Witam serdecznie.Chciałam gorąco polecić warsztat na ulicy...

Witam serdecznie.Chciałam gorąco polecić warsztat na ulicy Dobrzyńskiej 28 .Jestem kobietą i nie bardzo znam się na mechanice, więc dość często korzystam z tego typu usług. Warsztat, o którym piszę odwiedziłam wczoraj i jestem bardzo zadowolona.Warsztat jest naprawdę godny polecenia. Zdecydowanie najlepszy, najnowocześniejszy warsztat w naszym mieście.

8 komentarzy

Mr.BetterKnow

A to chyba już reklama, też by się przydało by była nie tutaj.
Zwracam uwagę z tego względu że naprawdę wartościowe i rozwojowe dyskusje spadają na dół listy przez takie wpisy.
Bez urazy do pani Jolanty.
Ale swoją drogą na jakich argumentach opiera Pani swoją opinię skoro sama zauważa że nie zna się na mechanice?
Zauważyła Pani też że korzysta często z tego typu usług a ja sądzę że po dobrej naprawie powinno się u mechanika bywać rzadko.Chyba że mówi Pani o wyklepywaniu blach.A to niektórym zdarza się często...

8 3
ID:22961

Jolanta Baranowska

Drogi Panie LepiejWiedzieć.
Słusznie Pan podkreślił, że po dobrej naprawie u mechanika powinno się bywać rzadko. Ja nie znam się ani na mechanice ani na jak Pan napisał ''wyklepywaniu blach", stąd też często zaglądam do warsztatów, a to że bywam tam często świadczy istotnie o tym, że jak do tej pory żaden warsztat w naszym mieście nie spisał się na medal. Mój post rzeczywiście stanowi swego rodzaju reklamę, gdyż gorąco polecam ów warsztat. Na razie nie jestem w stanie stwierdzić czy usterka została naprawiona dobrze, ale pisząc mój post miałam na myśli fachową, szybką i kulturalną obsługę.
Serdecznie pozdrawiam

4 4
ID:22975

Tomek

Czy usterka została dobrze naprawiona ? Ludzie, to co ten mechanik robil klepal blachy, naprawial zawieszenie czy moze malowal auto ? Mechanik naprawia zawieszenia, blacharz karoserie, "stuka, puka, prostuje", lakiernik maluje auto gdy jest taka potrzeba, elektryk zajmuje sie elektrycznoscia w aucie. Normalnie zal.pl

1 1
ID:22982

szuja

Ale bajer,reklama śmierdzi na kilometr.

5 1
ID:22988

Pytanie

Pani ,,Jolanto'' -jest pani zadowolona z naprawy auta ,czy z mechanika .......?

3 2
ID:23001

pamar

Do redakcji wloclawek.info.pl
Dziś w godzinach około-południowych zamieściłem krytyczny komentarz odnośnie tego postu, nie użyłem w nim żadnych sformułowań czy też słów uważanych za powszechnie obraźliwe. Z tego wnoszę, że artykuł (post) jest sponsorowany i żadna krytyka przejść nie może. Czyżby wkraczała cenzura?

3 1
ID:23007

kant

najwyraźniej Twój post był pozbawiony kultury, bądź też za dużo błędów ortograficznych się w nim znalazło...
Czy Wy nie macie co robić?Kobieta zamieściła post z reklamą czy bez, bo na tym to polega, żeby wiedzieć gdzie się udać w danej sprawie, gdzie najlepiej, najszybciej nas obsłużą, a Wy potraficie tylko krytykować.

1 2
ID:23023

szuja

Powiedział kant ,że to jest wielki kant.Hahaha

0 0
ID:23026


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA