.... a ja mam pytanie do Miejskiego Zarzadu Drog. Kiedy...

.... a ja mam pytanie do Miejskiego Zarzadu Drog. Kiedy usuniete zostana zwaly sniegu z pasow parkingowych bo zagraza to bezpieczenstwu lokatorow. nie moga dojechac karetki pogotowia bo i stoja samochody i zwaly sniegu! Kase to sie bierze a reszta w... nosie? Czy tak ma byc do wiosny????

10 komentarzy

mr.betterknow

Jestem ciekawy co na to Mr.BetterKnow

0 1
ID:23207

cool

A co na to Mr.BetterKnow

0 1
ID:23208

logarytm

Sam już nie wiem.Chyba pomylił mi się nick.

0 1
ID:23209

Pytanie

Myśle ,że używamy niewłaściwej nazwy . Patrzac na stan włocławskich dróg i ulic ich administrator powinien nazywać się : MIEJSKI NIERZĄD DRÓG ..... co o tym myślicie ......kabaret i kpina to jest to czego ,,wadza ''zawsze bała się najbardziej .....może ktoś rozwinie ten temat ?

1 1
ID:23212

zxxc

Ja mogę rozwinąć, w Toruniu i Bydgoszczy identycznie :) a na osiedlowych wręcz jeszcze gorzej :)

3 0
ID:23235

zbuntowany_kaloryfer

Nasuwa się zatem logiczny wniosek: lepiej zainwestować w skrzydła doczepiane na zimę do samochodów niż w zimowe opony;))).
Po pierwsze: praktyczne i wygodne - wszędzie dotrze się szybciej, a w dodatku można zaparkować na dachu.
Po drugie: rozwiązując w taki sposób problem odśnieżania, staniemy się ewenementem na skalę światową. A to reklama dla Polski;))

3 0
ID:23236

zxxc

Ja myślę, że trzeba brać przykład z Kena Blocka :)

2 0
ID:23237

Pytanie

Do -zxxc- w necie sa zdjęcia z Białorusi i tam jest jeszcze gorzej,,,,,, , ale bierzemy przykład (jak mówił pan Pietrzak z Egidy) z PRYMUSA ,CZY Z MATOŁA ? Płacimy podatki i mamy prawo wymagać od samorządu wywiązywania się z obowiazków ,chyba ,że przestajemy płacić ......

0 0
ID:23244

-babcia-

A co z oblodzonymi skrzyżowaniami-trochę piasku już rozwiązało by problem,
ale ten staromodny sposób pewnie nie wchodzi w rachubę.?????
Piaskarki we W-ku chyba zamarzły.????

1 0
ID:23252

Pytanie

Nie widzicie ,,ekolodzy'' -teraz panuje ,,ekologiczny sposób'' walki ze śniegiem -zalewanie ulic tonami kwasu solnego .Przy czym najbardziej zatwardziali EKOLODZY trzymają ...buzie w wiadrze.....i o przykuwaniu się do drzew polewanych kwasem nie ma mowy ....oni teraz tego nie widzą .....Wydział Ochrony Środowiska UM również....

1 0
ID:23286


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA