We Włocławku dużo ludzi myśli kategoriami XX w ...

We Włocławku dużo ludzi myśli kategoriami XX w zapominając ,że we Włocławku już nie ma I Sekretarza KW PZPR. Przez wiele nieruchomości przechodzi np. rurociąg ciepłowniczy i co, nic. Mimo ,że jest Ustawa nr 2 poz.557 Dziennik Ustaw 03sierpień 2007r i artykuły o służebności odpłatnej przesyłu energii to MPEC WCALE SIĘ NIE KWAPI PŁACIĆ WŁAŚCICIELOM NIERUCHOMOŚCI.Tak się przestrzega prawa w III RP. MPEC jest jeszcze w PRL-u. Czasy te jednak się skończyły . Jak się nie chce samemu wyjść do właścicieli to właściciele wyjdą do MPEC. Tylko to będzie drożej kosztować.Trzeba też będzie doliczyć legalizację budowy bo nie ma.Żeby znowu ktoś po placu nie był ganiany przez ekipy telewizyjne. Ale jak nie można po dobroci !

5 komentarzy

Anna Wołek

Kiedy tak patrzę na to co się ostatnio w naszym mieście dzieje, to jakoś wątpię żeby tu nie rządził I sekretarz... miasto za obecnej prezydentury chyli się zdecydowanie ku upadkowi, wspomniany MPEC jest tylko karykaturą dawnej spółki, spółki miejskie rządzą się same mając za nic głos rady miasta, firmy upadają lub są sprzedawane, gdzie jest ten "menager" którego tak firmuje pewien publicysta w dziale "bez ogródek? Niestety idziemy na dno

0 0
ID:1288

a kuku

jak tylko wodz wroci z madagaskaru to pogadamy i cos wymyslimy

0 0
ID:1289

wrzos

No tak, ta sprawa umknęła mojej uwadze . Przez całą działkę na Żurawiej przechodzi mi ten rurocią. Nie mogę nawet postawić w tym miejscu garażu.Dzięki muszę się zoriętować u jakiegoś prawnika.

0 0
ID:1295

amin

A ja ciemniak tyle czasu mam na swojej nieruchomości to żelastwo i nawet złocisza nie dostałem.To będzie ze 20lat. Nikt sie nie pytał o zgodę.Dobrze wiedzieć.

0 0
ID:1296

bogdan

Czy może ktoś wie ,gdzie można wnająć experta w zakresie ponoszonych strat z powodu takiego rurociągu na działce ?Noszę się z poważnymi zamiarami wystąpienia na drodze sądowej o służebność i odszkodowanie za czas postawienia /nielegalnej/budowli na terenie mojej nieruchomości.

0 0
ID:1297


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA