Szanowni Internauci ! W związku z zamieszaniem dotyczącym...

Szanowni Internauci !
W związku z zamieszaniem dotyczącym spółki Anwil i ewentualnego przejęcia tej firmy przez 3 prawie bankrutujące zakłady stwierdziłem, że jako obywatele naszego miasta powinniśmy dać wyraz naszemu niezadowoleniu. Sam osobiście nie wyobrażam sobie, aby kolejną firmę w naszym mieście czekał niepewny los. Owa niepewność oczywiście na samym Anwilu sie nie zakończy, gdyż z tą firmą powiązanych jest więcej zakładów. Sam do końca nie rozumiem jak Orlen może pozbywać się firmy prężnie działającej i przynoszącej duże zyski, ale jak to często bywa w naszym kraju rozsądek to bogactwo na które nie każdego stać. Wszystko zapewne rozgrywa się na wyższych szczeblach "naszej władzy" i dopiero czas pokaże o co w tym wszystkim chodziło jak również komu i dlaczego tak bardzo na tym zależało.
Propozycja moja wygląda następująco :
NIE TANKUJEMY NA ORLENIE!!!
przez jakiś okres, tak aby uświadomić władzom tego koncernu że los Anwilu nie jest nam obojętny i że jeśli ma zostać sprzedany to nie byle komu i nie na obecnych, moim zdaniem niekorzystnych dla firmy warunkach.
Czekam na Wasze opinie w tej kwestii

16 komentarzy

Obserwator 2

Podejmuje apel i obiecuję ze na Orlenie nie zatankuję, czekam na nastepnych, próbujmy cos zrobic a nie tylko narzekac, podejmijcie apel, moze to odbic sie głosnym echem

0 0
ID:1221

RUda

Przyłączam się do akcji. Niech odczują spadek sprzedaży benzyny.

0 0
ID:1222

Janusz

jestem za, razem mozemy cos wywojowac, halo pracownicy Anwilu, rozpropagujcie miedzy sobą, a może kiedys skrzykniemy sie i zrobimy pikietę.

0 0
ID:1225

michal

Faktycznie obecna sytuacja moze sie nuiekorzystnie odbic nawet na osobach handlujacych pietruszka, gdyby kiedykolwiek mialo dojsc do likwidacji zakladu. Bardzo ciekawa inicjatywa tylko trzeba do tego większej ilości osób i ustalenia terminu. Jak sie zacznie cos dziac to moze odpowiedni ludzie stwierdza ze maja jednak doczynienia ze 130 tys miastem, które udowadnia ze jest zgrane i potrafi mowic jednym glosem.
Calkowicie popieram i nie tankujemy na Orlenie, a ci co tankuja znaczy ze los miasta jest im obojetny

0 0
ID:1226

JarekT

Jestm za.

0 0
ID:1233

jolka

ciekawy pomysł, jeśli nasz los jest dla nich obojetny to i my mozemy miec ich gdzies

0 0
ID:1234

bandzior

to nic nie da. moim zdaniem blokada jedynki na parę godzin. nitki z wjazdem do miasta, aby nie blokować miasta - byłaby najlepsza. Będzie TVN24, będą inne media. W takiej sytuacji Grad będzie musiał odpuścić. Inaczej sprawa się rozejdzie.
Pomóżcie w ten sposób w działaniu lokalnym politykom PO, którzy potrzebują wsparcia, bo sami nie dadząrady

0 0
ID:1235

kofeinka

ja już od dawna tam nie tankuję, ale tez dodatkowo wiem dlaczego.
Tak na poważnie, mnie się również nie podoba to co się dzieje.

Pozdrawiam

0 0
ID:1237

emigra

Dołączam się!!!

0 0
ID:1245

Janusz

gdyby zebrało nas się ze 100 chociaż,i rozpropagowali wśród znajomych to można by o czymś myśleć, ale idzie jakoś tempo, każdy potrafi narzekać ale już napisać ciężko.

0 0
ID:1250

sudek

ja za :D

0 0
ID:1260

R:)

NIKT NIE POZBYWAłBY SIĘ FIRMY, KTÓRA PRZYNOSI MU ,,ZłOTE JAJA''.O COŚ W TYM WSZYSTKIM CHODZI. A O CO-DOWIEMY SIĘ DOPIERO ZA JAKIŚ CZAS. Dołączam się do protestu i żadnego tankowania na Orlenie.

0 0
ID:1278

antydemagog

ludzie, przecież nie tankując na Orlenie tankujecie na innych stacjach. A domyślcie sie skąd bieże sie paliwo w innych stacjach.
Tak, dokładnie. Z Orlenu. I wbrew powszechnej wiedzy: Shell, Statoil, BP itd, wszyscy zaopatrują się w polskich rafineriach czyli Orlenie i Lotosie.
Pozdrawiam wszystkich demagogów z SLD i PIS na czele

0 0
ID:1279

LM

jestem za

0 0
ID:1290

ehhhhh

No tak, chwile trwało zamieszanie spowodowane sytuacją dotyczącą Anwilu i ..... temat zamarł. Jakie to żałosne, że portal odwiedza codziennie podobno 3-4 tys. mieszkańców a zaledwie 15 osób potrafi napisać co sądzi o obecnej sytuacji !!! Widać wyraźnie, że nie jesteśmy zgrani, że nie potrafimy wspólnie walczyć o przyszłość naszego miasta, że nie potrafimy nawet ustosunkować się w jakikolwiek sposób do apelu.
Hmmmm to bardzo ciekawe jakie zobojętnienie panuje w mieszkańcach, jaki marazm w działaniu a może wszystkim "wisi" to co może się stać ?. Łatwo jest narzekać, krzyczeć, pisać że jest źle, że politycy nie tacy, że powinno się to czy tamto, ale jak przychodzi do konkretów to wszyscy jak strusie - głowa w piach.
BRAWO, BRAWO
Prawda jest taka, że to my stanowimy największą siłę i żaden polityk nie jest w stanie zdziałać tyle co 100 tys. mieszkańców, ale cóż - "nie dla psa kiełbasa"
Podsumowując temat to myślę że przyjdzie nam biernie przyglądać się temu co dzieje się w naszym mieście i trzymać kciuki za decydentów, którym to jak pokazuje historia nie zawsze zależy na rozkwicie naszego miasta i oby nie było tak że wszyscy spotkamy się na bazarze handlując pietruszką.....

0 0
ID:1306

krys...tian

nie dziwie sie ze nikt nic nie pisze
obywatele nie wiedza co poczac
powaga sytuacji ich przygniata
wszyscy chca ale nie moga
ehhhh wieslawek

0 0
ID:1318


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA