Umysł człowieka to ciągle tajemnica wielka niczym...

Umysł człowieka to ciągle tajemnica wielka niczym otchłań. Właściwie to już dość dawno nic mnie tak nie zadziwiło jak to:
http://vod.onet.pl/moja-wlasna-niewolnica,7191,film.html

14 komentarzy

IP

Co w tym filmiku dziwnego.Co za szumna zapowiedź.Wiesz co kaloryfer ,ten świr mało co różni się od ciebie a powiedziałbym,że nawet ma większy iloraz a może i coś więcej niż iloraz.

2 8
ID:23481

dzonny_killer

zabrakło sakramentalnego "hahaha" :p

4 1
ID:23485

IP

Hahaha

2 2
ID:23488

pazdzioch

oj chyba ten artykuł dla zwykłego szaraczka polaczka to czarna magia

1 1
ID:23492

Pytanie

Czy was pasjonują tacy dewianci ? Jeśli tak to znaczy ,że powinniście również wpadać w zachwyt nad ,,dziełami'' malarza z wąsikiem ,który twierdził ,że jest bezpośrednim potomkiem cesarzy rzymskich ,a skończył na ,,grilu'' ....

1 4
ID:23498

ben Jakov

Racja, umysł to rzecz wielka: szedł poseł Melex ulicą i nagle pomyślał. Spodobało mu się to. Przystanął i pomyślał po raz drugi...

4 1
ID:23499

IP

Najgorsze z tego i wszystkiego jest to ,że żeberko nie łapie dlaczego inni nie łapią o co mu chodzi>

1 3
ID:23511

mr.betterknow

"IP" nowy nick stare zasady...szkoda.
A redakcja nic.Czyżby Szuja był waszą mskotką?
Jeśli jesteście odpowiedzialni weźcie się za to i zróbcie porządek.

1 0
ID:23552

wloclawek.info.pl

Szanowny mr.betterknow nasza redakcja nie ma wpływu na to czy osoba pisze komentarze logując się na stronie czy nie. Co robi i jak pisze internauta o nicku Szuja jest to jego sprawa.
Pozdrawiam

2 0
ID:23556

dzonny_killer

Szanowna Redakcja w tym przypadku ma rację (w innych również bywa podobnie) ;) Niech sobie Imć Szuja pisze co chce i gdzie chce oraz pod nickiem jakim chce. Wstydzi się szuja "Szui"? Liczy na liczne grono nowych wielbicieli? Dopóki nie przekracza granic prawa, to jego sprawa. Panie Better... w myśl zasady "olej to..." po prostu albo jego postów nie czytaj, albo na nie nie odpowiadaj, albo tęp, duś, dogryzaj, wpijaj się pazurami i nie zachowuj jak dziecko we mgle, nie obrażaj się o byle co, bo tak to trochę wygląda... lecisz do Redakcji na skargę jakbyś był w zerówce.

1 0
ID:23558

szuja

mr.betterknow |
Zamiast zajmować się moją osobą ,weź sie i coś napisz a nie kwiczysz jak prosie ,a jeszcze narzędzia nie naostrzyłem dobrze (...).Hahaha

1 1
ID:23568

szuja

dzonny_killer
Niczego się nie wstydzę szanowny bumie.Tego nicka używam na kilku portalach w Polsce.IP jest niepowtarzalne i co przeszkadza ci to ,przecież też masz .

0 2
ID:23569

mr.betterknow

Może rzeczywiście lepiej zadziała brak odpowiedzi na pseudo-posty...Ale liczyłem że redakcja jako strona arbitralna będzie brała pod uwagę że w pewnym obuwiu nie wypada wchodzić na murawę.Ale to już sprawa redakcji.Każdy wybiera swój poziom gry.Przepraszam ale dyskusje tak bardzo przesiąkają osobistymi wycieczkami,agresją i brakiem rozmów na temat że człowiek się zastanawia.Dobrze że można jeszcze porozmawiać z normalnymi rozmówcami chociaż jest ich niewielu.Gdyby nie oni nie było by sensu wypowiadać się tu.
Pozdrawiam

0 0
ID:23579

szuja

mr.betterknow
Poszedłeś na całość.Ale napisałeś artykułów dziecino co nie miara.Trzy i pół posta i wszystkie do bani.Cała twoja twórczość , jak policzyłem składa się z wyrazów zawartych w nicku.Notabene jak już pisałem bezczelnie zerżniętym. Oczywiście nie czujesz się winnym.Zobacz sobie w Googlach.A tak piałeś ,że ja ci przywłaszczyłem coś co nigdy nie należało do ciebie.Wiesz co dzieciaku ,kup sobie najpierw kilka książeczek z serii poczytaj mi mamo.Hahaha

0 0
ID:23591


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA