Dzień dobry Zarejestrowałem by skończyć z niepotrzebnymi...

Dzień dobry
Zarejestrowałem by skończyć z niepotrzebnymi dyskusjami,a zająć się poważnymi dyskusjami które dążą do setna czyli próby rozwiązywania problemów i odpowiedzi na pytania.
Dodałem cyfrę "1" bo jakaś "SZUJA" przechwyciła mój nick.
Szanowna redakcjo proszę o radykalne kroki co do użytkowników naruszających zasady sprawiedliwej dyskusji jeśli uważacie się za portal informacyjno opiniotwórczy oraz by nie przypominać "onetoowskiego" bezcelowego i bezsensownego czata.Z góry dziękuje.
Redakcje chciałbym spytać czemu znikają duże litery z nicka podczas rejestracji.
A szanownych inteligentnych i kulturalnych zapraszam ponownie do dyskusji.

6 komentarzy

wloclawek.info.pl

Szanowny internauto, nick mr.betterknow (został usunięty) i jest już dostępny proszę zarejestrować się pod tym nickiem. Pozdrawiam

4 1
ID:23368

dzonny_killer

"do sedna" tak przy okazji ;)

2 0
ID:23375

zbuntowany_kaloryfer

Szanowny BetterKnow! Kilka dni temu pisałeś, że wyszperałeś sobie tylko znanymi kanałami jakieś extra wieści dotyczące naszego miasta (czy też władz miasta). Skoro już jesteś bezpiecznie zalogowany może podzieliłbyś się owymi newsami bez konieczności uruchamiania korespondencji mailowej?

3 0
ID:23380

szuja

Nie mogę się doczekać tej inteligencji i kultury.Chętnie poczytam .Ale się będzie teraz działo a nawet wyrzutna.

1 2
ID:23383

mr.betterknow

Redakcjo już się zarejestrowałem na ten nick.
Dzonny...wiem pomyłka w pośpiechu ,myślę nie jest to aż tak istotne.
Zbuntowany kaloryferze...nie jest to wiedza do użytku publicznego na ten czas.
To że ja wiem pewne rzeczy to jedno...zostaną udostępnione gdy będę miał na to prawomocne dowody.Nie uprzedza się zwierzyny że będzie się ją chciało upolować.
Szujo a ja się nie mogę doczekać aż redakcja zacznie zwracać uwagę na twoje gry które są nie na miejscu.Jakoś za bardzo nie liczę na to że się ogarniesz.
Są dwa wytłumaczenia tego co robisz.
Albo masz z tego jakieś korzyści lub interes w tym.Albo po prostu nie masz co robić i próbujesz ponieść swoje mniemanie o sobie.Być może masz jakieś kompleksy,ale to już nie moja sprawa.

3 0
ID:23388

IP

Czy m.bek lub u.bek to taka duża różnica, kiedy ciągoty są takie same ? Hahaha

0 1
ID:23419


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA