Mam pytanie do zarządu Włocławskiej Spółdzielni...

Mam pytanie do zarządu Włocławskiej Spółdzielni Mieszkaniowej a dokładnie chodzi mi o usuwanie śniegu z chodników przed blokami na oś.Kazimierza Wielkiego.Pracujący tam ludzie tylko potrafią się schować w klatce schodowej i udają że pracują.

9 komentarzy

sam

Weż Lopatkę i odgarniaj śnieg a nie patrz z okna jak ludzie pracują ., poznasz smak odśnieżania .To są tony jak przerzucisz będziesz inaczej myślal,

2 5
ID:23184

reni

Jacy pracownicy taki Zarząd i Rada Nadzorcza. Odwołać ich

5 0
ID:23185

dzonny_killer

@sam - widzę, że podobnie jak ogrzewający się pracownicy odśnieżania miasta wyznajesz staropeerelowskie "czy się stoi czy się leży" a może jesteś jednym z tych obiboków, którzy dostają WYNAGRODZENIA za swoją pracę, czyli ODŚNIEŻANIE, a nie siedzenie po klatkach?

5 0
ID:23187

Stacha

W Śródmieściu jest trochę lepiej ale brakuje piasku podobno firma C....-świadcząca usługi nie zadbała . A ludzie tez muszą odpocząć- to nie roboty.

0 0
ID:23191

Pytanie

Czy WSM zapomina że zimowe utrzymanie chodników i parkingów należy do zadań statutowych ? Czy Prezes przewiduje ulgę w czynszach z tytułu nie odśnieżania chodników i parkingów ?

3 1
ID:23195

To ja...

Osiedle K. Wielkiego jest całkiem przyzwoicie odśnieżone a pracownicy bardzo wcześnie rano zaczynają pracę. Nie ma się do czego przyczepić, więc nie kraczcie, bo zawsze Wam źle.

2 0
ID:23226

internauta

chcę ci powiedzieć że akurat ja pracuję na zewnątrz i wiem jak trzeba pracować.Wiem że jest ciężko,ale tak ściemniać to już nie można.

3 0
ID:23232

Pytanie

Na Pewnym osiedlu w Poznaniu wbieglej zimy mieszkańcy wzięli aparaty fotograficzne do rąk i zrobili zdjecia zasypanych chodników ,parkingow i podejść pod klatki schodowe .Zaangażowali firmę sprzatajacą, która odśnieżyła wskazane miejsca w obecności Sraży Miejskiej i lokalnej telewizji , rachunek przesłano imiennie na adres PREZESA SPÓŁDZIELNI z terminem platności 7 dni -efekt był nadspodziewany .Po uregulowaniu sam pan prezes nadzorował odsnieżanie -a może tak panu Urbańskiemu z WSM zafundować taką niespodziankę ? Co Wy na to ?

1 0
ID:23296

internauta

popieram w 100 procentach.

0 0
ID:23409


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA