Przegral Zbonikowski a ja mam wrazenie ze dobro przegralo......

Przegral Zbonikowski a ja mam wrazenie ze dobro przegralo... :-(

10 komentarzy

zxxc

A ja mam wrażenie, że masz zaburzone postrzeganie rzeczywistości. Tak długo jak będzie się wystawiać beznadziejnych kontrkandydatów to obecny prezydent będzie wygrywać. Proste jak drut. Niestety Z. sam sobie narobił syfu blokując co się da. Cokolwiek z tego by poszło to mógłby się chwalić że to popierali i teraz działa. A tak startował z tym "co by chciał" i niczym co by go uwiarygodniło.

17 8
ID:22921

dzonny_killer

Niestety, ale w Twojej wypowiedzi został zawarty sens ostatnich wyborów. Wśród kandydatów nie było nikogo tak naprawdę dobrego, wszyscy byli mniej lub bardziej niedoskonali. Ja uważałem, że tym najbardziej niedoskonałym był/jest pałucki. Niestety część mieszkańców uważała inaczej i stało się. A co dziać się teraz będzie, to... zobaczymy.

6 2
ID:22942

tuttifrutti

Nie ma co ukrywać, że nasz czcigodnie panujący Andrzej P. nie uznaje dialogu i uważa, że sam wie wszystko lepiej. Na jakiej podstawie opozycja miała podejmować decyzje, jeśli prezio nie udzielał wyczerpujących informacji o stanie faktycznym rzeczy (lub manipulował informacją). Traktuje pracowników i mieszkańców nie tak, czuje się wszak bezkarnie, obstawiony swoimi ludźmi w organach mających z założenia dbać o porządek prawny w mieście.

22 15
ID:22948

wyborca

@feel, mam podobne zdanie, @zxxc , drut nie zawsze jest prosty, to też jest dziwne postrzeganie rzeczywistości.

3 6
ID:22952

Prawda

To nie Zbonikowski przegrał , przegrali mieszkańcy Włocławka.Już wodociągi zgłosiły podwyżkę wody,ponieważ większośc w radzie ma SLD to będziemy płacic wszyscy .Szkoda że ludzie nie zaufali Zbonikowskiemu.Jak oglądacie sesje to zobaczcie co się dzieje, a obiecał pan prezydent współpracę ze wszystkimi radnymi .SZKODA GADAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

15 6
ID:22971

Stacha

Zbonikowski wygrałby gdyby nie należał do PiSu. Wszyscy maja dość Kaczyńskiego i dlatego Zbonikowski musial przegrać.

1 3
ID:22995

Prośba

Proszę oglądajcie sesję to zobaczycie jak zachowuje się SLD , a zwłaszcza Kukucki, chodzi po wskazówki do prezydenta i od razu na mównicę nie czekając na pozwolenie przewodniczącego jest to żenujące.Współczuję opozycji, bo co by chcieli dobrego zrobic to i tak stoją na przegranej .SLD ma większośc w radzie więc każdy dobry wniosek będzie na nie, obym się myliła.

5 1
ID:23013

Ja też z tej wsi...

To masz błędne wrażenie.

1 0
ID:23039

Gosia Analogs

To skandal płacic za wodę drożej jak w Szczecinie! bieda az piszczy ale da sie i tak z was wycisnąć ostatni grosz... to smutne!

2 0
ID:23049

dzonny_killer

qcający podnóżek pałuckiego tak fajnie się zacieszał po 2 sesji, jakby nie wiem co osiągnął. Tak naprawdę teraz opozycja jest chyba tylko po to, aby nagłaśniać ich w pełni legalne przekręty i łamanie prawa zgodnie z literą prawa.

0 0
ID:23115


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA