Co się stało, że wcieło wpisy z ostatnich dni???

Co się stało, że wcieło wpisy z ostatnich dni???

5 komentarzy

wloclawek.info.pl

W odpowiedzi na Pana pytanie, chciałem poinformować, że zmieniliśmy system ukazywanych artykułów, tzn. artykuły które będą komentowane automatycznie będą ukazywały się wyżej, a artykuły które nie są komentowane będą spadały. Myślę, że stąd powstało małe zamieszanie w tym dziale.

Mamy nadzieję, że taki system spodoba się Państwu.
Czekamy na Państwa opinie w tej kwestii.
Pozdrawiam

0 0
ID:1183

pamar

do wloclawek.info.pl
Podobne pytanie zadałem drogą mailową i dostałem podobną odpowiedź. Pomysł bardzo zły, ponieważ wystarczy że ktoś napisze dwa, trzy obszerne artykuły i mamy całą stronkę zawaloną, a nie każdemu chce się "grzebać" w starych artykułach, które notabene zostały napisane później. Jeśli miało by być po nowemu, to proponuję skrócić widoczność artykułów do dwóch , może trzech linijek tekstu, bo wystarczy skomentować jakiś stary, nieaktualny temat by na plan dalszy zeszły sprawy nowe. Po co ulepszać coś co dodrze działa? Osobiście uważam pomysł za nie trafiony.

0 0
ID:1185

szuja

To jest to!

0 0
ID:1186

cham

zgadzam się z pamarem

0 0
ID:1187

pamar

Do wloclawek. info.pl
Moje przypuszczenia okazały się słuszne. Skomentowałem wczoraj artykuł z 5.12.2007r!!! (celowo wybrałem temat "na czasie" aby nie wprowadzać większego zamieszania) i ukazał się jako jeden ze "świeżych".
Proponuję inny sposób, jeżeli ma być po nowemu to zróbcie tak jak w rubryce WIADOMOŚCI, najczęściej czytane/komentowane oddzielone kreską. W ten sposób unikniemy bałaganu.
Pozdrawiam

0 0
ID:1199


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA