Rzetelna ocena sytuacji - przy zatrudnieniu pracowników na...

Rzetelna ocena sytuacji - przy zatrudnieniu pracowników na stanowiskach, na których przepisy prawa określaja wymagane kwalifikacje, nie można lekceważyć faktu braku odpowiednich kwalifikacji pracownika (WORD).W pozostałych sytuacjach, gdy przepisy prawa nie określają wymogów dot. kwalifikacji, decyzja nalezy do pracodawcy, zawsze jednak powinien on kierować się dobrem firmy i zapewniać możliwie najlepszą kadrę.

14 komentarzy

Monte Christo

Witam serdecznie!
Rzetelność, o której piszesz TO WŁAŚNIE "KIEROWANIE SIĘ DOBREM FIRMY I ZAPEWNIENIE JAK NAJLEPSZE KADRY" tzn. wybieranie na stanowiska KIEROWNICZE ( TA OSOBA PO PODSTAWÓWCE PRACOWAŁA W URZĘDZIE NA STANOWISKU KIEROWNICZYM)ludzi o OPOWIEDNICH KWALIFIKACJACH,BEZ WZGLĘDU NA PRZEPISY, KTÓRE NIE ZAWSZE OKREŚLAJĄ SZCZEGÓŁOWO KWALIFIKACJE, ALE SZKOŁA PODSTAWOWA, TO CHYBA TROCHE MAŁO, JAK NA RZTELNOŚĆ, O KTÓREJ PISZESZ I WSPOMNIANY DYREKTOR CHMIELEWSKI MIAŁ WYŻSZE KWALIFIKACJE OBEJMUJĄC STANOWISKO DYREKTORA WORD!

0 0
ID:1299

do Monte Christo

Problem w tym, ze nie piszę o kwalifikacjach Chmielewskiego, lecz o jego decyzjach w zakresie doboru kadry. Pozdrawiam serdecznie

0 0
ID:1301

Monte Christo

Witsam ponownie!
Chmielewski jest dla mnie tylko pomocnym przykładem, też piszę ogolnie, ALE CI CO TAK NARZEKAJĄ, ROBIĄ RABAN I ODRZEGNUJĄ CHMIELEWSKIEGO OD TRZCI I WIARY TAK ROBILI, A JUŻ NIE PRACUJĄ W WORD...PISZĘ O STANDARDACH, JAK TY...
CÓŻ ŁATWIEJ KRZYCZEC NIŻ STOSOWAĆ...
RÓWNIEŻ SERDECZNIE POZDRAWIAM!

0 0
ID:1302

do Monte Christo

Zyczmy sobie aby wreszcie zapanowała normalność...

0 0
ID:1305

Monte Christo

Witam!
Dzięki za życzenia! Popatrz, jakie to proste...wystarczy, że razem chcemy TEGO SAMEGO;-))szkoda, że inni tego nie chcą w ten sposób zrozumieć!
Serdecznie pozdrawiam!

0 0
ID:1310

do Monte Christo

:)

0 0
ID:1319

szuja

Normalność to by była gdyby Chmielewski sam zdał wszystkie egzaminy i wygrał jak Bóg każe konkurs na stanowisko. Zobacz /nie domówieni/ jeden z drugim co się na ten temat pisało i pisze na forun zaprzyjaźnionym Gazety.Co za lizustwo i brak pokrycia w wypowiedziach.Można by powiedzieć ...do szkoły ma......

0 0
ID:1368

Monte Christo

Szanowny/a Szujo!
Jeżeli chodzi o nasze "domówienie", to pozwól, że robimy to sami bez zbędnej oceny i pomocy osób trzecich, co do zrozumienia, to zarówno ja, jak i mój adwersarz czytamy ze zrozumieniem i nie potrzebujemy pomocy w interpretacji artykułów-na forum każdy ma prawo wyrazić swoją opinię i nie koniecznie musi być ona zbieżna z moją lub Twoją! Jeżeli chodzi o lizusostwo, to znowu pudło, bo żaden z nas tego robić nie musi, a poza tym czy ktokolwiek rozpocznie jakikolwiek stopien edukacji, to wyłącznie jego sprawa i jeżeli o mnie chodzi, to nie uważam się za najgorzej wyedukowanego!Na koniec-jeżeli piszesz o konkursach, to sprawdź wszystkie instytucje i przeanalizuj czy były, jakie były, kto wygrał i dlaczego sami znajomi w miejskich spółkach nie wspomnę o wcześniejszej sytuacji w WORD-zie!
Pozdrawiam!

0 0
ID:1388

szuja

Szanowny "piszący do siebie"jeśli chodzi o konkursy to przepraszam Chmiel nie jest wyjątkiem.To jest Twoja prawda.

0 0
ID:1389

Monte Christo

Szanowny/a Szujo!
Nie piszę do siebie, ale jeżeli tak uważasz, to już Twój problem! Może nie zrozumiałeś-ja prosiłem Cie o ocenę sytuacji, a nie o interpretację mojej wypowiedzi, co do "mojej prawdy", to albo nie chcesz przyznać, że tak było i jest albo, jak piszesz "Chmiel", to potwierdzenie reguł, jakie panowały i panują.Problem tkwi tylko w tym, żeby przyznać, że NIKT NIE JEST BEZ WINY OBOJĘTNIE Z KTÓREJ STRONY POLITYCZNEJ BYŚ NIE PATRZYŁ. Pozdrawiam!

0 0
ID:1394

bajkopisarz

Kiedyś była taka bajka „uciekające kurczaki”

0 0
ID:1520

do monte kristo

pukales sie juz kiedys raczka w glowke?

0 0
ID:1526

Monte Christo

Odpowiedź...
Jeżeli propozycja pukania w głowę, to jedyna Twoja rada i argument do dyskusji, to szczerze współczuję...Dam Ci dobrą radę, przemyśl...:"nic tak nie wzmacnia autorytetu, jak milczenie"...
Pozdrawiam!

0 0
ID:1531

cham

Stelmasiak na olimpiadę! Panie Marku, Londyn jest nasz :D

0 0
ID:1533


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA