Mam nadzieje ze otworzenie ruchu samochodowego na maja cos...

Mam nadzieje ze otworzenie ruchu samochodowego na maja cos ozywi handel---zapraszamy włocławikow do przejazdu na 3 go maja i zakupow!
Mam tez nadzieje ze to nie koniec dzialan miasta i ujmie te ulice w swojej rewitalizacji i promocji miasta,aby dotarlo do mieszkancow ze sa tam normalne sklepy i mieszkancy tez.

Zapraszamy na zakupy na deptak-3go maja

7 komentarzy

szuja

A ja uważam ,że nie bo ta dzielnica miasta już umarła i chyba raczej cud ja wskrzesi.

2 1
ID:22644

zbuntowany_kaloryfer

Szanowny Kupcu, jeżeli czegoś szukam - to zazwyczaj znajduję. I nie ma dla mnie znaczenia czy oferujesz towar we wzorcowni, na pchlim, w millenium czy gdzieś tam. Po to, co mnie rzeczywiście interesuje - zawsze się zgłoszę. O ile zaoferujesz to, czego potrzebuję w konkurencyjnej cenie. Zrób to, a znajdę Cię. Znajdą też inni.

4 3
ID:22646

Takitam

A dlaczego wysyłasz ten post z Irlandii? Wracaj! Mamy tu w mieście dobrobyt! Ty siedzisz na pogrążonej w kryzysie Zielonej Wyspie, zarabiasz pewnie głodowe 1500 euro, a my tutaj każdy zarabiamy 10 000 zł na mesiąc ;) Ostatnio pewna pani z miejskiej spółki powiedziała, że 10 000 na miesiąc to marne pieniądze, właściwie to się z nią zgadzam, współczuję tylko Irlandczykom, Brytyjczykom i innym narodom, które masowo żyją w ubóstwie, że taki się męczą, aż mnie dziw bierze dlaczego nie przyjeżdżają do Włocławka. Chociaż ostatnio nasza lokalna gazeta napisała, że jednak emigranci wracają, jeszcze ich nie widziałem, ale to musi być prawda, bo przecież gazety prawdę piszą.

1 1
ID:22649

Stacha

Najważniejszy jest remont 3-go Maja - od Pl.Wolności do Piekarskiej jest przyzwoicie a co dalej? Wszyscy wiemy i widzimy - wielkie zaniedbanie Naszych władz od kilkunastu lat.Wybrukowana ulica to nie wszystko .Ruch samochodowy ułatwi dowóz towarów do istniejacych jeszcze sklepów. i nic wiecej.

3 3
ID:22650

szuja

Co ty kobieto znowu wymyśliłaś .Dlaczego władze maja płacić za remont prywatnych kamienic. Lepiej napisz ile już masz dzieci.

1 2
ID:22666

Do Szuja

Jest wiele programow odnowy prywatnych kamienic. Inne miasta to robia i maja piekne Starowki. Tylko we Wloclawku ciagle slyszymy to samo prywatnych kamienic sie nie remontuje.
Dla przykladu miasta dofinansuja 50% kosztow remontu prywatnych kamienic. We Wloclawku takiego programu nie ma.
Drugi przyklad miasto przejmuje kamienice remontuje i sprzedaje miaszkania na wolnym rynku. Tak robi Poznan. Trzeba tylko chciec. a nie gadac glupoty jakie ty i Prezydent Palucki opowiadaja.

3 0
ID:22677

dzonny_killer

najwięcej głupot to gadają dwaj panowie Q ;-)
(jeden qca jako podnóżek, drugi w qźni pracuje, prawda go w oczy kłuje, nagrzany do czerwoności) ;-)

1 0
ID:22800


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA