W jaki sposób mafia kradnie całe firmy? Poczytajcie jak...

W jaki sposób mafia kradnie całe firmy? Poczytajcie jak się robi wałki w tym kraju..

http://www.millionaire.pl/w-jaki-sposob-mafia-kradnie-cale-firmy.html

17 komentarzy

szuja

Myślałem ,ze to chodzi o Chodorkowskiego w Rosji.Popatrz, popatrz i solidarności tam nie było i nie ma i tak samo.Słowianie widać tak maja.Ciekawe tez skąd ten koleś wziął kasę na ten wielki plac ze stara masarnią. Kłamie jak najęty.Typowy złodziejaszek solidaruszek ,którego kumple wydymal

1 3
ID:24706

szuja

A tak miało być pięknie!Hahaha

1 2
ID:24707

seniorka

Szuja Ty cierpisz na jakas manie przesladowcza czy co? Gdzie nie spojrzec za wszystko obwiniasz jak nazywasz "solidaruchow"! Jestes jakims nieudacznikiem czy co? Chlopie to naprawde choroba i zaczynam Ci wspolczuc!

2 1
ID:24710

szuja

seniorka. Jakbyś mogła ,to po pierwsze zarejestruj się.Bo cię ktoś uprzedzi i będziesz gdakać.Po drugie, miałaś ustosunkować się do treści linka,ale lenistwo ogarnęło i błoga niemoc zrozumienia czegokolwiek.Po trzecie, jak czytam co piszesz ,to mnie na dołeczku gniecie.Hahaha

2 1
ID:24713

Pytanie

Tendencyjne obwinianie jednej frakcji politycznej jest charakterystyczne dla osób z przeszłością dawnego systemu partyjnego .Wtedy wskazywano wroga i winowajcę i pozostawal on wrogiem na zawsze ,bez niego tamten system nie mógł istnieć. Stosowano wtedy nazwę -WRÓG LUDU...

2 0
ID:24722

mistrz cietej riposty

szuja - seniorka solidarnie cie opierniczyla.....
artykul przeczytalem i .... wlasciwie to potwierdzilo sie to co wiadome jest od dawna. darmozjady ze skarbowek i innych podobnych urzedow sami doprowadzaja solidarnie ten kraj do nedzy.
z reszta co tu duzo mowic ... w skarbowkach pracuja ..... z mania przesladowcza.

3 0
ID:24726

andrzejMV6

Homo sapiens- szuja(celowo z małej litery) na pewno się do tej grupy nie zalicza. to zapewne ktos o charakterze roszczeniowym. Nic nie robić i tylko państwo musi go utrzymać. Taki osobnik nie ma pojęcia o prowadzeniu działalności gospodarczej i o możliwościach często niedouczonych urzędników skarbowych, oraz możliwościach interpretowania przepisów na niekorzyść przedsiębiorców.

2 0
ID:24728

szuja

~andrzejMV6
Widzisz ja akurat prowadzę działalność gospodarczą rodzinną i to dość długo.Nie jestem wielkim przedsiębiorcą(pewno jak ty) co to do kilbla z komórkami chodzi ale daje sobie radę i stać mnie raz na pięć lat wymienić auto średniej klasy zawsze na nowe fabrycznie.Mam czas na pyskówki w necie, oraz jazdę rowerem ,w ubiegłym roku przejechałem prawie 5tys km.Ciśnienie mam 120/78.PSA 0,7 tak ,że mogę spokojnie pod wiatr sikać.Żona zdrowa dzieci pięć. Co mi cholera jeszcze potrzeba."Kupe" szmalu ?Hahaha

1 1
ID:24736

seniorka

kochany szujo! nie martw sie o mnie z ta rejestracja bo musu nie ma o ile wiem . jakos masz klopot z tolerancja i kazdy kto ma inne zdanie niz ty to dla ciebie wrog! Juz ktos zwracal ci uwage na fakt ze to wlasnie te "solidaruchy" doprowadzily do tego ze dzisiaj masz dostep do internetu i nie mowie o DZIALACZACH ale o tych milionach ktore SOLIDARNIE wsparly idee wiec troche szacunku chlopie bo jestes nam to winien! zastanow sie ciut nad soba to nie boli....

2 0
ID:24746

barbapapa

szkoda ze netu uzywasz tylko do pyskowek jak sam napisales> moim zdaniem dobrales sobie prawidlowy nik pasuje do osobowosci ! Wiecej pracuj nad cisnieniem bo nie jest ok zbyt niski i mozg juz sie niedotlenia... mimo wycieczek rowerowych!

1 0
ID:24752

szuja

~seniorka
Kochana masz rację, przez te 20 lat twoja solidarność zrobiła więcej,ale zła niż "komuna ".Rozkradziono to co zrobiła komuna i jeszcze narobiono długu hohoho ,a może i więcej.Czy w tym państwie coś należycie funkcjonuje(z wyjaątkiem przekrętów ) podaj przykłady.Przeproszę za wszystko i spadam z forum albo zmieniam nicka na *baran* Czekam !Hahaha

1 1
ID:24755

szuja

barbapapa Całe szczęście ,że to nie ja, a ty jesteś chory jeśli chodzi o ciśnienie.Przysłowie mówi ,że nie życz drugiemu ,co tobie nie miłe. Ale drugie przysłowie mówi .Lepiej on ,niż ja .Hahaha

0 2
ID:24758

zbuntowany_kaloryfer

zxxc, przyznaję, że artykuł p. Jeziornego zrobił na mnie duże wrażenie. I przygnębiające rzecz jasna.
A tak swoja drogą - zwróciłeś uwagę, ze zazwyczaj jak na światło dzienne zaczynają wyglądać różne "dziwne" sprawy, to o uszy obija się nazwisko prokuratora Kwaśniewskiego?
Jak wynika ze wspomnień p. Jeziernego nad majątkiem firmy oraz ich własnych natychmiast pojawiły się "sępy". Warto w tym momencie przypomnieć sylwetkę Romana Kluski, zaradnego przedsiębiorcy i wizjonera. Nad jego dobytkiem też pojawiły się sępy. Pamiętam, że... nawet wojsko chciało uszczknąć coś dla siebie i położyć łapę na jego kolekcji samochodów. Miały być odebrane jako "świadczenia na rzecz obronności kraju" czy jakoś tak. Krótko mówiąc: cyrk. W każdym bądź razie przyznać trzeba, że sprawa imć Kluski jest chyba najgłośniejszym i najbardziej rażącym dowodem na wadliwe (delikatne określenie, eufemizm;)) funkcjonowanie aparatu urzędniczego. A skarbowego i prawa w szczególności.
A ile jest podobnych spraw tyle, że na o wiele mniejszą skalę...?

5 0
ID:24760

Stacha

Szuja ma ciśnienie młodzieniaszka - a tak faktycznie to zmierz sobie chyba masz wyższe.

0 0
ID:24782

andrzejMV6

Szuja nawet jak się chwali to nawet nie ma pojęcia, że nawet jego rodzinną firemkę(o ile istnieje) może podżędny urzędniczyna z UKS-u zamknąć, puścić z torbami i takim zadłużeniem wobec Skarbu Państwa, że nie będzie w stanie nigdy spłacić, a długi są DZIEDZICZNE !!!!! Więc niech się nie naśmiewa bo nie zna dnia ani godziny. A auto to nie są pieniądze, które mogą dać poczucie niezależności finansowej. Nie życzę ci tego ale pamiętaj ; jeżeli dostaniesz domiar to musisz go zapłacić niezależnie czy się z nim zgadzasz czy nie. POZDRAWIAM WSZYSTKICH

1 0
ID:24784

szuja

~andrzejMV6 |
I to jest właśnie wyższość solidarności nad komuną.Tożje tjebja pozdrawliaju.Hahaha

0 1
ID:24800

dzonny_killer

@Szujo... chyba część najnowszej historii umknęła Ci z pamięci/świadomości... "solidaruszków" oskarżasz o rozgrabienie majątków? Popatrz na nazwiska, popatrz na to jak żyją i sprawdź numer legitymacji partyjnej pzpr, a dowiesz sie kto rozgrabił owe majątki!!! Myślisz, że związek "baron sld" wzięło się z miłości do historii? :p Rozumiem Twoje rozgoryczenie, ale naprawdę masz pretensje do niewłaściwej strony... Wskaż kilka konkretnych osób - solidaruchów, o których wiesz, że "rozkradli" majątki... ale pamiętaj, żeby nie mieli łatki TW :p

0 0
ID:24924


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA