Pouczcie się bo co nie którzy z was nie rozumieją...

Pouczcie się bo co nie którzy z was nie rozumieją powiązań historii z naszymi aktualnym czasami oraz sytuacją.A jak wiadomo niedoinformowany człowiek nie może podejmować świadomych wyborów.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Polska_Rzeczpospolita_Ludowa

Wstyd mi za niewiedzę niektórych.

9 komentarzy

patkab1987

Better to nie jest niewiedza tylko świadomy wybór włocławian, nie martw się za cztery lata znowu powalczysz, powodzenia

6 0
ID:22694

szuja

A o co tak właściwie ci chodzi ? Może o Filipa?

3 1
ID:22696

?

no i co?

3 1
ID:22713

MrTrue

jest mi przykro. Coz kolejka w MOPSie to jest szczyt marzen ludzi tu zyjacych. Ciesze sie ze chociaz nie bylo tak drastycznie niskiej frekwencji.

1 3
ID:22719

jaras

Spełnia się obietnica braci Kaczyńskich: "... historię trzeba będzie napisać od nowa..." Moim marzeniem jest żeby odnowiona III Rzeczpospolita posiadała taki majątek jak za PRL-u, żeby tyle fabryk...
Przypomnijmy jeszcze, że PRL odbudowywał Polskę nas wszystkich po wojnie żeby Solidarność mogła ją po kawałku sprzedawać...

3 1
ID:22732

Maciek

Maksymalnie irytują mnie Ci, którzy twierdzą, że PRL to było coś dobrego!!!! Nie interesują mnie wybory ani jaki teraz jasnie panujący będzie siedział na tronie. Ale idiotyzmów ,że PRL był niczym Eldorado to już zdzierżyć nie moge. Jestem absolutnie przekonany, że takie debilizmy wypisują ale jacyś partyjniacy, albo osoby o kompletnym braku wiedzy historycznej i życiowej , albo też osoby które bredza na jawie bez sensu , bo coś tam od kogoś gdzieś usłyszały. Przypomnijmy , że PRL zbudował aparat stalinowski gdzie los setek tysięcy ludzi jak mawiał Stalin to jedynie statystyka. Ciekawe czy w tym cudownym PRL fajnie było tak za darmo od ZOMO dostać po gębie, fajnie tak było stać za zarciem w kolejkach - bo przecież trzeba było wszystko słac do naszego cudownego wschodniego brata, fajnie było tez budowac nierentowne zakłady, które produkowały rzeczy totalnie bez sensu bo tak nakazywały plany produkcji?!!! Ludzie wy się opamiętajcie! Co było tam takiego cudownego? No chyba, że było się w partii, to i o mieszkanko było łatweij, o talonik na małego fiata, albo fiata w kolorze bachama! Radzę nie szastać zwrotem SOLIDARNOŚĆ i nie ogólniac go do wszystkich , którzy byli zaangażowani w tenże ruch społeczny. Miał on szeroki wymiar. Nie można juz patrzeć na tych z PIS- a co za tym idzie Zbonikowskiego , który skoro kuma się z tą partią to jest dla mnie skazany z miejsca na porazke. Nie mozna już patrzeć równiez na Pałuckiego a co za tym idzie na SLD- skoro tacy jak Miller i Oleksy, a takze cała reszta tkwią w takim układzie, co kradł na potege, to jak mam zaufac takiemu kandydatowi który ich rzecz jasna reprezentuje? To jest totalnie bez sensu. A każdego inteligentnego inaczej , który wynosi na piedestały PRL rozwalił bym pod murem przed plutonem egzekucyjnym, bo nie o taka Polske walczyli moi przodkowie w AK. Z głupota sie nie dyskutuje, nalezy ją tepić w zarodku za pomoca odpowiedniej perswazji.

3 2
ID:22771

Filip

~Mr.BetterKnow, a mnie za twoją.

1 2
ID:22776

dzonny_killer

jaras - nie wiem kto Ci nakład do głowy takich bzdur... jeśli rodzice, to Cię rozumiem, bo dzieci partyjniaków z reguły najgłośniej szczekająl jeśli w szkole, to pewnie nie uważałeś szczególnie na historii; jeśli sam na to wpadłeś, to gratuluję erudycji i kojarzenia faktów.

Kaczorów w to nie mieszaj, bo jeden już nie żyje, drugi ma nie do końca wszystko w porządku z deklem, a trzeci ma na imię donald i niewiele im ustępuje.

4 2
ID:22798

Mr.BetterKnow

A czy Filipek potrafi mówić całym zdaniem?

1 1
ID:22963


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA