Z wielkim zaciekawieniem przeczytałem tekst „Kończ...

Z wielkim zaciekawieniem przeczytałem tekst „Kończ Waść, wstydu oszczędź”. Z jeszcze większą ciekawością czytałem opinie czytelników na jego temat. Z tego co dzieje się w tym urzędzie administracji publicznej maluje się taki oto obraz: grupa kolesiów dorwała się do władzy i stara się jak najwięcej nagrabić do własnych kieszeni w ciągu czterech lat kadencji. Z jednej strony to mnie nie dziwi, w końcu to może być ostatnia szansa na zarobienie takiej kasy z drugiej jednak nasuwa się pytanie jak to możliwe, żeby w demokratycznym państwie prawa taka sytuacja miała miejsce? Gdzie są organy nadzoru? Gdzie jest Wojewoda, Policja, Prokuratura?
Skoro pisze się o tym, że jakieś regulaminy są niezgodne z prawem, że przewodniczący chowa po szufladach pisma kierowane do radnych to służby wojewody, notabene siedzące kilka budynków dalej już dawno powinny zareagować.
Skoro Starosta do swojego podwładnego (Naczelnika Zbonikowskiego) mówi na sesji rady, żeby już więcej się nie odzywał w tym temacie bo może się to skończyć na rogu Brzeskiej i Orlej (siedziba prokuratora) to zadaję pytanie gdzie są służby stojące na straży prawa. Co robi prokuratura w tej sprawie? Słowa Starosty każdy rozumny człowiek odbiera tak: skończ już wreszcie mówić, bo powiesz za dużo (wszystko co wiesz) i skończy się to dla nas w prokuraturze.
Czy to nie jest podstawa dla prokuratury, aby wszcząć sprawę z urzędu???

3 komentarze

mieszkaniec

tak się właśnie przyglądam artykułowi i komentarzom na ten temat i muszę stwierdzić więcej tutaj pomówień i dygresji każdy kto kiedy kolwiek miał cokolwiek styczne z prawem to wie jaka jest procedura i nic nie zgodne z ustawą z regulaminem nie może być uchwalone, no ale widać opozycja nie ma o co atakować to właśnie takie artykuły. A opozycja w starostwie to jest teraz platforma obywatelska założona z byłych członków sld gratulować platformie samopoczucia

0 0
ID:1164

szuja

A Propkuratura ta właściwa przeniosła się na ul Okrężną i ma spoko. Ha,ha,ha

0 0
ID:1171

szuja

ALE TYCH zBONIKOWSKICH SIĘ NAMNOŻYŁO?

0 0
ID:1173


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA