Irytuje mnie widok obok którego przejeżdżam...

Irytuje mnie widok obok którego przejeżdżam codziennie
tj.blok na rogu ulic Kruszyńskiej i Królowej Jadwigi.
Kto jest włascicielem tego budynku? Czy nikt nie widzi jak ten blok wygląda,przecież w pewien sposób to wizytówka Włocławka!!! Z daleka jadąc rzuca się w oczy napis WŁOCŁAWSKA PATOLOGIA czy tam naprawdę mieszkają tacy ludzie aby ten napis widniał na tym bloku???Dodatkowo krew zalewa gdy się czyta w prasie iż nie daleko zielone ogrodzenie zostaje demontowane,w jakim celu??? Czy nie można tych funduszy przeznaczyć na poprawę wizerunku tego bloku???
Wpółczuję ludziom tam mieszkaniącym,którymi nikt się nie interesuje.Już na Zakręcie widok bloków są przyjemniejszy.

5 komentarzy

Colt One

po pierwsze primo, na tym bloku nie ma takiego tekstu (chyba ci sie pomylilo z kaliska 34), bardziej mnie wkurza napis "ANWIL C...." (prosze nie zmieniac tego lub tylko z letka ocenzurowac) a poza tym odradzam wchodzic do tego bloku bez potrzeby bo oberwac mozna
pozdro

0 0
ID:1207

szuja

cyt...z letka ...koniec cyt

0 0
ID:1215

monia

Często chodzę do znajomych mieszkajacych w tym bloku i jakoś nie miałam "przyjemności oberwać" a poza tym taki napis jak Włocławska patologia niestety widnieje.
Mieszkają tam mili i życzliwi ludzie.

0 0
ID:1231

Colt One

nie mialem na mysli ze wszyscy mieszkancy tego bloku sa tacy a nie inni..
kiedys roznosilem w tym bloku ulotki, po 2 wizycie jak paru ziomków do mnie sie "przyczepilo" to wole ten blok omijac...

0 0
ID:1266

pazdzioch

zgadzam sie z autorem, powinno sie cos wreszcie zrobic z tym blokiem i przed nim (posadzic drzewa, polozyc kostke). Albo bardziej radykalne rozwiazanie czyli zrownac wszytka z ziemia a patologie na zakret!

0 0
ID:1267


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA