Te 65% co nie poszło do urn, po prostu nie chciało żadnych...

Te 65% co nie poszło do urn, po prostu nie chciało żadnych zmian w mieście a tzn, że poparli Prezydenta Andrzeja Pałuckiego i taka jest prawda. Z tych 65% żadna osoba nie uwierzyła w Zbonikowskiego i nie chcieli go na prezydenta i nie chcieli zmiany i stało się bardzo dobrze!

8 komentarzy

Schneemann

Wśród tych 65% najwięcej jest zapewne narzekających na dotychczasową władzę w mieście i niewierzących w jakiekolwiek zmiany .

16 16
ID:22810

John

A może po prostu jeden i drugi z kandydatów był nic wart, a może inaczej obaj są siebie warci

13 12
ID:22830

dzonny_killer

Tych 65% nie chciało ani czerwonego paluckiego, ani pisowskiego zbonia. To sygnał dla komuszków, że ich rządy nie porywają.

18 17
ID:22835

szuja

dzonny_killer |
Nieprawda ,głosować nie poszli ludzie dlatego ,że oni zwyczajnie olewają a po tym chodzą i opowiadają pierdoły jak to im źle itd.I w każdym ustroju trzeba im dać ,bo im się należy ,bo oni są biedni ,uciemiężeni i td.itp.Hahaha

14 10
ID:22844

Mr.BetterKnow

Te 65%....to po prostu lenie pogrążeni w maraźmie
jak to mówi przysłowie "Nieobecny sam sobie winny"
Ja mam chociaż czyste sumienie bo chciałem coś zmienić zmieniam i będę zmieniać...Będę starał zmieniać siebie i moje otoczenie by być bliżej prawdziwej ludzkiej normalności.Znając historię,życie i pewne wartości moralne których mnie uczono jest mi bardzo przykro że ludzkość jest w takiej sytuacji.Przykro że niektóre zwierzęta mają więcej honoru odwagi i zasad niż większość ludzi.Szkoda że rodząc się czyści tak hańbimy największy dar czyli życie z wolnym wyborem.

9 12
ID:22845

szuja

~Mr.BetterKnow
Napisałeś.......Szkoda że rodząc się czyści tak hańbimy największy dar czyli życie z wolnym wyborem......
Tu się nie zgadzam,że się rodzimy z wolnym wyborem.olalala

3 2
ID:22856

Pytanie

Do Lubianek -myślenie typowo komunistczne -bo tak naprawdę nikt nie powinien głosować ,ponieważ i jeden i drugi swiecą w oczy pseudoprogramami nie ponosząc za to odpowiedzialności .Jeśli by ktoś zaproponowal takie programy skandynawom to frekwencja wyborcza była by zbliżona do zera .Tam wyborcy cenią swój głos i nie pozwalają sobą manipulować .

2 0
ID:22874

dzonny_killer

@Szujo myślę, że wiem, co miałeś na myśli i niestety całkowicie przyznaję Ci rację (choć to dość wyjątkowa sytuacja) ;)

2 0
ID:22896


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA