Drogi Portalu! Wróć do starej formuły i umieszczaj posty...

Drogi Portalu! Wróć do starej formuły i umieszczaj posty chronologicznie, bo obecnie zrobiło się zamieszanie. Wypowiedzi z listopada są przed tymi z grudnia. Umieśćie je w dziale np. "najczęściej komentowane" i tyle.
Pozdrawiam.

5 komentarzy

pamar

Też wyraziłem się w tym tonie, ale widać portal nie bierze pod uwagę sugestii czytelników. Rzeczywiście, bałagan zrobił się niesamowity. Chyba przestanę tu "zaglądać" bo nie mam już sił na niepotrzebne "grzebanie" i szukanie interesujących mnie artykułów. Wcześniej było lepiej, i tyle.

0 0
ID:1264

Colt One

zgadzam sie z poprzednikami...

0 0
ID:1265

maniek

ale marudzicie, część tematów tu zamieszczanych jest rzadko komentowanych i mało interesujących czytelników wiec spadają one na dalszy plan a jak ktoś systematycznie zagląda to aktualne będzie miał na 1 lub 2 stronie. Myślę że chodzi o to aby to co wywołuje największe zainteresowanie było widoczne dla większości a nie opisywane gdzieś np na 8 stronie

0 0
ID:1271

ananas

maniek
z pewnościa masz rację, w ten sposób myslą twórcy tej strony. Ale upieram sie przy swoim zdaniu, że staje się to mało czytelne. To mniej więcej tak, jakbyś w piątkowej gazecie, na pierwszej stronie miał wiadomości z wtorku. Lipa co nie?

0 0
ID:1275

wloclawek.info.pl

Szanowni internauci w najbliższym czasie zmienimy dział "Włocławianie piszą" na taki jak był poprzednio. Chcieliśmy zasięgnąć Państwa opinii w tym temacie. Zobaczyć czy taka opcja się Państwu bardziej spodoba czy też nie.
Pozdrawiamy

0 0
ID:1276


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA