Bardzo pilnie szukam bardzo dobrego urologa ,bardzo proszę o...

Bardzo pilnie szukam bardzo dobrego urologa ,bardzo proszę o pomoc,prywaynie.

15 komentarzy

Johan

Polecam panią doktor Szewczyk ,przyjmuje w przychodni onkologicznej na ul Królewieckiej,o adres prywatnego gabinetu proszę pytać w/w przychodni.

8 11
ID:22851

`a`

Dobrym lakarzem urologiem jest dr BIAŁETA . Przyjmuje na Barskiej ina Okrzei. Życzę zdrowia.

9 6
ID:22855

Ewa

dr Artur Białeta przyjmuje na Barskiej we wtorki

6 3
ID:22857

candyman

ja tez niedługo będę po usg sie rozglAndal bo od dłuższego czasu mama straszne pieczenie bóle przy oddawaniu moczu i bl lewej nerki , wyniki moczu ok wiec moze to byc piasek kamienie lub nie wiem co :P okaże się po usg

2 3
ID:22858

ja001

dobry jest białeta i kalinowski. jeżeli chodzi o sprawy onkologiczne - proszę szukać bydgoszcz,łódz lub warszawa!!!!!!! proszę napisać jaki jest problem - jednostkę chorobową, wtedy więcej coś Pani napisze.

5 2
ID:22859

leczenie

Jak coś poważniejszego to lepiej do Łodzi, Bydgoszczy czy nawet Warszawy. W dużych miastach lekarza są bardziej ludzcy i kompetentni. Przestrzegam przed Wieniecką.

3 3
ID:22864

szuja

We Włoclawku nie ma dobrego urologa,no może tylko p. Białeta.Proponuję doktora nauk medycznych Nalaskowskiego gabinet w Toruniu ul Kołłątaja lub dojeżdżającego z Bydgoszczy na Królewiecka do Centrum Onkologii doktora nauk medycznych Krasuckiego.

7 4
ID:22870

Ewa

Dr Białeta jest ordynatorem na Wienieckiej i dr Kalinowski też tam pracuje ,więc jak można przestrzegać przed Wieniecką?

5 6
ID:22892

Tedy

Nie polecam żadnego lekarza z Barskiej .Lepiej jechać do Torunia.
Te same ceny za wizytę ,ale lekarze wielu specjalności to łachowcy-zwłaszcza naczyniowcy.

5 2
ID:22894

dzonny_killer

Również polecam placówkę na Kołłątaja w Toruniu.

1 1
ID:22969

Załamana

Witam!
Chciałabym dowiedzieć się o najlepszego urologa we Włocławku.

14 2
ID:59694

Noo

Powiedzcie mi ile zapłaciłbym za prywatna wizytę u urologa?

18 11
ID:59696

gość-99363

150,200,300zl

0 1
ID:71717

gość-76298

Nie do opisania jakie podejscie lekarza do mnie z podopieczna, mialo miejsce na oddziale. Z wielkiej laski wykonał zalecenie lekarza kierujacego. Ciezko przebadac pacjentkę
Zrozumiały żujący cały czas gumę, myśli ze jest Panem Bogiem. W dodatku w karcie wypisuje czynnosci ktorych nie wykonał. Żenada

0 5
ID:76913

gość-39107

@~Załamana:

0 1
ID:77894


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA