Panie Andrzeju Pałucki.Wiem że wygra Pan zdecydowanie i...

Panie Andrzeju Pałucki.Wiem że wygra Pan zdecydowanie i będzie Prezydentem. Po wyborach proszę o podjęcie działań w celu likwidacji CW.To ośmiesza nasze miasto.

7 komentarzy

Tymon

Niestety ale to jest prawda, to trzeba skończyć.

16 4
ID:22599

fan- meleksa

stronnicza tv WC

13 6
ID:22605

Polka

Widzę, że wierzysz w cuda Włocławianinie?! Pałucki może już pakować swoje rzeczy - ludzie mają dosyć jego rządów. We Włocławku przez 4 lata wzrosło bezrobocie, pozamykano zakłady, Pan prezydent wydał pieniądze na buble i jeszcze zadłużył nasze miasto, a my będziemy musieli to spłacić itd. czy to jest ten rozwój?! przykre, ale prawdziwe. Zmieńmy nasze miasto zagłosujmy na ŁUKASZA ZBONIKOWSKIEGO :)

6 12
ID:22610

szuja

Właśnie w tej stacji skończył przed chwilą Horonziak.

4 5
ID:22611

Likwidacja

Zlikwidujcie wszystko telewizję, komputery,wyłączmy światło i wrócmy do średniowiecza .A telewizja CW pokazuje prawdę , której nie chcą oglądac osoby które mają coś na sumieniu.Bardzo dobrze że mieszkańcy dowiadują się o nieprawidłowościach rządzących.A wygranym i tak jest Łukasz Zbonikowski pomimo iż SLD prowadziło brudną kampanie .Można krytykowac przeciwnika merytorycznie ale nie tykac rodziny jest to gra nie fer.

7 11
ID:22614

Pytanie

Wazelina teraz już nie jest towarem deficytowym ,jak wynika z powyższej oferty...

4 4
ID:22619

dzonny_killer

Nauczyłem się, że kiedy mi przeszkadza/wkurza toruńska tv ojca rydza, to po prostu przełączam kanał, gdy trafię na radio co ma ryja, przełączam na inne. Więcej spokoju życzę i przemyślanych wypowiedzi. Szkoda, że nikt nie podpisuje się prawdziwym nazwiskiem - zaraz fora by opustoszały :)))

2 0
ID:22655


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA