Jak slucham tej baby co klepie glupoty o urzedzie pracy to mi...

Jak slucham tej baby co klepie glupoty o urzedzie pracy to mi sie zle robi, jak mozna tak mowic jesli zarabia sie kilka tysi i nic nie robi a w domku popija drinki do paczki fajakow. Wyslac ja na bezrobocie i zaoferowac robote za 700zl w delegacji w Warszawie a inaczej bedzie spiewala.
Bezrobocie spada? bo ludziom juz sie nie chce tam chodzic, poza tym robia swiadomie ze wszystkim trudnosci i wysylaja na rozmowy na ktorych z gory wiadomo ze pracy nie ma, nawet cv nie ogladaja i nie rozmawiaja z kandydatem piszac w formularzu ze nie posiada sie kwalifikacji

1 komentarz

Była bezrobotna

Tak to jest w Naszym kochanym Włocławku, że wszystko jest po znajomości. Patrząc na urząd pracy to większość pracujących tam pracowników to ktoś od kogoś. Wystarczy spojrzeć na nazwiska na drzwiach i wszytko się rozjaśni. Jednak niekompetencja pewnych osób przeraża mnie i to bardzo. Jak ja byłam bezrobotna to żadnej oferty nie dostałam. Kończąc studia z renomowanej uczelni (nie tej naszej ani żadnej innej szkole wyższej) tylko na Uniwersytecie to stażu nie dostałam sama tylko go musiałam sobie sama znaleźć i prosić pracowników urzędu pracy o skierowanie mnie właśnie do tego pracodawcy. Oczywiście wybierając kierunek zawsze chciałam spróbować swoich sił w administracji. Jednak żadnej oferty nie dostałam z pośredniaka. Jestem ciekawa jakie wykształcenie posiadają pracownicy PUP Włocławek?? To co się zorientowałam to osoby po administracji stanowią mniejszość. Tak to jest że lepiej mieć pracownika po historii, geografii, politologii, europeistyce i innych pseudo kierunków niż po administracji. W tym mieście nic sie nie uda jak będą nim zarządzać osoby, które nie mają żadnego pojęcia o zarządzaniu. Lepiej dbać o swój interes i swojej rodziny. Później się dziwimy że w Naszym mieście nic się nie udaje i mamy właśnie takich niekompetentnych ludzi na stanowiskach w administracji. I to nie ważne czy na najwyższym, czy tych niższych. Miasto to nie ma przyszłości, dlatego też nie pozostaje mi nić innego jak tylko wyjechać z tego miasta. Po co mam pracować na dobry wizerunek Naszego miasta, jak mogę swoimi nabytymi umiejętnościami rozwijać np. Toruń. Później się dziwimy dlaczego Toruń się rozwija a Włocławek nie. Ja już wiem, choć szkoda tylko, że się przekonałam o tym na swojej skórze!

0 0
ID:1108


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA