 2026 roku!!!!!!!!!
Za co będziemy żyć i rozwijać się do tego czasu?Skoro stosunek długu do budżetu nie będzie pozwalał już na jakąkolwiek pożyczkę a najważniejsze unijne dotacje kończą się w 2013 roku?

Starszych danych nie mogłem uzyskać z Biura Informacji Publicznej.

Nie muszę pisać co można by zrobić za te pieniądze.I kto będzie musiał za to płacić.

Pytam kto udziela kredytu na jakich odsetkach i jaki pan Bank dorabia.
Pytam jak pan widzi oddawanie długów braniem kolejnych długów i zaprzedawaniem majątku miasta w postaci sprzedaży obligacji.

Czyżby był Pan kolejnym który tworzy pseudo-kryzysy dorabiając na tym bankierów?

Znamy tą sytuację ze świata.Jest to działanie na niekorzyść interesu państwa i miasta.A po ludzku jest to oszustwo chociaż napisał bym dużo dosadniej ....

Proszę o rozesłanie tej informacji myślę że nie wszyscy wiedzą jaki pan Pałucki jest rozrzutny.A kto będzie za niego płacił jak on zniknie?Jakoś nie wierze by interesowało go jak spłacimy to wszystko w 2026 roku.

Tutaj macie info do danych:http://www.bip.um.wlocl.pl/index.php?sit=486

Pozdrawiam szukających prawdy...nie dajmy się oszukać.

1 komentarz

dzonny_killer

Palucki wzorował się na najlepszych przykładach wujcia gomułki - zapożyczyć się (przecież JA nie będę spłacał), coś gdzie zbudować (ludziom oczy zamydlić), zostać ponownie wybranym (broń bozie!!!), nachapać się (czerpać korzyści) i mieć wszystkich w pompie, bo i tak mi nic nie zrobią. Później emeryturka i nucenie pod noskiem "czerwono mi"...

0 0
ID:22417


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA