Rzetelne spojrzenie na spory dot. raportu MAK - Dyskusja...

Rzetelne spojrzenie na spory dot. raportu MAK - Dyskusja zawodowców.

http://lotnictwo.net.pl/3-tematy_ogolne/15-wypadki_i_incydenty_lotnicze/24626-2010_04_10_tu_154_samolot_prezydenta_rp_rozbil_sie_pod_smolenskiem-100.html#post548666

11 komentarzy

wolf

Dzięki za link zxxc.Tylko kogo to interesuje?Znakomita większość "dyskutantów" woli rozwodzić się nad bredniami Macierewicza ,bo zrozumienie o czym mówią fachowcy boli.Przykro to mówić,ale do tego wypadku doszło na własne życzenie.

4 0
ID:24882

Pytanie

Bardzo przepraszam ,ale właśnie konkrety wielu interesują ,nie interesuje natomiast upolitycznianie rzeczy fachowych .A podstawowa przyczyną tej tragedi jest właśnie udział w ORGANIZACJI LOTU ludzi siedzących na stolkach z nadania PARTYJNEGO !!!!!!!. Zgodnie z partyjnĄ CHORĄ filozofią - ,,UNI NIE MUSZO SIE NA NICZYM ZNAĆ ,UNI TYLKO MUSZĄ UMIEĆ ZARZUNDZAĆ I DO PARTYI NALEŻEĆ ''

1 2
ID:24889

Tomek.L

~Pytanie - czy Ty mówisz o tych siedzących na stołkach w Kancelarii Prezydenta, którzy to najpierw zmienili ustaloną przez 36 PLS godzinę wylotu na późniejszą a później doprowadzili do spóźnienia Prezydenta?

1 0
ID:24891

szuja

Od tego lotu mam już mdłości i nabawiłem się niestrawności!
Najpierw była Iskra,po niej kasa a na końcu wódeczka i kiełbasa-na zakąskę.

4 0
ID:24894

Pytanie

Tomku -o wszyskich ,,partyjnych fachowcach '' ,którzy nie mając wiedzy biorą się do rządzenia .Nie wyróżniam z jakich partyjek są , śmierć nie należy do żadnej partyjki .....

0 1
ID:24896

zxxc

@mr.betterknow: wolnemedia.net to tak tendencyjne blogi że bardziej się nie da, wszedłem raz, drugi i przestałem to czytać, bo choć intencje mają szczere to robią to strasznie. Poza tym wolę 100 razy opinię pilotów/kontrolerów z tamtego forum niż jakiegoś pożal się boże blogera co to się Macierewicza i tvp info naoglądał.

2 1
ID:24901

zxxc

1 0
ID:24902

szuja

zxxc
Zależy jak kto to rozumie, ale mnie nie podoba się naśmiewanie z czyjejś śmierci nawet L.K.Jesteś rozsądnym człowiekiem więc przed wklejeniem powinieneś napisać jakiś kom.

1 0
ID:24913

zxxc

Kawałek kreskówki tylko jako odskocznia od ponurej atmosfery w temacie. W żadnym bądź razie się nie naśmiewam. Poza tym ów kreskówka i jej tłumaczenie powstała na długo przed tymi wydarzeniami.

Tak jak nie podoba mi się, że prezydent wybrany w demokratycznych wyborach powszechnych zginął, tak nie podoba mi się znieważanie obecnego prezydenta, także wybranego w demokratycznych wyborach powszechnych i mieszanie go z błotem przez tą sprawę. I nie ma dla mnie żadnego znaczenia, że nie byłem w fanklubie poprzedniego tak samo jak nie jestem w fanklubie obecnego.

2 0
ID:24961

dzonny_killer

@Szujo... ja również mam dość roztrząsania wszelkich kraks, ze smoleńską na czele. pisiory plują jadem na platfusów, platfusy dają ciała na całej linii, swoje idiotyczne trzy grosze wtrącają komuszki, a ruski... siedzą, obserwują i się z nas śmieją...

Już nie wnikam czy to zwykły wypadek, kraksa z winy pilotów, czy celowe działanie ruskich... tego się nigdy naprawdę nie dowiemy... każde wyjaśnienie ma zbyt wiele niewiadomych i przypuszczeń, aby każdy powiedział w 100% że tak było...

Wkurzające są te wszystkie gratyfikacje dla członków rodziny za ich zbiorową śmierć (czy to Smoleńsk, czy Casa, czy autokar etc.)... jakoś o tym mało kto pamięta...

1 0
ID:24969


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA