Bardzo ucieszył mnie wczorajszy wynik. Pałucki znów...

Bardzo ucieszył mnie wczorajszy wynik. Pałucki znów PREZYDENTEM. HURA. Tylko szkoda, że nie dostałam koszulki CW24, a ponoć każdy kto szedł do wyborów miał taką dostać. W moim lokalu wyborczym nie było żadnego przedstawiciela tej telewizji.

8 komentarzy

Context

Nawet jak by mi dawali to bym nie wziął ,przecież te CW jest nie obiektywna i cały czas oczerniała pana Pałuckiego ,masakra takie 2 radio Maryja.Oby mniej takich telewizji ,która umie tylko oczerniać

14 1
ID:22735

Feliks

Już rozczarowana ,a co będzie dalej z obietnicami panującego nam pałuckiego ech ty naiwna

3 11
ID:22736

dzonny_killer

nie ma czegoś takiego jak "obiektywne media". CW poszła na prawo, tvk na lewo - i o co się obrażać. Na oby stacjach są ciekawe (apolityczne) programy. Jak kogoś któraś denerwuje lub nudzi, to niech nie ogląda - nikt do tego nie zmusza - bierzesz pilota i przełączasz. To jest proste jak drut, kto nie czai ten f... ;-)

Co do koszulki, to wystarczyło wykonać telefon do telewizji i być miała koszulkę, CW nie posiada ponad 60 pracowników, aby wszyscy w jednej chwili przez cały dzień byli w każdej komisji - trochę racjonalnego myślenia!!!

6 12
ID:22739

Rys

To nie nalezy sie chwalic ze rozdaja wszedzie i wszystkimdokladnie w stylu pisowskim

7 1
ID:22745

Pytanie

Sabie polecam piosenkę kabaretu Elita w wykonaniu wspanialego prześmiewcy rzeczywistości komunistycznej p Jana Kaczmarka .Piosenka nosi tytuł ,,Oj naiwni ,naiwni''

1 7
ID:22746

szuja

Miękniesz,miękniesz kol!

5 0
ID:22750

maruda

mnie w piątek proponowano koszulkę z napisem "Zbonikowski.... (chyba twój prezydent)", Nie przyjęłam - obciach byłby gdybym założyła ją.

8 2
ID:22755

Filip

Killer, ja myślałem, że radio i TV Teheran jest tylko jedno i współpracuje z nim radio maryja i tv trwam. A tu dochodzi jeszcze konkurencja wc24

3 1
ID:22775


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA