Przypomnienie -klientom sklepów obuwniczych przypominam o...

Przypomnienie -klientom sklepów obuwniczych przypominam o domaganiu się warunków 24-miesięcznej ustawowej gwarancji na kupione obuwie i danych(adresowych ) właściciela sklepu .W przypadku reklamacji bez tych danych Wasze szanse na odzyskanie pieniędzy są praktycznie zerowe !!!!!A sklep M... M... jest w tych praktykach niedościgniony -do dziś nie mam od tej ,,firmy''odpowiedzi ani pieniędzy za zimowe buty ,które po 3 miesiącach się rozpadły-Ostrzegam- pozdrawiam .

9 komentarzy

szuja

Napisała co wiedziała!

1 2
ID:25204

zxxc

Znowu buty żeś popsuła?

3 3
ID:25211

zbuntowany_kaloryfer

Przemiła pytanie! Rozumiejąc Twoje obuwnicze dylematy proponuję Ci takie buty jak poniżej. Zapewniam Cię przy tym, że te akurat hiszpańskie buciki raczej się nie rozpadną. W przeciwieństwie do Twojej stópek;))

http://www.polskaniezwykla.pl/galerie/show_u.aspx?i=183048

2 2
ID:25213

zbuntowany_kaloryfer

I druga wersja. Te także się nie rozpadną - bo żelazne. W dodatku dobre na zimę, bo zanim się kogoś w nie oblekło, należało owe buciki solidnie podgrzać w ogniu;). Miały jedną wadę: przy zdejmowaniu zostawała na nich część ciała..;)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1461bb2062ca9dfb.html

2 2
ID:25214

Pytanie

Poczekam na wasze ,,miny'' jak zapłacicie za buty 300zl ,a wcisną wam imitację , która rozpadnie się po miesiącu użytkowania . A w takim M...M... powiedzą wam ,że to uszkodzenie mechaniczne bo ,,chodziliście po grudach śniegu'' -śmiejcie się ,ale ten sie śmieje kto się śmieje ostatni . Więc pozostając z szacunkiem , ŻYCZE WAM PODOBNYCH ,,DYLEMATÓW''......

0 0
ID:25245

zbuntowany_kaloryfer

Oj Pytanie...! Mam nadzieję, że się nie gniewasz - to tylko taki mały żarcik z mojej strony;). A swoją drogą extra wynalazek te hiszpańskie buciki, czyż nie? Czy wiesz, że to było jedno z najbardziej rozpowszechnionych narzędzi tortur w całej niemal Europie? Ponadto w pewnych państwach, a dokładnie w księstwach dawnej Italii hiszpańskie buciki były zarezerwowane przede wszystkim dla kobiet. Szczególnie dla "trucicielek" i "mężobójczyń";). To tak na marginesie;))

0 0
ID:25248

Pytanie

Kaloryferku -Nie gniewam się ,ale mam przed oczmi minę pana ,który wcześniej składał reklamację na buty w tym sklepie -ta mina daleka była od radości z zakupionych w M...M...butów z hiperamarketu R... i ul. Warszawskiej, jego słów nie będę przytać z wiadomych powodów. -Powtarzam ,że ja wiem co piszę i za co odpowiadam.

0 0
ID:25253

szuja

~Pytanie
Na co ci buty?

0 1
ID:25271

Pytanie

Szujo -dobre pytanie ,ale do programu KMN -,,ryż czy ziemniaki ''. Polecam z pewnością się uśmiejesz....

0 0
ID:25285


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA