W SM Południe znowu podwyżki.To skandal podnoszą czynsz...

W SM Południe znowu podwyżki.To skandal podnoszą czynsz aby mieć podwyżki dla kiepskiego zarządu i fatalnej rady nadzorczej.To są nasze pieniądze .Wzywam wszystkich Spółdzielców zorganizujmy Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie i zróbmy porządek.

24 komentarze

BENEK

Wyrzucić ich

5 3
ID:23306

Stacha

We WSM od marca też są podwyżki - rządzą sami swoi.

6 3
ID:23308

seen

Jestem za. Chętnie na takie zebranie przyjdę.
Nawiasem mówiąc - ich bezczelność przeszła wszelkie granice. Mając informacje o składnikach naszych czynszów, każą do siebie dzwonić, albo przychodzić (!), żeby ich powiadomić, czy w skaladzie czynszu jest opłata za prąd w piwnicy. Administracje twierdzą, że łatwiej zarządzić karne meldowanie się spółdzielców w tej sprawie, niż zwrócić się z zapytaniem do pokoju obok.
Już za samo to, że prezes nie panuje nad swoimi podwładnymi (bo chyba tego skandalu nie zatwierdzał !) - POWINIEN ZOSTAĆ ODWOŁANY.

5 2
ID:23314

mr.betterknow

No to weź i zorganizuj,śmiało !

2 4
ID:23315

Sąsiad

Jak Tobie nie pasuje to się przeprowadź na Zakręt!!!!

3 8
ID:23317

dzonny_killer

lewego zbysia na taczki i... w wielką kupę!!! może być śniegu :p

6 3
ID:23324

zofia

Sąsiad, chyba pracujesz w Spółdzielni i zapominasz, że dzięki członkom (lokatorom) masz niezłą pensję. Już mi to ktoś powiedział właśnie z WSM.

6 2
ID:23333

Pytanie

Nie wybraliście etatowego prezesa na radnego to teraz macie .A poważnie -ilu z was było na walnym zgromadzeniu -no ilu --------00000000 własnie ,więc teraz miejcie pretensje do siebie ,że partyjni kolesie wami rzadzą i dają podwyżki WAM ,ALE I SOBIE TEŻ -WIEKSZE...

6 2
ID:23335

księgowy

Radnego z prezesa nie zrobiliście , to teraz on wam się odwzajemni.HA! HA! HA!!!

8 3
ID:23336

Kola

A my na Zazamczu ZERO podwyżek .

5 2
ID:23337

zxxc

@~Kola
zabrakło "jeszcze" :)

4 3
ID:23339

Baron

Sąsiad, jeżeli jesteś czopkiem to sam się wśliźnij... na Zakręt.

4 2
ID:23343

Gaga

Zrobić porządek we wszystkich Spółdzielniach. Rozbić te kliki.

6 2
ID:23344

szuja

Żebyście nie wpadli z deszczu pod rynnę!

4 5
ID:23346

Violetta

To chyba najgorsza spółdzielnia we Włocławku. Ciągłe podwyżki. Panie na parterze, w administracji potrafią być bardzo niemiłe.Ostatnio jedna z nich zaczęła krzyczec, jakby zapomniała, że dzięki mnie, m.in, ma pracę i niezłą pensję.
Prosze napisac dlaczego zarzadzono te podwyżki. Czy jednocześnie podwyzszono płace i diety? Ile dostali pracownicy spółdzielni na święta z naszych pieniędzy?

7 2
ID:23348

Roci

Nie tylko pracownicy dostali ładne pieniądze ale także zarzad i członkowie rady nadzorczej. To po prostu draństwo.

6 2
ID:23350

Sąsiad

Ale ujadacie i widać że nic nie rozumiecie. Ceny wszystkiego wzrastają z roku na rok to dlaczego mają czynsze nie rosnąć. Większość z was to by chciała wszystko za darmo. Komuchy z was i tyle. Zamiast wziąść się do roboty i zarabiać ile można to taki jeden z drugim o 15.15 są w domu siadają przed TV i leżą do 23.00 a później spać i w robocie nażekają, pierdzą w stołek, nic nie robia i wracają do chałupy i cykl życia się kończy. Żal mi was wszystkich !!!!

2 9
ID:23351

Pytanie

Ludzie -kiedy wy zrozumiecie ,że pracownicy spółdzielni mieszkaniowych i współnot to WASI PRACOWNICY ,zatrunieni przez WAS i za WASZE pieniądze i zawsze możecie domagać się rozliczenia ich za nieróbstwo lub nagrodzać za aktywność -poczytajcie ustawy o spółdzielczości mieszkaniowej i zrozumcie to wreszcie !!!!!!!!! NIE DAJCIE SIĘ OSZUKIWAĆ !!!!!!!!!!

5 1
ID:23364

dzonny_killer

@Sąsiedzie - mi ciebie też żal... "wziąść", "nażekają" - Miodek z ciebie to już nie wyrośnie. Poza tym podoba mi się twoja logika... ceny wzrastają, więc i czynsze wzrastają, pensje prezesów wzrastają, pensje normalnych ludzi stoją w miejscu lub maleją, bezrobocie wzrasta... A to wszystko właśnie dzięki komuchom w naszym mieście - przecież lewy zbysio to również czerwona paskuda...

7 1
ID:23367

IP

Ja bym nie pisał ,że w SM Południe znowu podwyżki ,tylko że w SaMo południe....itd

2 1
ID:23421

Renata i.t

Mieszkańcy Sm Południe weźmy się w garść i zróbmy porządek w NASZEJ SPÓŁDZIELNI I Z NASZYMI PIENIĘDZMI. Wystarczy wyrzymania ludzkich portfeli.

2 1
ID:23451

lech

Jestem za a nawet przeciw. POPIERAM...

2 1
ID:23456

dzonny_killer

jak u Polaków... tradycyjnie... kupa słów i zero czynów... cieszę się, że wróciłem na zazamcze :)

3 0
ID:23467

GABI

Na Południu nic się nie zmieni . Jak co roku p. Lewandowski znowu serwuje nam podwyżki i tak będzie w kolejnych latach. POWIEDZMY DOŚĆ.

4 0
ID:23476


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA