Kto kim kręci? SLD - PO czy PO - SLD, czy część...

Kto kim kręci? SLD - PO czy PO - SLD, czy część włocławskiego PO to zakamuflowana lewica, która w odpowiednich momentach niszczy włocławskie PO od środka, a może tylko chodzi o władzę albo o kasę albo o jedno i drugie.
Za rok znów wybory, a ja nie wiem na kogo mam głosować? Platformie chyba bliżej do lewicy, a może do prawicy. Popierałem ich, gdy stanowili centrum, a teraz jak małe dzieci dają się rozgrywać SLD.
A Wy co o tym sądzicie, czy w PO jest możliwa zgoda czy już nie.

6 komentarzy

dzonny_killer

"nie ma idealow na tym swiecie, nikt nie zyje po raz drugi, kazdy stara sie isc prosto, ale czesto droge gubi..."
Szczerze Ci wspolczuje (sobie rowniez), gdyz faktycznie wybor bedzie cholernie trudny. komuchow odrzucam w przedbiegach (najgorsze przyklady daja mi/nam miejscowi). pisiorow odrzucam z powodu ostatniego brzydkiego kaczatka, z ktorego labadz nie wyrosnie (moze odpadnie po przegranych wyborach). platfusow odrzucam z powodu kaczora donalda, ktory we wlasnej pysze sie pluska, nieudolnego bronka mukomorka, czy wielu niekorzystnych decyzji dla przecietnych Polakow partii rzadzacej. pjn czy partia goscia palacego koty to tylko odlamy tego co doskonale znamy i tego nie chcemy. chlopkow roztropkow tez mam dosc z powodow oczywistych. Czyzby wiec ponowne wybieranie mniejszego zla?

3 2
ID:23530

Pytanie

Tak jest mozliwa .Ale musi być spełniony podstawowy warunek -dopuszczenie do koryta ....ale czasem widok koryta zaślepia...

2 2
ID:23531

IP

dzonny_killer
Teraz przynajmniej wiem ,ze jesteś POpapraniec.Gdzie masz komuchów ,chyba w twoim p.o.mózgu solidaruchowym.Hahaha

1 3
ID:23544

dzonny_killer

Szujo dla Ciebie mogę być i szują :p byłem już nazywany pisiorem, jestem nazywany popaprańcem, może ktoś się odważy nazwać mnie komuchem? tylko jeszcze te argumenty... (te, których brak) :p

3 1
ID:23557

IP

dzonny_killer
Nie czyń drugiemu co tobie bum nie miłe a nie będzie ciebie nikt po paprańcem ani psiokiem nazywał.

2 0
ID:23565

Czesiek

Nie prawica nie liberał ani żaden faszysta, cowboy cza-cza to normalny komunista........ tak śpiewał Kazik i można to odnieść do dzisiejszej małomiasteczkowej polityki wielu partii które maja jeden wspólny program... "Przy korycie"

3 1
ID:23576


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA