Przedstawiam kolejny ciekawy artykuł godny...

Przedstawiam kolejny ciekawy artykuł godny dyskusji...
http://wolnemedia.net/polityka/ile-polski-w-polsce/
Zapraszam i pozdrawiam.

10 komentarzy

szuja

Jak proponujesz dyskusję,to najpierw jako gospodarz przedstaw swój pogląd na poruszany temat przez autora artykułu.

3 0
ID:25164

zbuntowany_kaloryfer

Proponuję taką oto syntezę ksenofobicznego tekstu, który zapodał Szanowny mr.betterknow. Myślę, że fragmenty pewnej "piosenki" zespołu Legion wystarczająco spełniają to zadanie i są kwintesencją wspomnianego artykułu:

"...władza dla narodu/polska dla Polaków...",
"...Już nie będzie nam świecić nad głową
żydowskiej gwiazdy czoło
Już nie będzie rzucana nasza Polska na kolana
Naszym punktem zawsze będzie nacjonalizm - tu i wszędzie!",
"...nie będą nam pluli w twarze
masoni, żydowscy zbrodniarze..."
"...dajcie nam już w nasze ręce karabinów jak najwięcej
pogonimy bandę całą obronimy rasę białą..."
"...polska RP biała siła tu i tam..."
"...biała siła dobrze znana żółci, obcy na kolana..."
"...czy brudasy czy pedały na nich nie zabraknie kul..."
"...czy to Niemiec czy też k***a szubienica znajdzie się..."
"... wyleczymy Polskę naszą
od zarazy jaka jest
liberalizm czy pacyfizm, czy masońskie EWG..."
"Nasza duma nie pozwala znać Murzyna ni Cygana
białą rasę obronimy gdy ich wszystkich wypędzimy"

Pytanie retoryczne: czemu nerwice, depresje czy niegroźne manie uważane są za schorzenia psychiczne, a poglądy różnej maści narodowców/ksenofobów/rasistów, które przyczyniły się do zbrodni ludobójstwa i były jednym z filarów tych zbrodni uważane są... po prostu za poglądy..? Przecież z wymienionych wyżej postaw-poglądów powinno się leczyć - i to bezwarunkowo w zakładach zamkniętych.

A tu artykuł, który polecam wszystkim, którzy ksenofobii, nacjonalizmowi i rasizmowi mówią stanowczo i zdecydowanie: NIE!!!:
http://www.przeglad-tygodnik.pl/index.php?site=artykul&id=8138

4 7
ID:25169

zxxc

Jak widzę "wolnemedia.net" to mi się nawet kliknąć odechciewa.. Wyraziłem już swoją opinię o wszelkich rewelacjach opisywanych na tym pseudo politycznym blogu.

4 4
ID:25176

poliszynell

""Zarówno ZSRR jak i UE to koniec państw narodowych. Sowietom nie udało się wytworzyć "homo sovieticus ", a Unia liczy teraz na to, że uda jej się stworzyć "człowieka europejskiego ".
Własnej Syberii to UE jeszcze nie ma, ale gułagi już są, tyle że nie fizyczne a intelektualne. Za nieprawomyślne poglądy kara się odrzuceniem i ignorowaniem przez uczelnie, instytucje i media. A to jest początkiem prawdziwych gułagów.""

6 3
ID:25177

Oczytany

Zbuntowany, zgadzam się z twoimi pogladami. Co do linku przeglądu tygodnia, ja też mówię NIE!!!

3 3
ID:25185

szuja

mr.betterknow
Coś mi się wydaje ,że ta trójca o której tak głośno pisałeś i mieliście rozwinąć niebywałą dyskusję, po prostu cię... olala

1 1
ID:25195

dickdastardly

mr.betterknow Jesteś jak widać jedną z niewielu osób które dostrzegają katastrofalny stan tego kraju, próbuj zwracać uwagę ludzi dalej, może jeszcze ktoś się obudzi.. oby nie z ręką w nocniku

5 3
ID:25216

mr.betterknow

Szujo...nie interesuje mnie czy mnie ktos olewa...a nawet jeśli to jego wolny wybór...o prawdziwych kompanów nie musze się martwić...ostanio mam mniej czasu bo wziąłem się za działanie...więc bedzie mniej pisania......
ps:i tak mam wielu fanów którzy o mnie pamiętają i zawsze zagadają np:TY Szujo
pozdrawiam...

Panie dickdastardly...Robię co w mojej mocy...już kilku obudziłem i jestesmy z tego obustronnie zadowoleni.

Panie kaloryferze...ksenofobia to bardzo zła choroba naszego społeczeństwa nie dość że wprowadza wiele nienawiści to odwraca ludzi od prawdziwych problemów...ale o tym póżniej

Pozdrawiam

2 0
ID:25220

rowerowiec

Witam Czcigodnego Poliszynella.Niestety chemioterapia.Dopóki mózg pozwoli będę pisał.

0 0
ID:25225

szuja

mr.betterknow
Nie napisałem -olewa lecz olala

0 0
ID:25229


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA