Nowy-stary prezydent miasta i cała jego ekipa już tak...

Nowy-stary prezydent miasta i cała jego ekipa już tak bardzo są przekonani o nienaruszalności ich stołków. Mają za nic mieszkańców, nie ułatwiają im funkcjonowania w tym mieście: chodniki i ulice nieodśnieżone, miasto zaśmiecone (osiedlowe śmietniki) - nasza dzielna Straż Miejska obojętna na składane interwencje - roboty drogowe zarzucone (z wyłączeniem nieśmiertelnych łatań). Jak tu żyć, jak funkcjonować? Na Wigilię i Święta zjechała rodzina z normalnych krajów i nie mogli się tu odnaleźć.
Myślę, że czas na rozpoczęcie procedury odwołania obecnego prezydenta i rady miasta.
Kto za?

11 komentarzy

dzonny_killer

JA!!! To możliwe, choć nie takie proste...

3 3
ID:23798

Dominika

Zgadzam się w stu procentach. Popieram!!

3 3
ID:23800

jaś

słyszałem komentarze kilku osób - że wybraliśmy gorsze zło i to niestety się potwierdza - wyczyny obecnej rady tej pzpr-owskiej - a to dopiero początek !!!

2 2
ID:23809

ciastek

SAMI WYBRALIŚCIE teraz będziecie narzekać,ogarnijcie się i przestańcie marudzić!!!Pan prezydent powinien jak za starych czasów (swoich) ogłosić w dni wolne od pracy czyn społeczny i miasto lśniło by czystością!!!

2 4
ID:23812

dzonny_killer

@ejże ciastek... ja go nie wybrałem, więc wara od takich określeń :p

6 1
ID:23820

Pytanie

W tych wyborach wybierała mniejszość włocławian -pamiętacie ?

3 2
ID:23831

Ja go tez nie wybralem

Wybrali go emeryci i niewykluszone ze jakis przekret w urnach wyborczych. Slynne powiedzenie Kuzniewicza nasz aktyw partyjny bedzie czuwal nad prawidlowym przebiegiem wyborow.
Prawidlowe to one byly tylko dla kogo

3 2
ID:23832

szuja

Myślę ,że jakby był wybrany Zboni ,to by było tak czyściutko i bez płatka śniegu i wszystko poukładane ,że tylko mogę dodać na takie głupie biadolenie hahaha

3 2
ID:23837

dzonny_killer

@szujo... nie wiemy jak by bylo, gdyby wygral zbonik, bo nie wygral... odnosnie palootzkiego mamy fakty, a wobec zbonika czyste spekulacje i domysly tak naprawde niczym nie uzasadnione... moze byloby gorzej... o przepraszam gorzej byc nie moze :(, moze byloby tak samo, a moze byloby lepiej... tego sie nie dowiemy :(

3 2
ID:23849

szuja

dzonny_killer
Przecież doskonale wiesz i ja wiem ,że jak się chce artykuł zastosować to kandydatów do niego jest hooohoho jak mówi obecny I-y Solidaruszek.

2 0
ID:23872

dzonny_killer

wiesz Szujo... akurat ci, co mówili: dajcie nam "ludzia" a paragraf na niego się znajdzie, byli/są po partyjnym rodowodzie z obecnym preziem i częścią bezradnych z sld :p

1 0
ID:23905


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA