Od kilkunastu lat niejaki Władysław S..... przynosi wstyd...

Od kilkunastu lat niejaki Władysław S..... przynosi wstyd i obciach Włocławkowi i jego mieszkańcom. Jego wystapienia na dwóch ostatnich sesjach potwierdzają gotowość zeszmacenia się dla nawet najmniejszych korzyści.
Wołam więc: Skrzypek odejdź!!!!
Proszę zwolenników tej tezy o wpisy, być może pomoże to osiagnięciu stanu w którym nie będziemy gwałceni widokiem i głosem tego pana.

27 komentarzy

wyborca

Obciach na całej linij Skrzypek + Krzemieniesiu !!!!!!!!

12 4
ID:23127

A-Z

Oglądałem krótki wystep Skrzypka - to byl naprawde występ, czytal na pierwszej sesji - gdyby nie jakas sekretarka nie poradzil by sobie z tym, jakanie zacinanie i pomoc w/w sekretarki. Każdy ma jakies wady ale np. jesli ktos nie ma nogi nie startuje w biegach i to powinien Skrzypek zrozumiec. Jesli mamy takich radnych to czego żądamy, wykształcenie mozna schowac w bajki bo takie ono jest.

11 4
ID:23130

Pytanie

A co myślicie o określeniu -kolaboracja -?

6 4
ID:23131

janka kowalska

ta sekretarka byla pani f..... brawo dla pani. nie krytykujcie pana wladyslawa, ja wole tych ktorzy nie sa gladcy w mowie ale trzezwo mysla, przekonacie sie mili co potrafia ci ktorzy porywaja swoimi plomiennymi wypowiedziami.

6 5
ID:23132

ed45

Chyba stac p. Skrzypka na dobrego logopedę.

6 5
ID:23135

kubus

swietne okreslasz >pytanie< przecierz dla korzysci mozna sprzedac swoich bliskich

7 2
ID:23136

Kolo

Władek jest OK. to jeden z porządniejszych kolesi w tym mieście. Jest facetem uczciwym i przyzwoitym. Znam gorszych, np. Domicelka, która zniszczyła PO w mieście - jedyny ewenement w kraju aby PO przewaliło takie proste wybory. Belfrzy tak zawsze kończą!!!!!

10 2
ID:23145

jaś

PRAWDA - obecna rada jest wyjątkowo bełkotliwa - co drugi wymaga logopedy !!!

6 0
ID:23149

masakra

bedziecie jeszcze zawodzic nad pachnącą , pieknie mówiącą drużyną Andrzeja P. pod przewodnictwem Wesołka, dla mnie ten skład - skrzyzowanie skansenu politycznego, niezniszczalnych Wawrzonków odpowiedzialnych za obraz miasta jaki mamy od wielu lat i multikombinatorów skończy sie katastrofą która obwołana wszak bedzie sukcesem i dynamicznym rozwojem. szary lud to niestety kupi, pozdrowionka.

6 6
ID:23153

zibi

moim zdaniem Władziu to ma Alzhaimera albo przynajmniej mocno zaawansowaną miażdzycę, nim dojdzie do mównicy już nie pamięta co chciał powiedzieć, ale pasuje do tego "skansenu".

4 4
ID:23155

szuja

masakra pod jednym kontem masz rację ,że Wawrzonek też już powinien odejść.Ale co tam robi Chmiel, Krzemiol,Stelmasik? Wiesz co oni tam robią ,są żeby brać kasę, bo ich takie tłuki jak ty znowu wybrali.

10 3
ID:23157

logo do ed45

Jeżeli chodzi o logopedę to w wieku Pana S.. już nic nie pomoże ,ąle Kukuckiemu na pewno by pomógł i jeszcze ortodonta.

6 2
ID:23159

wloclawianka_-_zosia

P.Władek,przed pierwsza turą wyborów "obskakiwał" razem z żoną włocławskie lumpekso-szmateksy,tak,tak......
Wchodził do sklepu całował wszystkie kobitki w rekę i prosił o wyszukanie dla zony bluzeczki na tyle dekoracyjnej żeby na imieniny mogła założyć,przy tym mówił ze własnie w takich sklepach kupuje bo taniej i dobre.............bla,bla

Niby z LUDEM się bratał Żenujące

5 3
ID:23161

florsenior

Ciekawe,czy wszyscy zabierający głos,krytykujący Radę i Radnych wzięli czynny udział w wyborach.I jeszcze: dlaczego niektórzy Radni mają oddać mandat Radnego? Zostali wybrani przez wyborców Włocławka a nie przywiezieni w teczce i kopercie.Miejcie żal do tych co dokonali takiego wyboru. Zamilczcie albowiem obrażacie włocławian .Jacy by nie byli to spełnili swój podstawowy obowiązek jako wyborcy.Taka jest cena demokracji !

6 1
ID:23162

jp

wstyd. wstyd. wstyd

3 4
ID:23166

tofik

Przynajmniej jest wesoło i są jaja jak berety i tak Władek trzymaj.To jest kraj wielkich jaj.

5 1
ID:23168

rolnik

Mamy znowu nowe świnki w stadzie. Ale i kilka słoninowych już porządnie wypasionych.Hahaha

1 1
ID:23181

świnka Peppa

Oja no pan Kukucki to mnie przeraża. Całą swoją osobą wzbudza we mnie lęk. A jeszcze takie wielkie portrety miał porozwieszane. Ogrooomniaste. Ja się bałam. Serio.

3 1
ID:23182

wyborca

Kiedy pan Kukucki pozdejmuje wszystkie plakaty wyborcze z osiedla "Południe" ?

2 1
ID:23186

kazio bodzik

Władek sprzedałeś W.W.S zostawiłeś Janusza i Dorotę , przykleiłeś się do S.L.D.jak tak można

3 3
ID:23188

dzonny_killer

mam nadzieję, że qcający podnóżek paootzkiego zapomni o plakatach i będzie mu można mandacik zaserwować :))) Już niedługo polowanie czas zacząć ;-)

3 1
ID:23190

Stacha

Dla Władka najważniejsza jest żona i pokazanie się w pewnej cukierni w Śródmieściu. Wszyscy wracają do swoich korzeni czyli SLD

3 2
ID:23192

masakra

szujo nie obrazilem Ciebie, dlaczego wiec Ty obrazasz mnie, nie wiesz kogo wybieralem wiec nie wyrokuj, załamuje rece nad całością folkloru, kocham włocławek, po studiach chciałem tutaj wrócic, przyciągnałem wykształconą zone bo tutaj chciałem i chce wychowac swoje przyszle dzieci, nie rozumie tylko złosliwych i zawistnych postaw części mieszkańców która jak mi sie wydaje jest Tobie bliska, przerazają i zadziwiają mnie zarówno wystąpienia Władka jak i propaganda komunistów zaślubionych ostatnio z cwaniakami, doswiadczenie życiowe, merytoryczne i ludzkie kształtowane przez butle wódki, chec łatwego zysku, SB, MO, doświadczenie budowane na kolejnym transporcie fajek albo inne rownie ambitne źródło nie jest najlepszym prognostykiem na przyszlosc wloclawka, dlatego my w odróznieniu od ELIT szanujmy sie zwyczajnie.

2 5
ID:23194

szuja

Masakra**** ,to jest prawdziwa jak się czyta to co napisałeś.Jak dodać zakładając ,że na prawdę studiujesz ,to jest już nie tylko masakra ale kataklizm. Daję ci cztery gwiazdki za..........Co ty studiujesz?

3 2
ID:23204

jaś

SLD-owska starszyzna w obecnej Radzie miasta to MASAKRA !!!

1 4
ID:23216

dzonny_killer

@masakro... porzuć ideały... tu niestety mało kto je szanuje... wiele słuszności zawarłeś... pozdrawiam

1 2
ID:23220

To ja...

~~masakra
Mam pytanie: Czy Ty coś wiesz na temat P. Wawrzonkoskiego?Znasz choćby część dorobku tego Pana na rzecz miasta? Twój wpis jest nasycony niezmierzoną głupotą i cynizmem.

2 2
ID:23230


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA