Burdziński z PiS-u powiedział w Kropce nad "i" ,że Polska...

Burdziński z PiS-u powiedział w Kropce nad "i" ,że Polska to państwo dziadowskie. Zastanowiło mnie straszne oburzenie z tego powodu. Przecież ,to prawda. Dziadostwo w armii i lądowej i w lotnictwie i w marynarce.Właściwie to brak sprzętu i armii.Dziadostwo w transporcie kolejowym i drogowym.Dziadostwo w górnictwie.Dziadostwo w przemyśle przetwarzania własnych surowców.Dziadostwo w Kościele i w Policji.Brak wywiadu i kontrwywiadu.Wzrost bezrobocia mimo wyjazdów rzeczy ludzi na dorabianie innych krajów.Proszę mi wymienić cokolwiek co będzie świadczyć ,że nasz kraj to nie dziadostwo????????????

12 komentarzy

pazdzioch

Szujo wystarczy spojrzeć na ulice żeby to zobaczyć

3 1
ID:23709

Jan S.

Noo eeee nie mam co wymienić aby odbić Ci piłeczke

4 1
ID:23710

dzonny_killer

dziadostwo w lokalnych władzach we Włocławku... gdzie się nie spojrzysz, tam "dziadostwo"! niektórzy już po "imieniu" nazywają obywateli: "spieprzaj dziadu" :)

Jak tu się szujo z Tobą nie zgodzić? Tym razem będzie mi ciężko ;)

3 2
ID:23711

ben Jakov

Miał rację! Skoro "najlepszy prezydent wszechczasów" powiedział do obywatela: "spieprzaj dziadu", to znaczy, że wszyscy oprócz "Kaczorów" i partii Kaczej dziadami są. Trzeba pogodzić się z tym, pisuardyści mają "wszechwiedzę", "wszechmądrość" i "wszechrację. Reszta społeczeństwa to jednak dziady!!!

6 1
ID:23714

Kola

Popieram . To wszystko ładnie wygląda na zewnątrz , ale gdy zajrzymy głębiej to jest dziadostwo .KRUS ,KONKORDAT, FIRMA KSIĘŻY KAT. , no i nasi politycy stojący przy sterach władzy , którzy robią pozory .

9 0
ID:23720

szuja

Bardzo przepraszam zapomniałem wymienić służby zdrowia i polityków.

5 2
ID:23728

pazdzioch

oraz spółdzielnie mieszkaniowe

5 1
ID:23731

zbuntowany_kaloryfer

Ale ludziska podchwyciliście temat...! Viva la narzekanie! Lista wpisów to istny koncert życzeń w krzywym zwierciadle.
Szanowny Kilerze, może warto przypomnieć słowa (hmm.. Kogoś Wyjątkowego): "W każdym położeniu dziękujcie". Od siebie dodam, że zawsze może być gorzej. Bo mógłbyś być np. niewidomym nosicielem HIV, mającym na dodatek garba;). Tak, zawsze może być gorzej. Więc nie daj się podpuścić ludziom, którzy za jeden z celów swego żywota obrali sianie zamieszania, prowokowanie i zwracanie na siebie uwagi.
Szanowny Dzonny! Narzekając i złorzecząc w niczym nie poprawiasz swojej sytuacji - jedyne co osiągniesz to złe samopoczucie Twoje i Twojej rodziny. Krótko mówiąc: "skórka za wyprawkę";)

4 2
ID:23736

mr.betterknow

Burdziński z PiSu uznał więc że jest częścią tego dziadostwa.A że jest on politykiem na "wysokim poziomie" to znaczy że jest też odpowiedzialny w jakimś stopniu za to że jest w Polsce jak jest.Osobiście powiedział bym że to nie państwo jest dziadowskie tylko władze tego państwa są dziadowsko sprzedajne i zrobią wszystko za pieniądze które płacą im wielkie korporacje i ustawieni biznesmeni .Kiedyś w Polsce jak dobrze pamiętam z historii, było prawo które karało śmiercią za korupcje w rządzie.
Może to drastyczne rozwiązanie ale niestety bardzo skuteczne biorąc pod uwagę aktualną walkę z korupcją.Więc póki materialne prostytutki będą mogły dalej rządzić to nie ma się co dziwić że sprzedadzą nawet własne 4litery w której to mają interes Polski.

4 0
ID:23737

szuja

I co tu tłumaczyć TAKIEMU GRZEJNIKOWI wystarczy przeczytać treść tego linka. Hahaha- POryczeć się można nie tylko ze śmiechu!!!

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/315268,prezydent-o-ryzykownym-rozwiazaniu-w-rzadowej-ustawie.html

1 1
ID:23744

dzonny_killer

Szanowny Kaloryferze... pewnie, że nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej. Polacy dzielą się na dwie grupy narzekających:
1. narzekamy niezależnie od sytuacji - ot taka polska przywara
2. narzekamy, kiedy dzieje się coś złego, niedobrego etc.
To drugie ma otworzyć innym oczy. Ma sprowokować do działania i zmian. Jest to pewnego rodzaju forma krytyki. Oczywiście czasem dajemy się podpuścić i popuszczamy wodze "fantazji" i "jedziemy z koksem" bez argumentów, dla samego marudzenia (jak to czyni większość prolewych anonimów), ale to wypadki przy pracy.
Patrząc na to, co się dzieje w moim mieście, mając świadomość pewnego rodzaju bezsilności wobec "społecznego bandytyzmu" obecnie rządzących ciężko nie mieć złego samopoczucia.

1 0
ID:23754

normal

ten "Burdziński" to jakis pośledni przedstawiciel PiS.Ja słyszałem jak to mówił jeden z czołowych polityków Pis BRUDZIŃSKI Joachim zresztą.

0 0
ID:23787


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA