Jestem młodym mieszkańcem Włocławka razem z sześcioma...

Jestem młodym mieszkańcem Włocławka razem z sześcioma kolegami zamierzamy zająć sie modelarstwem zdalnie sterowanym. W naszym mieście rozwój dla młodych osób jest mocno ograniczony i zawęża sie do kilku szkół a w weekendy kończy się w klubach przy piwie. Nas takie spędzanie czasu nie bawi i chcemy zachęcić większe grono do zabawy.

Planujemy zagospodarować teren na budowę toru asfaltowego do drifftu modelami.

przykładowy filmik jak to ma wyglądać:



liczymy na wasze poparcie i komentarze bo będzie pomysł z waszymi opiniami pokazane Prezydentowi.

Jak sie człowiekowi pokaże i da pojeździć lepiej zachęcić niż pokazać to tylko w Tv.

Tor który planujemy zrobić spełniał by wymogi Hpi i Tamiya i będzie można organizować tu nawet mistrzostwa Polski.

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI

13 komentarzy

pazdzioch

fajny bajer a jakie prędkości osiągają te cacka?

1 0
ID:24576

ja

jestem za moge nawet sie przylaczyc do zabawy

2 0
ID:24583

dkrystian

Parę lat już siedzę w tym to mogę pomóc i może w naszym mieście RC kołowe w końcu się rozwinie :)

1 0
ID:24612

seniorka

nie znam sie na tym ale popieram inicjatywe i tworcze spedzanie czasu Brawo chlopaki POPIERAM!

3 0
ID:24613

dkrystian

od 0 do 80-100 spokojnie a modyfikowane 160 i więcej :)

1 0
ID:24616

PRUSAK

mamy propozycje porozmawiać w aeroklubie o kawałku terenu ale to bariera do pokonania to dojazd... Plany sa żeby uderzyć w Park Łokietka ...?? dkrystian moje gg: 7027800
pisz co i jak z twoja pomocą

0 0
ID:24666

izabela

super pomysl!!!!! suuuperrr moze byc jazda....jeszcze te predkosci ..ufff....

0 0
ID:24671

MCZ

Witam mysle ze damy rade cos stworzyc razem... .posiadam dwa modele RC i sluze pomoca.... pozdrawiam

0 0
ID:24679

dkrystian

a to koleżanka też modelarz ??

0 0
ID:24708

dkrystian

MCZ co ciekawego posiadasz ?? daj do siebie jakiś namiar. Może na jakimś forum nasz wątek załóżmy ?? np rcauto i tam będziemy mogli się konkretnie już zacząć ugadywać i wymieniać uwagami, poglądami itd :)

0 0
ID:24731

Paweł

Bardzo dobry pomysł chłopaki! Sam jeszcze kilka lat temu się tym zajmowałem niestety jeszcze wtedy oprócz kolegi krystiana nikogo chętnego nie było do takiej zabawy. Oby się tym razem wam udało!

Pozdro

0 0
ID:24823

Michał

forum jest i dużo ludzi z Bydgoszczy nawet ale tylko tematyka Rc Driftow co mnie najbardziej interesuje

musi byc cieplej i zaczynamyyyy

0 0
ID:25158

Slickk

Tez planuje kupic model i troszke go modyfikowac z czasem popieram i czekam na rezultaty działan***

0 0
ID:25178


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA