Wiadomość do moderatora wloclawek.info.pl: proszę...

Wiadomość do moderatora wloclawek.info.pl: proszę zwrócić uwagę cwaniakom używającym zamiejscowych i zagranicznych proxy/VPN, że nie są bezkarni i mogą być zidentyfikowani po unikalnych nagłówkach przeglądarek i logach oraz na inne sposoby. Od kilku tygodni 3/4 komentarzy oczerniających posła Z. pochodzi z zamiejscowych i zagranicznych proxy/VPN oraz połączeń komórkowych (sprawdzałem). Pewna wiadoma grupa polityków po prostu zainwestowała pieniądze w konta proxy/VPN i telefony na kartę i przygotowała sobie zorganizowaną i zmasowaną kampanię wysyłania w ich rozumieniu "anonimowych" postów zniechęcających do posła Z. na łamach wloclawek.info.pl.

12 komentarzy

ben Jakov

A swistak zawija w papierki...

3 3
ID:22353

agent

a świstak siedzi i zawija cukierki w sreberka ...

3 3
ID:22355

Mr.BetterKnow

Potwierdzam... niektóre z serwerów są z Niemiec co ciekawe...
Trzeba pamiętać też że ludzi są zazwyczaj opłacani i nie wypowiadają się na inne tematy niż te za które im zapłacono.

8 6
ID:22360

szuja

Ciekawe kto im zapłacił ?Hahaha

2 1
ID:22365

zxxc

Owszem potwierdzam - zdecydowana większość przed pierwszą turą postów na wloclawek.info.pl była pro poseł Z. i najczęściej wypowiadał się schizofreniczny klakier ze szczecina, potem niemiec, potem już mi się sprawdzać nie chciało. Aż w pewnym momencie zwątpiłem ile osób z jednej sieci w szczecinie jest w stanie popierać posła Z. we włocławku (z uwagi na różnorodność płciową i nickową).

Przyganiał kocioł garnkowi zatem :)

6 5
ID:22367

zbuntowany_kaloryfer

Takitam, to nie anonimowe posty zniechęcają do posła Z. To poseł Z. swoją postawą zniechęca do siebie i stąd krytyczne posty;)

4 3
ID:22397

chasm

Takitam, a w jaki sposób żeś to sprawdził. Pytam poważnie - zero sarkazmu, człowiek uczy się w końcu całe życie...

A co do pana Z - jeśli czyjąś reputację może zniszczyć kilka "anonimowych" wpisów, to cz ta reputacja w ogóle istnieje?

2 2
ID:22400

obcokrajowiec

A ja jestem z Hondurasu i bardzo mnie interesuje postać Łukasza Zbonikowskiego - człowieka nietuzinkowego, szczególnie jeśli chodzi o jego wybryki. Ma chłop stajla.

0 0
ID:22414

dzonny_killer

Szanowna Redakcjo! dlaczego nie ujawniacie całych numerów IP? Czynią tak inne portale i wówczas widać jak niektórzy prowadzą sami ze sobą dialog pod różnymi nickami z tego samego IP :)))

1 1
ID:22420

nyh.

Szkoła CBA ala Kam..... ,jednak nie poszła na marne.
To jest właśnie prawda o tej partii.

0 0
ID:22425

Takitam

Chasm: wystarczy program 'whois' oraz wiedza o strukturze polskiego Internetu. A reputację można tylko podkopywać, zniszczyć głupimi komentarzami tak łatwo się nie da, napisałem tylko o sztubackich próbach zachowania anonimowości przez oszczerców. Dzonny_killer: piszesz nieprawdę, większość portali nie podaje pełnego IP bo byłoby to naruszeniem prywatności użytkowników.

1 0
ID:22443

dzonny_killer

Ok zgadzam się, że nie wszystkie. Powinienem napisać "niektóre". Często tak robią portale sportowe - żeby ukrócić wulgaryzmy kibiców (np. anwil.wloclawek.pl)

1 0
ID:22454


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA