Bardzo dziękuję wloclawek.info.pl za promowanie akcji Tesco...

Bardzo dziękuję wloclawek.info.pl za promowanie akcji Tesco na rzecz Włocławskiego schroniska. Jesteśmy już na PIERWSZYM miejscu!!! Mamy LIDERA!!! Gratuluję i jeszcze raz dziękuję wszystkim ludziom dobrej woli za ten nic ich nie kosztujący gest.
PS. wloclawek.info.pl - specjalne podziękowania za baner i treść na nim :)))

14 komentarzy

szuja

Top jest jedna sprawa. A druga sprawa to liczba psów i kotów bezpańskich rośnie i skądś się one biorą.Może któryś market urządzi takie głosowanie na jedzenie dla głodujących dzieci Ale co tam, wolność mamy-przecież !

5 2
ID:24853

dzonny_killer

Szanowny Szujo... słusznie prawisz, a z tego co wiem, to Tesco kiedyś taką akcję dla domów dziecka przeprowadziło... może powtórzy?

3 0
ID:24859

:-)

Ech jak to dobrze miec 11 kont mailowych, to zawsze jedenascie glosow, jeszcze fajniej jak robote rejestracji zalatwiaja zyczliwe duszki na te konta a ja tylko klikam i klikam :-)

3 0
ID:24860

jaa i ja

no i taki Włocławek to ja kocham. :D jak chcemy to potrafimy!!!!

4 0
ID:24863

hm

Przeczytaj regulamin konkursu. Jedna osoba może oddać tylko jeden głos. I do tego musi być pełnoletnia. Może się okazać, że wyniki ogłoszone 25 stycznia będą zupełnie różniły się od szacunkowych podawanych na stronie Tesco

0 0
ID:24867

zbuntowany_kaloryfer

Dzonny, zrobiłem coś więcej niż oddanie głosu. 2 psy z naszego schroniska wesoło biegają sobie w moim ogrodzie. Pożytek z nich niewielki - wystarczy, że ktoś tupnie to uciekają. Ale przynajmniej małe klony mają kumpli;)

2 0
ID:24869

Alicja Zebrowska

Zbuntowany chciałbym zobaczyć te pieski :))))))))))

1 0
ID:24870

Olaf

Szkoda.że w ostatnich wyborach mieszkańcy miasta ni oddali głosów przeciw powracającej w mieście Komunie.Przecież to co dzieje się we Włocławku to powrót kolesiostwa i nepotyzmu na wielka skalę, dziwne że dla tak wielu pieskie sprawy sa ważniejsze od ludzkich.

2 1
ID:24871

jrl

jak można zrobić coś dla tego dziurawego włocławka to ludzie potrafią się skrzyknąć, na schronisko we włocławku nie głosowali tylko włocławianie lecz ludzie z całej polski, poprosiłem o pomoc ludzi z forum www.v40.pl którzy od pewnego czasu nabijają punkty dla włocławka. między innymi skutki widać po miejscu dla naszego schroniska.

1 5
ID:24872

hffjv

dokładnie są takie i takie akcje a zwierzakom więcej mozna zrobić adoptując .
zawsze kupię chleb biednemu i pomogę zwierzakom, tym 2 tym bardziej ,otóż "skądś się one biorą "
w tym ,że zwierzakom możemy My pomóc oni sami na zabiegu sterylizacji czy kastracji sie nie podadzą ani sami nie zabezpieczą .
Ludzie sami za siebie odpowiadają- dzieci , w większości je mamy na utrzymaniu ,ciężko utrzymać rodzinę ,ile jest takich co "zrobi " i ma w d... (oczywiście nie każdy) sorry albo jest się odpowiedzialnym albo nie ,zazwyczaj tak gdzie bida tam na alkohol kasa zawsze jest ...tak jak i nie ma chęci do pracy ani zaradności bo lepiej leżeć brzuchem do góry na kanapie.
Pies ,kot też dostaje życie jak człowiek ,ma je 1 i ma uczucia ,w niektórych sytuacjach o 1000 % mądrzejsze i bardziej zaradne od człowieka.

0 0
ID:24875

pilnik1808

Niestety jesteśmy znowu na drugim miejscu, więc zróbmy pospolite ruszenie. Głosować można tylko do 24:00 :(

3 1
ID:24884

ja

Dziś ostatni dzień głosowania, jeśli nie oddałaś(eś) jeszcze głosu, zrób to teraz. Pomóżmy schronisku.

3 1
ID:24885

mr.betterknow

Dziękować ludziom dobrej woli...

1 0
ID:24898

dzonny_killer

Szacun Kaloryferku :) gdzie mi tam do Ciebie... ja ze schroniska mam "tylko" wielkiego (9,6kg) całego czarnego kota (a może to puma?) :-)

1 0
ID:24967


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA