TV CW miała materiał filmowy z drugiej tury wyborów z...

TV CW miała materiał filmowy z drugiej tury wyborów z której widać było jak przy wielu Komisjach 200 metrów dalej stali przyczajeni ludzie sprzedający głosy.Podobno nie mogli tego pokazać bo użyto przeciw nim "małego" szantażu.
Chciałbym wiedzieć któremu kandydatowi ktoś tak pomaga lub który z kandydatów miał taką władze.Obserwując drugą turę wyborów widziałem że było dużo mniej pilnujących porządku niż na innych wyborach...a miało być więcej.Kto ma władze by móc wpływać na ilość stróży i na możliwość wpływania na prawną możliwość istnienia TV?Myślę że drogą dedukcji dojdziecie do ciekawych spostrzeżeń.Pozdrawiam...

11 komentarzy

Dominika

Nie rozumiem jednego... Już przy pierwszej turze wyborów, głośno było o "kupowaniu głosów". Oczywistym stało się to też przy drugiej turze. Nie pojmuje dlaczego tak mało mieszkańców poszło do urn wyborczych. Skoro we Włocławku nie jeden z nas słyszał bądź widział jaką politykę wyborczą prowadzi Pan A.P.. To tym bardziej powinniśmy się zmobilizować ruszyć pupcie z fotela i oddać głos. Pokazać ze pomimo tego ilu mieszkańców sprzedało się za 20 złotych i ćwiartkę (nie bójmy się użyć tego słowa), jednak włocławianie potrafią trzeźwo ocenić sytuacje, myśleć o przyszłości wyjściu z komuny. A tak kolejną kadencje będziemy biadolić jak to się źle żyje we Włocławku. Ilu młodych ludzi z stąd wyjechało! Przykro mówić ale to się nie zmieni...

4 8
ID:23408

IP

Takie stwierdzenie jest chore z urojenia cyt...widać było jak przy wielu Komisjach 200 metrów dalej stali przyczajeni ludzie ....koniec cyt.Hahaha

7 5
ID:23411

Tomek.L

Panie Dobrzewiedzący - Daj Pan spokój. Taki twór jak cw24 ( bo nie telewizja ), z takim materiałem i nie dali tego na antenę? Nie wystarczy sfilmować grupkę żuli liczących kasę na winko żeby stwierdzić, że ktoś kupuje głosy. Ja widziałem o wiele więcej patroli Policji i SM. Pańskie dotychczasowe komentarze jasno określają polityczne upodobania i praktycznie w całej Polsce ludzie pokazali co o nich myślą. Wybory za nami, nie szukajmy sensacji tam gdzie jej nie ma tylko pilnujmy radnych i prezydenta żeby się brali za robotę.

8 1
ID:23413

negocjator...

Fantasmagorie snujesz i tyle

8 0
ID:23422

patkab1987

ja Tobie odpowiem któremu kandydatowi pomagali - Pałuckiemu ponieważ kręciła to telewizja CW. Pozdrawiam

4 1
ID:23423

Loki

A może ten lepiej wiedzący to pan Stocki?! Wielce prawdopodobne.

8 3
ID:23427

IP

I jak m.bek wyglądasz z odległości 200-u metrów? hahaha

5 2
ID:23430

Stacha

Ćwiartek nie ma od pewnego czasu - jak już to 0,20 l

4 1
ID:23458

dzonny_killer

Patroli nie było więcej - przynajmniej w mojej okolicy, superszpeców czerwonych detektywów również brak - jeden wielki pic na wodę, o ile nie zauważyłem w mojej okolicy "kupujesz-wygrywasz" to w przeddzień doszło na pewno do złamania ciszy wyborczej ze strony paootzkiego!

2 4
ID:23465

manuela

Ludzie czym wy sie podniecacie? Miasto umiera coraz mniej miejsc pracy, degradacja rośnie ludzie uciekają, a wy o takich nic nie znaczących bzdetach jak wybory na pionka miasta którego władza ogranicza sie do podwyzszania podatkó miejskich i obsadzania stołków swoimi.

2 2
ID:23474

szuja

~manuela |
O lala a co ty tam o podniecaniu wiesz ?Napiszesz dwa zdania jak ten m.bek i dyla.

0 2
ID:23573


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA