Wczoraj grzecznie napisałem co mi na forum nie pasi i...

Wczoraj grzecznie napisałem co mi na forum nie pasi i musiałem trafić znowu na tego moderatora co mnie nie lubi albo ukrywa przed szefem ,ze sa jakieś niezadowolenia.Hahaha

21 komentarzy

wloclawek.info.pl

Szanowny Szujo, tu nie chodzi o to na kogo Pan trafił.
Niestety czas akceptacji opinii nie raz jest dłuższy, spowodowane jest to po pierwsze dużą ilością komentarzy, jak również tym, że część komentarzy musi być moderowana i usuwana. A to wszystko wymaga czasu. Na portalu pracują ludzie, którzy nie tylko zajmują się czytaniem opinii. Proszę to zrozumieć. Oczywiście moglibyśmy puszczać opinie bez akceptacji, ale wtedy na portalu pojawiłby się straszny śmietnik. Nie chodzi tutaj o osobiste wycieczki pod czyimś adresem, ale różnego rodzaju reklamy, spamy, itd. A tak mamy nadzieję, jest kulturalnie, przejrzyście i jest co czytać.

Pozdrawiam

7 2
ID:25057

szuja

Bajer frajer,mowa trawa zwiędła.Ale proszę wkleić .Przecież nic złego tam nie ma a już doba minęła i chyba przerobiliście te "tony" spamu! Hahaha

2 8
ID:25063

Pytanie

Szujo -nie załamauj się mnie też ,,żydów ''wycieli , ale wiedzą ,że to prawda - a poza tym niedługo jest wiosna .....

3 3
ID:25077

szuja

Coś mi tu nie gra. No gdzie jest mój artykuł.Tyle nowych a po moim słuch i widok zaginął. Rąbnęli jak nic!Hahaha

2 2
ID:25080

mr.betterknow

Szujo prześlij mi na maila ten artykuł jeśli mogę ocenić.
[email protected]
A tak poza tym też parę artykułów moich nie weszło nie tylko na w.info i nie wiem czemu.Ale na wszelki wypadek zapisuje sobie na dysku by mieć dwód na to czego nie opublikowano.

0 0
ID:25098

zbuntowany_kaloryfer

Szanowni Pytanie oraz Panowie szuja mr.b - znam Was nie od dziś i odnoszę wrażenie, że z nienawiścią a przynajmniej z wielką pogardą odnosicie się niemal do wszystkich i wszystkiego. Toż Wam ewidentnie nie pasuje wszystko - może za wyjątkiem akcji WOŚP, bądź akcji wspierania schroniska dla zwierząt. Poza wymienionymi nie znacie chyba nikogo, kto nie byłby w jakimś stopniu "be". Dlatego nie dziwi mnie, że teksty (lub konkretne fragmenty) Szanowna Redakcja Wam wycina.
Pytanie - piszesz o wycięciu przez Redakcję "Żydów". Jednak nie napisałaś w jakim kontekście użyłaś słowa "Żydzi". A to wyjątkowo istotne! Może okraszone było przymiotnikami "brudne, pazerne...". Bo nie chce mi się wierzyć, że pisałaś obiektywny tekst o państwie Izrael i jego mieszkańcach. Na podstawie Twoich wcześniejszych wypowiedzi mam prawo sądzić, że użyłaś obraźliwych sformułowań zawierających słowo "Żydzi" w celu szkalowania kogoś np. z rządu. Legalnie i w demokratycznych wyborach wybranego. Bo zakładam, że gdybyś próbowała używać pejoratywnych określeń wobec hitlerowców, stalinowskich oprawców, siepaczy Pol Pota czy terrorystów wysadzających autobus z przedszkolakami to epitety z pewnością by przeszły. Oczywiście poza tymi najbardziej "kwiecistymi". Ale kwieciste epitety to raczej dobre są w rozmowie ze znajomymi w pubie, względnie u "cioci na imieninach".
Mr.Bett. - podam Ci prosty przykład. Dajmy na to, że Redakcja pozwoliłaby używać obraźliwych epitetów wobec Pana Michnika. Osobiście czułbym się zniesmaczony, gdyż uważam tego Pana za jednego z najwybitniejszych współcześnie żyjących Polaków i ogromny szacunek żywię dla Jego zasług i osoby. Ty nie musisz Go tak odbierać i możesz w sposób grzeczny wyrazić dezaprobatę. Ale nie wyzywaj i nie obrażaj. Bo w ten sposób godzisz bezpośrednio w osoby, które się z daną postacią identyfikują. Zaznaczam: podałem postać Michnika jako przykład (dlatego, że wielu często próbuje go obrażać i zniesławiać - a nawet demonizować). To może być każda postać, jak dla mnie to nawet Struś Pędziwiatr albo Papaj;))). O zasadę idzie, a nie o konkretną osobę;).

5 3
ID:25100

szuja

zbuntowany_kaloryfer |
Ty kaloryfer jeszcze masz dzisiaj przegrzane czółko więc napisz jutro.

0 1
ID:25108

szuja

mr.betterknow
Artykułów nie chomikuję.
Ale pamiętam. Napisałem ,że to forum ma jedna zasadniczą wadę bo trzeba czekać pół dnia na reakcję moderatora żeby wkleił odpowiedź na czyjś artykuł lub posta.To w pewnym sensie zniechęca do udziału w dyskusji bo wszystko leci do przodu i na drugi dzień staje się w ogóle zbędnym bagażem i powinno się samo eliminować schodząc na dalszy plan.A tu czekaj czekaj.Zaraz wiosna będzie .Może to się wiąże z kasiwem .Tak wyszło.

1 1
ID:25110

wloclawek.info.pl

moderatorzy i obsługa oprócz forum mają jeszcze na portalu jakieś 20 innych działów na głowie, nie jesteśmy kilkunastoosobową redakcją. Poza tym my również mamy weekendy, urlopy i odpoczynek od pracy. Prosimy o odrobinę zrozumienia.

Pozdrawiamy

3 0
ID:25114

szuja

To może na żywioł puśćcie,tak jak Tusk gospodarkę i kraj puścił.Będziecie mieli zieloną wyspę . Hahaha

1 4
ID:25115

dzonny_killer

no to ja znowu swoje powiem... przyznaję rację Szuji... myślę, że rozwiązaniem byłoby mimo wszystko nałożenie konieczności zalogowania się (tak, aby nie było "anonimów"), i puszczanie postów od ręki (robi tak np. www.pomorska.pl), w każdej wolnej chwili moderatorzy usuwaliby lub cenzurowali "niedobre" teksty, a piszącego w "nieodpowiedni" sposób banowali na określony czas (recydywę oczywiście dłużej)... ale to tylko moje pomysły, które i tak nie przejdą, ale chciałbym wiedzieć dlaczego :-)

3 1
ID:25117

zbuntowany_kaloryfer

Miałoby to swoje dobre strony, jednak zwróć uwagę Szanowny Kilerze, że wtedy ludzie pokroju szui mogliby skrajnie wulgarnie i prostacko kogoś (lub coś) znieważać i oczerniać. Być może wrodzona chęć szkodzenia innym jest u takich osób tak silna i dominująca, że przyjemność odczuwana przez nie z powodu krzywdzenia innych - czy choćby dokuczania innym - mogłaby być większa niż obawa przed banowaniem... czyż nie może tak być..?
Tak więc obecnie panujący porządek nie przeszkadza mi, choć oczywiście bardzo ucieszyłby mnie fakt szybszego publikowania tekstów. Na pewno wpłynęłoby to na dynamikę i jakość dyskusji;). No cóż, przyszłość pokaże. A że osobiście wierzę w dalszy rozwój Portalu to i dobrej myśli jestem;)

8 1
ID:25121

szuja

Tak też jest na forach gazety.pl i praktycznie administrator nie reaguje.Moderator wycina albo banuje i spoko.Można pisać oczywiście po zarejestrowaniu bo jak bez to będzie bałagan jak w Pomorskiej.Ale tam już czekają tylko na zezwolenie z wawy

3 2
ID:25124

szuja

zbuntowany_kaloryfer
Hahaha .Trzeba było na końcu dopisać .To ja kopacz III klasy.... itd

1 2
ID:25132

Sąsiad z pod Hali

Panowie z wloclawek.info.pl się nie wyrabiają bo pracują jeszcze w TV Kujawy ,Pulsie Regionu i Tygodniku Włocławskim...same niezależne media...

0 1
ID:25156

szuja

~Sąsiad z pod Hali
Hahaha,czyli wciągnij brzuch bo są od Pietruchy!

0 1
ID:25167

b.a.m.

jak już to "spod" panie mundrala

a co ma piernik do wiatraka? oni chociaz robia cos swojego niezależnego (dla mnie nie dyskredytuje ich to gdzie pracują),
a cała reszta "ludzi mediów" nawet nie próbuje działać, tylko układa się z władzą i wszelkiej maści mendami i bierze kase, mając głęboko w d... prawdę, mieszkańców i ich problemy NIE JEST TAK?

2 0
ID:25181

mr.betterknow

A Panowie z w.info.pl pracują za darmo?

0 1
ID:25221

zxxc

@~Sąsiad z pod Hali: i gdzie jeszcze?

2 0
ID:25224

b.a.m.

co innego jest zarabiać na przekazywaniu informacji
a co innego na "kreowaniu rzeczywistości" i manipulacji faktami i odbiorcami
jak nie kumasz to dyskusja z toba jest totalnie bezcelowa

0 0
ID:25228

cukluś

Popieram zbuntowamego-kaloryfera

1 0
ID:25235


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA