Mam pytanie do ciągle narzekających dwóch pań na brak...

Mam pytanie do ciągle narzekających dwóch pań na brak pracy.chodzi mi o *Stachę* i *Pytanie*. Czy Panie skorzystały z wiszącego na tej stronie ogłoszenia ? Proszę się podzielić z forumowiczami jak zostałyście przyjęte itd.
[email protected]

10 komentarzy

wadera

Ja już znalazłam !

0 0
ID:24235

Stacha

Szuja- kosmetyki z tej firmy to były chodliwe w latach 90-ch ,to były oryginalne a nie robione w Polsce. Chyba nie wiesz co piszesz - i do kogo piszesz. Sam się zajmij dystrybucją kosmetyków i nikomu nie organizuj pracy. Każdy ma prawo mieć uwagi co do rządzących w naszym mieście . To nie jest forum tylko dla mężczyzn szujowatych. Lepiej wyjdź na spacer i nie pisz pierduł.

1 1
ID:24243

Pytanie

Krytyka szui To pozostałość po poprzedniej epoce ,kiedy to Polakom podsuwano różne pomysły byle tylko nie potrafili myśleć NIEZALEŻNIE I SAMODZIELNIE. Obecna sytuacja społeczna Polaków jest bezpośredią konsekwencją tej polityki -a media i ich otumanieni wielbiciele usiłują taka politykę nadal prowadzić. Cale szczescie ,że młodzież tego nie kupuje ....i wyjeżdża ...szukając NORMALNOŚĆI

1 1
ID:24261

szuja

~Stacha
Cyt... Lepiej wyjdź na spacer i nie pisz pierduł....koniec cyt.

1 1
ID:24273

zxxc

"(...) były oryginalne a nie robione w Polsce" czyli jak już są produkowane w Polsce to na pewno nie mogą być oryginalne? A te produkowane w chinach są oryginalniejsze od tych naszych krajowych?

"Cale szczescie ,że młodzież tego nie kupuje ....i wyjeżdża ...szukając NORMALNOŚĆI"

Uciekają jednostki słabe. Leniwe. Nie chce im się tu po prostu walczyć. Sam miałem niejednokrotnie ochotę rzucić to wszystko i poszukać łatwego oraz lepiej płatnego zajęcia na wyspach :) Ale wychodzę z założenia, że jak człowiek przetrwa i potrafi się odnaleźć w naszym Polskim piekiełku to poradzi sobie wszędzie i to uważam jest cenniejsza szkoła niż nauka pakistańsko-angielskiego na zmywaku w UK. Są dotacje, dają sporo kasy na dobre pomysły i nowe firmy. Trzeba tylko wiedzieć co się chce a nie jojczeć jak jest źle.

2 0
ID:24275

Stacha

do zxxc- tak właśnie jest -produkowane w Polsce- od których dostałam uczulenia- to nie jest antyreklama ale stwierdzenie faktu.Inne komponenty -tańsze spowodowały,że to już nie jest to co było.
Chyba jeszcze nie prowadziłeś własnej firmy- zobaczysz jak jest pięknie szczególnie we Wł-ku - jeżeli masz swój lokal to pół biedy.

1 0
ID:24281

szuja

Ja rozumiem ,że ty stacha nie chcesz po prostu iść do żadnej pracy.Np. można zbierać puszki po piwie i lokal będzie ci nie potrzebny.

0 0
ID:24299

zxxc

@~Stacha
Prowadzę własną firmę :) I jest pięknie :)

1 1
ID:24324

Stacha

Oj szuja byle co dzisiaj piszesz- życzę aby wszyscy przepracowali tyle lat co Ja i nie ubliżaj mi -sam możesz zbierać puszki- naprawdę nie wiesz z kim tańczysz..

0 0
ID:24331

szuja

Stacha a co grają?

0 0
ID:24425


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA